G-HH501HMZHX

Vaillant kombi Türkiye yatırımı

 

Vaillant kombi Türkiye yatırımı yoğuşmalı kombilerin sağlamış olduğu tasarrufun Türkiyeye averaj katkısı 1 milyar dolardır. devir tutum devridir ve ekolojik dengeye de ehemmiyet veren vaillant , kombi’ de yüksek verimli yoğuşmalı kombileri tüketicilerin ilk marka olarak ilk tercihi oluyor.

Türkiye’ye yaptıkları yatırımlarının neticesinde çift haneli gelişme öngören ve yıl sonuna kadar bu başarını devamına katkıda buluna bilmek için ar-ge faaliyetlerini, alan kişi ilişkilerine ve reklam faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedirler.

Ekonomik kaygılar gözetmeksizin hermetik kombilerinin iptal eden kurum bilgili kombi kullanan kesimin vatanımızda enerji tasarrufu sağlayacak tam yoğuşmalı kombileri tercih ettiklerini meydana getirilen anketler ile kanıtlamış ek olarak gelişme verileri de mühim bir halde artmaktadır.

Vaillant kombi Türkiye yatırımı
Vaillant kombi Türkiye yatırımı

Vaillant kombi Türkiye yatırımı ve kombi modelleri

yoğuşmalı kombi cihazlarını tasarrufta ortalam % 37 kar sağlamasının ekonomik olarak zor zamanlar geçirdiğimiz bu dönemlerde tüketicilerinde kombi tercihlerini cezbetmekte dir.

Türkiye genç nüfusun yoğun olduğu ve ev satışlarıını her yıl katlanarak arttığı bir ülkedir. 200 sektöre istihdam elde eden inşaat sektörü kombi üreticilerinin ilgisini çekmektedir.

 

Vaillant kampanyalar tasarruflu yoğuşmalı kombi modelleri ile pazardan % 15 kar oranı elde etmiştir. kombi dönüşümlerinde ve beyaz eşyaların satısında ötv oranlarını düşürülmesi de ticari kaygılar içindeki kombi üreticilerine can suyu olmuştur.

Türkiye pazarında yüzde 26 lık gelişme ile standardını kanıtlamış vaillant vizyonunun tüketiciler tarafınca doğru algılanmasının tesiri bulunduğunun farkındadır.

waillant yetkili servisi teknik ekibinin eğitimini ehemmiyet vermektedir. 2017 vailant gelişme oranları elde etmiştir.

Vaillant kombi Yatırımı 2020

vaillant ısı pompasında % 5 gelişme
vailant yoğuşmalı kombi %81 gelişme
vailant açık oturum radyatörde % 38 gelişme
vaillant şofbende % 87 gelişme
vailant klima % 62 gelişme

2018 senesinde yürülüğe girmesi planlana yasaların hermetik kombilerin yasaklanmasını ön görmektedir.

Vailant kombi servis elemanlarını eğitimini waillant alan kişi ilişkileri elemanlarının eğitimlerini tamamlamıştır. Büyük şehirlere eğitim seminerleri düzenlenmiştir.

vaillant yoğuşmalı kombi modelleri

vaillant ecoTEC plus kombi modelleri

vaillant ecoTEC pro kombi modelleri

vaillant ecoTEC pure kombi modeleri

vaillant ecoFIT Start kombi modeleri

vaillant VUI ecoTEC Plus kombi modeleri ( hususi çözümler )

vaillant VUI ecoTEC Plus kombi modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.