G-HH501HMZHX

Vaillant Turbotec Pro Kombi

Makalede Neler Var

 

Vaillant Turbotec Pro Kombi  kullanıcısına sağlamış olduğu modern ısıtma sistemi ve sıcak su konforu için geliştirilmiş olan teknik sayesinde kullanıcısına farklı çözümler sunar.

Vaillant Pro Kombi temel özellikleridir.

 • LCD Led Ekran
 • Sabit sıcaklıkta sıcak su imkanı
 • Kolay arıza teşhisi
 • Kombi çalışma durumlarını izleyebilme özelliği
 • Amortisörlü ve ergonomik tutamaklı metal ön kapak
 • 3 kademeli vana ve pompa sıkışmasını önleyen sistem
 • Sessiz çalışma özelliği
 • Modem bağlantı imkanı
 • On-li’ne servis verme imkanı
 • Basit kullanım özelliği
 • Kolay montaj şekli
 • Yüksek verim yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım

Vaillant Turbotec Pro Kombi

Montaj ve bakım ;

Bu cihaz sayesinde sorunsuz ve çok tasarruflu ısınma imkanı sağlarken, yüksek derece sıcak su konforunu da maksimum düzeyde yaşarsınız. Standart ölçülerde müşteri tercihine göre istenilen yere montaj edilecek şekilde mümkündür. Bu gibi durumda ise kullanıcıların kombi için ödedikleri paraya bağlı kalmayın almış olduğu ürünün kendisine ısıtma ve sıcak su sistemi seçerek uzun yıllar Vaillant Turbotec Pro Kombi yi kullandıkça size ucuza mal olmasına bakmalısınız. Montaj ve bakım esnasında ön kapak kısmının kolay bir şekilde sökülebilmesi sayesinde montaj işlemi veya gerekli bakım işlemi kolaylığı sağlamaktadır.

”100 yılı aşkın üretim tecrübesi ile teknolojisini sürekli geliştirmeyi ve sektöründe her daim ilkleri ortaya çıkarmayı hedefler.”

Yurt dışında bulunan sayısı 5 olan Vaillant Kombi üretim tesisleri ;

Üretim aşamasında kullandığı yüksek kaliteli malzemesi ve kalite kontrol sistemi ile cihazının extra kalitesini kullanıcısına garanti eder.Sıcak su temini konusunda 10 kanatlı su türbinine sahip özel dizayn sayesinde sıcak su veya şebeke basıncı değişikliklerinin daha hızlı olarak algılar ve kullanıcının daha hızlı ve her zaman olduğu gibi sabit sıcaklıkta sıcak su almasını sağlamış olur.

Vaillant Turbotec Pro Kombi

Vaillant Turbotec Pro Kombi Özellikleri

Vaillant Turbotec Pro Kombi basınç regülatörü sayesinde giriş basıncındaki dalgalanmaları dengelemektedir. Ayarlama işlemi giriş basıncına göre verilen değer üzerinden yapılmaktadır.Yüksek giriş basınçları regülatör tarafından tam olarak dengelenmektedir.

 

Çıkış veya blörürseniz yükselmemektedir. Eğer basınç regülatörü 13 bar giriş basıncına kadar gereklidir tam gücüyle çalışmasını mümkün kılan. Özellikle kış maksimum karşılaşma durum olarak gaz basıncı altında basınç dalgalanmalarından etkilenmeden her zaman maksimum güç ile sorunsuz çalışma içindir.

LCD Led ekran sayesinde cihaz menüsünde çalışma çok kolay izlenir. Ön panel Lcd ekran özelliği sistem parametreleri ayarlanabilmesi ve arıza tespit imkanı sunması da yer alır. Vaillant turbotec pro cihazlarda, özellikle düşük kış hava sıcaklıklarında bile kullanım kullanımı emniyetine sahiptirler.

Vaillant Turbotec Pro Kombi 

Vaillant Turbotec Pro Kombi Tasarruf

Kombi tesisatındaki su sıcaklığı 5 dereceye kadar düştüğünde kombi çalışarak su sıcaklığını 30 dereceye kadar artırır ve kombinin donmasına karşı korur.

Diğer bir yandan ise 3 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Bu sayede değişen gaz basınçlarında kombi arızaya geçmeyerek ve kullanım kolaylığı sağlamış olur. Yüksek veri ve yakıt tasarruf imkanı sağlar.

Bu kombilerin normal kullanım değerleri % 92 olarak belirlenmiştir. Özel dizaynlı atmosferik brülörü ,yüksek üretim kalitesi ve teknolojisi Turbotec pro cihazların yüksek bir verimle çalışmasını sağlamaktadır. Elektronik ateşlemeli olduklarından pilot alev olmadığından gaz sarfiyatı yok tur. Vaillant’a özel ek tasarruf sistemi sayesinde kombilerin sık sık devreye girip çıkması önlenmektedir.

Vaillant Turbotec Pro Cihazlarda Garanti

Bu kullanıcı cihazında yakıt tasarrufu sağlamakla birlikte cihaz parçalarının da ömrü uzamış olur.

Değerli müşterilerimiz eğer yeni bir kombi alacak iseniz öncelikli olarak bizleri aramanız dır. Arayıp görüştükten sonra en yakın yetkili satıcı bayisinden ürün ile ilgili tüm detayları inceleme ve sorma imkanınız olacaktır. Size bir telefon kadar yakınken neden hala Vaillant Kombi ofislerimizi ziyaret etmiyorsunuz. Size sunulan dev fırsat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Vaillant Turbotec Pro Kombi Kurulum bilgileri

Ürünün kurulumu hakkında gerekli bilgiler aşağıda açıklanmıştır.Bu ürün sadece Vaillant yetkili satıcılardan ve deneyimli servis elemanları tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu yetenekli tesisatçı, kurulumun mevcut talimatlara, kurallara ve yönergelere uygun olmasını sağlamaktan sorumludur. Vaillant Turbotec Pro Kombi onarımı ve bakımı Vaillant teknisyeni tarafından yapılmalıdır.  Ürünü kurmak için bilgi, kurulum kılavuzunun “kurulum” bölümüne dahildir.  Ürünün teknik bilgileri, bu kılavuzda bulunan kurulum kılavuzunun “teknik bilgiler ” bölümünde bulunabilir.

Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi karşılamak zorundadır.Kombinin takılması sırasında Bayi, üretici ve ithalatçı genel sorumluluğu vardır. Üretici yada  ithalatçı, malları piyasadan çıkarma hakkına sahiptir. doğduğunu kanıtlarsa, o sorumludur.Korumalı değildir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.