G-HH501HMZHX

Vaillant Yetkili Servis

Makalede Neler Var

 

Vaillant Almanya’ da 1874 yılında kurulmuş faaliyet gösterdiği sektör ise havalandırma ve ısıtma cihazlarıdır. Türkiye pazarına 1992 yabancı sermaye teşvik ile girmiştir.  Özellikle İstanbul,adana, İzmir ve Ankara gibi insanların yoğun olduğu şehirlerde ve sonrasında Türkiye’nin tamamına yayılmış Vaillant Yetkili Servis ve satış temsilcilikleri hizmetlerini sunmaktadır.

☑ Vaillant Çözüm Merkezi
Müşteri İletişim 

☏ 0850 222 2 888

Dünya çapında bakıldığında teknolojik gelişmeleri uluslar arası rekabetin öncü kruuluşlarından olan vailant ısıtma ve havalandırma sistemlerinin ağırlıklı olarak yenilebilir enerji yani güneş panelleri ve rüzgar enerjisi gibi insanlığın fosil yakıtların kullanılmadığı çevre dostu projeleri destekleyen cihazlar üretmektedir.

Tabi bu durum vaillant kombi servis elemanların teknik olarak eğitimine firmanın önem vermesini sağlamıştır. Avrupa genelinde başlatılan ve 50 ülkeyi ziyaret eden büyük bir gemi ile tüketicilerin merak ettiği teknolojik gelişmeleri anlatan bir bilgi gemisi yapmışlardır.

Slogan olarak da ‘ enerji hareket halinde ‘benimsemişlerdir. 2002’li yılların başına dünya çapında 40 milyon kazan satışı yapmıştır. Almanyada ‘ kalite ödülünü’ almıştır.

1995 yılında duvar tipi kombi modellerini geliştirerek cevre dostu projelerini bir çıta daha yükseltmiştir. Duvar tipi kombi nin 1961 yılında ilk defa piyasaya sunanda vaillant markası olduğunu da belirtmek isterim.

Vaillant pompası ve vaillant kazan hibrit sistem teknolojisi

Yenilebilir eneriji sitemlerini bütçeleri sarsmadan ekonomik bir alt yapı geliştirmektedir. Bu durum da vaillant yoğuşmalı kombi modelleri ile yenilebilir enerji entegre ediyor.

Sektörün öncü kuruluşu olmasını yenilikleri hep bir adım önde götürmesine bağlaya biliriz.

 

Oda kontrol cihazları

Vailant teknolojinin son ürünü calormatic kombi ile tam bir uyum içinde çalışır ayrıca akıllı ısı algılama sistemi sayesinde yaşam alanınızda konforu yaşatır. Modern yapısı montaj yapıldığı alanda şık bir görünmesini sağlar kullanımı kolaydır.

Vailant yenilebilir enerji sistemleri

özellikel avrupa ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan yenilebirilir enerjinin kombiye entegresi teknolojik gelişmeleri Türkiyeye pazarına da kazandırmak daha güzel bir gelecek için arge faaliyetlerine önem vermek vailant markasının kalitesi ortaya koymaktadır.

Vailant firmasının ekonomik büyümenin yanı sıra çevreye dost teknik anlatma ve ekolojik yapıya sahip cihazları geliştirmek ve öncü kuruluş olmak ilk hedefleri arasına girmektedir.

  • Bir çok çevre dostu projeye ön ayak olmakta tanıtımını yapmakta sürdürülebilir ekolojik kombi sistemleri geliştirmektedir.

Vailant yetkili servis ekipmanları ile bir standart oluşturmuş teknik açıcan donanımlı bilgi birikimi ve güler yüzlü çağrı merkezi elemanları ile haftanın her günü müşterilerine hizmet etmektedir.

Vaillant Yetkili Servis ve müşteri hizmetleri alanları

► Çalışanların iş ile hayat dengesini bir birine engel oluşturmadan yaşamalarına teknik eğitim almalarını sağlamak

► Kariyerlerini planlamaları yardımcı olabilecek programlar oluşturmak

► Firmanın kurumsalı en iyi şekilde temsil edebilecek yetenekli elemanları Vaillant Yetkili Servis ailesine katmak

► Sosyal kulüpler kurarak iş dışında da sosyal faaliyeti desteklemek ve geliştirmek

► Senelik olarak yürüttüğümüz çalışanların fikilerini söyledikleri ve uygun görülenlerin faaliyetinin yapılması

► Çalışanların özendirici ödüller ile iş potansiyellerini arttırmaya dönük organizasyonlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.