G-HH501HMZHX

Vaillant

Makalede Neler Var

 

Vaillant kombi yabancı sermaye ortaklığı ile 1992 yılında hizmete başlamıştır. Türkiye’de aynı dönemde faaliyetlerine başlayarak bazı merkezi bölgelerde açmış olduğu bölge müdürlükleri ile hizmet vermektedir.

Bölge müdürlüklerini tarafından sürekli denetlenen ve geniş bir satış yelpazesinin oluşması için güç kazanmakta dır. Uzman kişiler tarafından verilen eğitimlerle geliştirmiş olduğu en yeni teknolojik ürünleri bilgi amaçlı tüketicilere sunmaktadır.

Yüksek kalite standartları ispatlanmış ürünlerini kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu güçlü servis hizmetleriyle tüketici memnuniyetini maksimize etmektedir. Özel eğitim almış personeller tarafından Vaillant cihazları devreye alınması veya gerekli servis işlemlerinin yürütülmesi bu eğitimli personeller tarafından yapılmaktadır.

 

vaillant

Vaillant kombi

Vaillant kombi , sektörün kombi mucidi olarak bilinmektedir. Müşterilerine ücretsiz keşif sunan, kombi alırken de hizmet verirken de avantajları çok fazladır. Profesyonel ve uzman personel kadrosu ile bulunduğu birden fazla ülkeye hizmet sunmaktadır. Bir çok ülke bölgelerinde göstermiş olduğu başarılarla birinci sırada yeri almaktadır.

Her zaman firma prensipleri ve kurumsal kimliği ile başarısını günden güne bir yenisini eklemektedir.

Kazanılan başarılarla birlikte sektördeki yerini daha da geniş bir sahaya taşımaktadır. Hizmet kalitesini artırarak her yıl yeni ürün modelleri ve bu ürünlerin özellikleri ve nitelikleri bakımından kullanıcısına sağlayacağı tüm avantajlar göz önünde bulundurularak yeni ürün gelişiminin nasıl olması gerektiği hususunda yeni fikirlerle üretime yön vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler arasında

Vaillant kombi bakımı

Vaillant Kombi montaj

Vaillant Kombi arıza

Vaillant Kombi tamir

Vaillant teknik servis hizmetleri

Hizmetlerini sunmaktadır. Vailant kombilerin hepsinde kireç kapanı bulunmaktadır. Bu kombiler çok düşük su basıncında bile sorunsuz , sağlıklı bir şekilde çalışmaktadır.

Vaillant kombi yetkili servis

Vaillant Türkiye

Vaillant’ın Türkiye’ de vermiş olduğu ürün ve hizmetler;

✔ LPG ve doğal gazlı duvar tipi kombi cihazları (VUW cihazlar)

✔ LPG ve doğal gazlı duvar tipi ısıtma cihazları (VU cihazlar)

✔ Yoğuşmalı duvar tipi kombi cihazları (VUW cihazlar) Yoğuşmalı duvar tipi ısıtma cihazları ve kazanlar (VU cihazlar)

✔ Yoğuşmalı duvar tipi kazanlı (ecoTEC),Yoğuşmalı yer tipi kazanlar (ecoCRAFT),

✔ Elektrikli hidrolik şofbenler

✔ Elektrikli elektronik şofbenler

✔ Boylerler oda termostatları

 

✔ Dış hava kompanzasyonlu otomatik kontrol sistemleri

✔ Split- Inverter Split Klima cihazları,

✔ Topraktan suya ısı pompaları

✔ Sudan suya ısı pompaları

✔ Havadan suya ısı pompaları

✔ Güneş enerjisi ile su ısıtma sistemleri Güneş enerjisi ile ev ısıtma sistemleri

✔ Güneş enerjisi ile elektrik üretme sistemleri gibi bir çok ürününün gerek üretimi gerek ise teknik servis hizmetlerini sağlamaktadır.

yiğit

Vaillant Kombinin Güvencesi

İşletmedeki tüm servis araçlarının içleri özel olarak dizayn edilmiş raf sistemleri yer almaktadır.

Ürün paletleri ve yedek parçaların sürekli hazır tutularak ihtiyaç halinde hemen çok kısa bir sürede gerekli değişimlerin yapılmasına imkan sağlar. Servislerde bulunan tüm cihaz ve parça malzemeler Vailant kombinin güvencesi altındadır.

Ürün satışları sonrası hizmet kalitesi çerçevesinde servis hizmetlerini artırmak, servis hizmetlerini sunmada daha da modern bir yol izlemek ve servis personellerinin müşteri bilgilerinin takibi açısından ” akıllı servis ” uygulamasına geçmiştir.

Bu uygulama sistemi sayesinde ciddi oranda servis hizmetlerinde bir çok kolaylığı sağladığı gibi müşteri hizmetlerinde de artışa neden olmuştur.

Akıllı servis uygulaması ile servis personelinin müşteri bilgileri ve müşteri talepleri konusunda tüm veriler merkezi sisteme ağına düşerek ihtiyaç halinde tüm bilgiler ilgili tüketici ile paylaşıldığı gibi aksi bir durum olduğunda da ilgili müşteri hakkında ve verilen hizmet bilgileri kayıtlarına çok kısa bir sürede ulaşma imkanı tanır.

Verilmiş olan bu hizmet sayesinde daha hızlı ve daha kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Vailant servis talepleriniz ve önerileriniz için çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi teknik servisi  kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

Sonuç : Vailant kombilerin alman kalitesi ve Türkiye’de ki büyüme oranları ile büyümesini sürdüreceği Türkiye’de yaptığı yatırımları hız kesmeden devam edeceği anlaşılmaktadır. Kaliteli ürün ve ürün satışından sonraki yaygın servis ağı ile müşterilerin güvenini kazanmış bir markadır.

İnternet de forumlarda bu kalitesinden söz edilmektedir. Müşterilerin sorunlarını hızlı bir şekilde çözmeye çalışan firma müşteri temsilcileri de dikkatimizden kaçmamıştır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.