G-HH501HMZHX

Vaillant Kombi Teknik Servis

Makalede Neler Var

 

Vaillant Kombi Teknik Servis olarak deneyimli kadrosu, uzman personel ve kaliteli hizmet anlayışı ile kombi, klima cihazlarınız ile ilgili her türlü teknik servis  hizmetlerine profesyonellik ilkesi çerçevesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Almış olduğumuz talepler doğrultusunda her geçen gün hizmet kalitesini artırmayı ve daha geniş pazar payında yer almak için daima büyümeye devam etmekteyiz.

Her türlü Vaillant kombi ürünlerinde oluşabilecek sorunları veya teknik servis ihtiyaçlarında mutlaka yetkili servisi aranarak kayıt bildiriminde bulunmanız yeterli olacaktır.

Vaillant Kombi Teknik Servis, Her türlü Vaillant kombi ürünlerinde oluşabilecek sorunları veya teknik servis ihtiyaçlarında mutlaka yetkili servisi aranarak kayıt bildiriminde bulunmanız yeterli olacaktır.

Teknik servis hizmet konusunda her zaman 7/24 saat çağrı merkezlerini aranılarak gerekli desteği sizlere vermektedir.

Vaillant kombi cihaz alan müşterilerimize özel kaliteli , uygun fiyatlarla 1 yıl süreli yapılacak işçilik ve malzeme garantisi vermekteyiz. Kombi yıllık periyodik bakım , arıza onarım işleri , gaz şarjı , montaj ve demontaj gibi durumlardan kaynaklı sorunlarda her türlü teknik servis hizmeti Vaillant Kombi kullanıcılarına verilmektedir.

Çağrı hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmelerde cihazınız ile ilgili her türlü bilgiyi paylaşarak sizlere müşteri temsilcimiz tarafından gerekli yardım sağlanacaktır. 

Eğer cihazınız ile ilgili sorununuz basit ise müşteri temsilcilerimizin yönlendirmesi ile belkide teknik servis talebinde bulunmanıza gerek kalmadan sorunu çözmüş olabilirsiniz.

Vaillant Kombi Teknik Servis olarak tecrübeli kadrosu, uzman personel ve nitelikli hizmet anlayışla kombi, klima cihazlarınız ile alakalı her çeşit teknik servis hizmetlerine profesyonellik ilkesi çerçevesinde siz kıymetli müşterilerine faaliyet göstermekte
Vaillant Çözüm Merkezi
Vaillant müşteri numarası öğrenme 
Vaillant servis Türkiye – Vaillant Kombi bakım

0850 222 2 888 Vaillant müşteri numarası öğrenme

Bazı durumlarda da gerçekten teknik servis çağrılması ve soruna bir an önce müdahale edilmesi gereken durumlarda bu şekilde insiyatif kullandırılması söz konusu olamaz. Çünkü daha ciddi sorunlara yol açabilir.

Hizmetlerimiz ile ilgili memnuniyetinizi en üst seviyelere çıkarmak için elimizden geldiği kadar tüm ekip gayreti ve çabası içerisinde eksiklik doğmadan çalışmalarımızı yerine getirmeye çalışmaktayız.


Vaillant Kombi Yetkili Teknik Servis ve Kombi Bakım

Kombi bakımlarınızı Vaillant Kombi Yetkili Teknik Servis i aranarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü zamanında bakımı yapılmış bir kombi cihazınızın ilerde çıkabilecek bakım sorununu bizler ücretsiz olarak bu hizmeti sağlamaktayız. Yani sizler böyle bir durum karşısında tekrar extra ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

Vaillant Kombi Teknik Servis bakım ve onarım

Cihazınızın bakım ve arızalarında sorun olduğu tespit edilen parçaların değişimi gerektiği durumlarda bu ürünler içinde yine Vaillant tarafından garanti verilmektedir. Parça değişimlerinde de sorun devam etmesi halinde yine gerek görülen parçaların değişimi ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.

 

Ürün arızası sonrası parça değişimlerinde mutlaka orjinal yedek parça kullanılmaktadır.

Vaillant Kombi bakım – Yetkili Servis İle İletişime Geçiniz..

Aksi bir ürün satışı veya değişimi söz konusu olamaz.  Değerli Vaillant kombi kullanıcıları iş yerinizin, evinizin, sizin , sevdiğiniz kişilerin can ve mal güvenliğini önemseyerek ve kombi cihazınızı kurumsal veya yetkili bayii firma olarak yetkilendirilmemiş firmalardan kombi alımı, servis , Vaillant Kombi bakım ve tamir hizmetlerini almamanızı tavsiye ederiz.

Çünkü doğabilecek sorunlarda ilgili kişi veya şirketlerden kesinlikle yeterli hizmet desteği verilmediğinden bir çok kullanıcı mağduriyet yaşamaktadır.


Vaillant Kombi Teknik Servis  bakımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar ise ;

  • Bakım için gelen personelin doğru firmadan gelip gelmediğini sorgulamanız gerekmektedir. Örneğin gelen kişinin ilgili firma tarafından yetkili personel olup olmadığını ,yetkili personel kartını ibraz ederek ilgili firma tarafından yetkilendirildiğini gösteren bir belge veya kimlik olması gerekir.
  • Kurum tarafından yetkilendirilmemiş personel tarafından müdahale edilen cihazlar garanti kapsamı dışında tutulmaktadır.Bu konuda mağduriyet yaşamamanız için cihazınıza yetkisiz kişilerce müdahale edilmesine müsade etmeyiniz.
  • Teknik servis personelinin üzerindeki kıyafetine bakarak ilgili firma arması ve logosunun olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz.Araç üzerinde firmaya ait kurumsal bir kimlik reklamı veya yazısının olup olmadığına bakılması.
  • İnternet üzerinden yapılan başvuru sitelerinin gerçekten kurumsal bir firma olup olmadığının iyice araştırılması gerekir. Bazen bu tarz kurumsal firma kimliğini kullanarak müşterilerin aldatıldığı sonucu ortaya çıkmaktadır.
  • Kombi servis talepleriniz için mutlaka mesai saatleri içerisinde yetkili bayi temsilciliklerinden destek alabilirsiniz. Mesai dışında da yine çağrı merkezimizden gerekli destek hizmeti 7 /24 saat sağlanmaktadır.
Vaillant Kombi Teknik Servis bakım tamirat
Vaillant Kombi bakım

Yetkisiz servislerden doğabilecek sorunlarda ilgili kişi veya şirketlerden kesinlikle yeterli hizmet desteği verilmediğinden bir çok kullanıcı mağduriyet yaşamaktadır.

Vaillant Kombi kurulumu

Kombi bakımlarınızı Vaillant yetkili servisine yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü zamanında bakımı yapılmış bir kombi cihazınızın ilerde çıkabilecek bakım sorununu vailant kuruluşu ücretsiz olarak bu hizmeti sağlamaktayız. Yani sizler böyle bir durum karşısında tekrar extra ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

Cihazınızın bakım ve arızalarında sorun olduğu tespit edilen parçaların değişimi gerektiği durumlarda bu ürünler içinde yine Vaillant tarafından garanti verilmektedir.Parça değişimlerinde de sorun devam etmesi halinde yine gerek görülen parçaların değişimi ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.

Vaillant servis Türkiye

Vaillant servis Türkiye Ürün arızası sonrası parça değişimlerinde mutlaka orjinal yedek parça kullanılmaktadır. Aksi bir ürün satışı veya değişimi söz konusu olamaz.

Değerli Vaillant kombi kullanıcıları iş yerinizin, evinizin, sizin , sevdiğiniz kişilerin can ve mal güvenliğini önemseyerek ve kombi cihazınızı kurumsal veya yetkili bayii firma olarak yetkilendirilmemiş firmalardan kombi alımı, servis , bakım ve tamir hizmetlerini almamanızı tavsiye ederiz. Vaillant servis Türkiye

Vaillant Bildir Kazan’ın yeni sisteminde hem cihaz tavsiye yolu ile satın alan kişi hem de tavsiye eden kişi puan kazanıyor!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.