G-HH501HMZHX

Demirdöküm yoğuşmalı kombi

Makalede Neler Var

 

Demirdöküm yoğuşmalı kombi teknolojinin ve yılların tecrübesi ile geliştirilen 4 yıldız verim sınıfında yer alan, en iyi sıcaklık ve ısı veren, doğalgaz sarfiyatını minumun düzeyde tutan, sessiz çalışma performansı ile kendi sektöründe göz önünde olan bir kombi modelidir.

Kombide Çevre Dostu Kompak Tasarımları

Demirdöküm ailesinin bir kolu olan kombi üretimi çevre dostu ve yüksek verim avantajları ile cebinizi korur. ailenizin korunaklı bir ev de yaşam standarları yükseltmek için çalışırken evinizde konforu üst limitlerde yaşamak sizinde hakkınız. Avantajlı kampanyaları ile demirdöküm kombileri tercih etmenizin bir sebebidir.

Demirdöküm yoğuşmalı kombi  nitromix 

kazan kapasite seçenekleri ile evinizin büyüklüğü veya sarfiyatın azlığı gibi durumlarda eviniz ve cebinizin dostu uygun çözüm seçenekleri yoğuşma teknolojisi sayesinde hermetik kombilere göre yüzde sekiz verimliliği ( izolasyon, pcs cam doğramaları v.s. verimliliği artırıcı özelliklere girer ) ısı ölçer sistemi sayesinde akıllı ısıtma sistemi kullanır oda sıcaklığını stabil tutar.

Demirdöküm yoğuşmalı kombi ve paslanmayı önleyici çelik eşanjör

Banyo keyfinizi sıcak suyu dengede tutarak konforunuzu üst limitlerde tutar. Ergonomik yapısı, şık tasarımı ile göze hitap eder, kullanım panelinin kolay kontrolü basite indirgenmiştir.

Akılı oda termostadı migo sayesinde tasarruf etmek çok daha kolay kullanım sürelerinizi, enerjinin çok az kullanıldığı vakitleri hafızasında tutar ve bu alışkanlıkları enerji tasarrufu sağlamak için kullanır ayrıca mobil uygulaması vardır ve uzaktan da kontrol etmenize imkan sağlanmış olunur hava şartlarındaki ani değişimlere hızlı bir şekilde reaksiyon gösterir. Demirdöküm migo ile ek tasarruf sağlanır.

Demirdöküm yoğuşmalı kombi ve dayanıklı dış boya

 

Demirdöküm kombilerin üzerindeki boya sıcaklık değişimlerine dayanıklıdır. sağlık açısından zarar vermez. Avrupa ülkelerinin önem verdiği ErP geçisi yani enerji verimliliği yönetmeliklerini yerine getiren bir kombi modelidir demirdöküm.

Demirdöküm nitron kombi

Farklı kazan kapasite seçenekleri ile cebinize hitap eden tasarruflu bir modeldir. Yüksek verimli bir kombi modeli olan demirdöküm nitron kombi enerjinin bacadan kaçmasına izin vermez su buharının peteklere gönderimi sayesinde verimlilk artar ayrıca çevre dostu bir kombi modelidir. Demirdöküm yetkili servis yazımız için

Fan modülasyonu odanın sıcaklığını muhafaza edebilmesi için ihtiyaç duysuğu ısıyı hava ve gaz karışımını kullanarak elde eder. bu karışım gaz sarfiyatının önüne geçer ve tasarruf sağlar.

Çift eşanjöre sahiptir bu durumda banyo suyunda ısı kaybını önler evinizdeki konforu maxsumuma çıkarır. Ayrıca düşük gaz tüketimi ile Demirdöküm nitron kombiler tercih edilmelidir.

akıllı ısıtma sistemi teknoloji ile ani ısı kaybeden yaşam alanlarınızı ısıtır bu ani ısı değişmlerinin kontrolü enerji kombinizde yüksek verime dönüşmesine neden olur.

Kombi üzerindeki led panel sayesinde arızaların ve kullanılan yakıt sarfiyatı vs. kontrol etmeniz kolaylaştırılmıştır. Dayanıklı dış boya ve tasarımındaki estetik dokunuşlar sayesinde müşterilerin gözlerine de hitap etmektedir.

Demirdöküm yoğuşmalı kombi ve Erp sistemleri

ErP avrupanın önemle dikkat ettiği tasaruflu kombi modellerinin kullanıdı sistemdir ve demirdöküm kombiler bu sitem ile uyumludur.

yaygın yetkili servis avantajı ile Demirdöküm kombi türkiye piyasasında adından söz ettirmiştir. arıza tespit,müşteri ilişkileri ürün satışından sonraki süreçte de ilgi ve alakası ile Demirdöküm 7/24 saat hizmet vermektedir.

Sonuç : Demirdöküm kombi modellerinde Türkiye şartlarına uygun kaliteli ve çevre dostu kombi modelleri üretmektedir. ilerleyen zamanlarda hermetik kombilerin piyasadan kaldırılacağını yeni nesil yoğuşmalı kombi modellerinin iş yerlerine ve evlere yasal olarak takılması gerekeceğini belirtmek isteri.

kombi tercihlerinizde demirdöküm yoğuşmalı kombi modellerinin ufakta olsa yukarıdaki yazımızda özelliklerini belirttik

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.