G-HH501HMZHX

Kombi Servisi

Makalede Neler Var

 

Kombinizde arıza verdi veya bir yerinde sorun olduğunu düşünüyorsunuz. İnternet den Kombi Servisi aramalarınızda güvenilir ve tam donanımlı kombi şirketleri muhakkak vardır. Burada Dikkat edilecek en önemli husus Markanızın yetkili kombi servisi tercih etmelisiniz. Makalenin devamında Türkiye’de en çok tercih edilen kombi servislerin ayrıntılı açıklamaları ve yetkili servislerin iletişim numaraları paylaşacağım

Araştırmadan yanlış kombi servisinin seçilmesi neticesinde kombilerin gereksiz parça değişimi ve yapılan işlem sonucunda tüketicilerin muhatap bir yetkili bulamamalarıdır.

Yetkisiz servisin müdahalesi sonucunda, kombi de hatanın giderilmemesi insanların mağdur olmalarına neden oluyor. ancak yapılan işlem karşılığında fatura talep eden kişiler haklarını savunabiliyor.

kombi servisi

kombi servisi adı altında çalışan yetkisiz kombi servisi markanızın uzmanlık alanına sahip olmasada tamir ve bakım işlerini doğru bir şekilde yapamadığından arızanın giderilmesin yanı sıra daha pahalı sorunların oluşmasına zemin oluşturmaktadırlar. Örneğin ufak bir arızanın olduğu tespit edilen kombide haksız kazanç elde edebilmek için kart gibi pahalı bir parçanın bozulduğunu ve değiştirilmesi gerektiği söylenen kişinin bu pahalı parçanın gereksiz değişimi neticesinde mağdur edildiğidir. Ana haber bültenlerine bile konu olan bu tarz olaylar insanların temkinli olması gerektini bir kez daha bizlere hatırlatmaktadır.

Bir çok kişi şöye bir yanlışın içine düşmektedir. ” Kombi markaları, kombi teknik servis seçimi ne olursa olsun yapılan işlem aynıdır” halbuki her markanın kendi teknik servis elemanlarına kaliteli eğitim verdikleri gerekli standartlarda belgeleri aldıklarını ve bu eğitimlerin her yıl yenilendiğini biliyor muydunuz?

kombi Yetkili servis ve yetkili kombi servisi
kombi yetkili servislerinin avantajları olması gereken tamirat işlerinin nasıl yapılması gbi hususların ele alındığı bir yazıdır

Kombi Yetkili Servisi Önemi

Her kombi yetkili servisinin kendine ait ücretleri vardır. kombinin içinde bullanılan parçaların kalitesi standart olsa da bazı kombi markaları standart’ın üstünde parçalar kullanır. Dolayısıyla kombi markaların kendi içlerinde farklık gösteren kombi bakım ücretleri ve kombi parçalarının ücretleri gibi öneli konularda ücret farklılıkları vardır.

Kombi Yetkili servisi Türkiye’nin neresinde olursa olsun aynı fiyat politikasını uygular. Yetkisiz kombi firması merdiven altı bir parçayı kombinize takmak ister ise mutlaka TSE belgeli kombinizin markasının üretiği orjinal paarçanın takılması konusunda ısrar ediniz. Çünkü geçiçi sorun çözülmüş gibi görünse de sonradan çok daha büyük arızaların oluşmasına zemin hazırlamış olabilirsiniz.

Orjinal parça takıldığında parça nın 1 yıl garantisi olduğunu biliyor muydunuz ?

Not: kombi servis ücretleri sabit değildir, şirkete göre değişebilir. Altta verdiğim Yetkili kombi şirketlerinin telefon numaralarını arayınız.

Kombiler bileşenleri bakımından hassas bir dengede çalışır. Gaz, elektrik ve su gibi farklı bileşenleri bir potada eritir. bu durum kombinin servis müdahalesi gerektiren durumlarda servis elemanlarının konuya hakim olmaları gerekmektedir. Gaz,elektrik gibi farklı bileşenleri kontrol edilmeli sonradan arıza oluşturabilecek parçalar değiştirilmeli veya tamir edilmeli, Bu süreçte kombi Yetkili servisi sizi yapılması gerekenler hakkında sizi bilgilendirecektir.

KOMBİ SERVİSLERİ ( YETKİLİ ) TELEFON NUMARALARI

Evinizin ısıtılması konforlu bir yaşam alanı oluşturmak . Kombinizden garip sesler geldiğinde veya arıza durumunda panik yapmadan kombi arıza kodunu yetkili servis ile paylaşmanız önemlidir.. Bir arıza durumunda, atılacak en önemli adım profesyonel bir kombi servis şirketini aramaktır. Sorunu doğru teşhis edebilir . kombi üniteleri, mekanik ve elektrik olmak üzere üç temel sistemden oluşan karmaşık cihazlaardır. yetkili kombi teknisyenleri  tüm bu alanlarda eğitilmiştir, bu nedenle bir profesyonele olan ihtiyacı anlamak önemlidir.

Mekanik Konular için kombi servisi müdahalesi

Kombinizin sistemi eskidikçe birçok şey ters gidebilir. Sistemin tamamen kapanmasına neden olan mekanik sorunların yanı sıra, zayıf sıcaklık kontrolüne ve verimlilik eksikliğine yol açabilecek daha küçük problemler vardır. Bir ünitede arızalanan ilk sistemlerden biri genellikle mekanik bir şeydir. Kombi ünitesinin içindeki fan ve yoğunlaştırma ünitesinin yıllarca yorulmadan çalıştıkları için önce aşınma eğilimindedir. Bunların her ikisi de bir konusunda uzman kombi servis teknisyeni ile değiştirilebilir.

Yaşlı Kombi cihazının Yenilenmesindeki avantajlar

kombi  sistemi, ısıtıcı akışkanın tesisat içinde sirküle edilmesiyle ve kombi cihazında bulunan bir dizi bobine gönderilmesiyle çalışır. kombiniz son derece sıcaklığına sahiptir – ortaya çıkan kimyasal reaksiyon sıcak suyu banyo ile peteklere iletmek için kombiler tarafından oluşturur. Bu işlem sabit bir döngüde çalışır ve evinizi konforlu hale getirir. Bir ısı pompası ile devir ters çevrilir ısı üretilir. Zamanla,kombinizin parçaları aşınabilir ve sistemin basınç ve sıcaklık akışkan kaybetmesine neden olabilr. Bir yetkili servis teknolojisi, sızıntıyı bulan ve kombinin parçalarının tamiri veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğini belirleyen bir araçla donatılmıştır. sıcak  su tesisattaki kaçaklarının en yaygın nedeni, özellikle sürekli çalışan sıcak suyun ve suyun zamanl açamurums kıvama gelmesi veya daha fazla metalden oluşan eski bobinleri içerir. En son bobinler artık sadece bir tip metal-bakır veya kalayla yapılırken, eski bobinler üç metal-bakır, kalay ve çelik içeriyordu.

Kombin de Elektrik Sorunları ( Pahalı Parça )

kombi’de Elektriksel problemlerin teşhisi çok zor olabilir. kombi ünitelerde termostat, yoğuşmalı üniteyi ve kombi ünitesini sürekli iletişim halinde tutan karmaşık bir devre kartı ve anahtar serisi bulunur. Bu bağlantılardan herhangi biri bozulursa, ünite yine de çalışabilir, ancak profesyonel yardım gerektiren arızalara neden olabilir. Teknisyenler elektriksel sorunları teşhis etmek ve onarmak için gerekli araçlara sahiptir.

Burada dikkat edilecek husus Anakart hangi mark akombiye sahip olursanız olun pahalı bir parçadır. Değiştirilmesi ile tamiri arasında % 50 fark olabilir.

YETKİLİ SERVİS ÖNCE KARTI SÖKER VE DENER DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR İSE SİZE BİLGİ VERİR SİZİN ONAYINIZ NETİCESİNDE DEĞİŞTİRİLİR.

Kombi sistemleri  hakkında bilinmesi gereken en önemli şey ne zaman yardım istemeniz gerektiğidir. Sadece sertifikalı bir yetkili teknisyen tarafından ele alınması gereken birçok tehlikeli görev vardır. Herhangi bir şüphe varsa, yetkili kombi servisine çağrıyı yapın.

Ariston Kombi yetkili Servisi

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi servisi ile ilgili her türlü bakım ve onarım çalışmaları, hızla çözülmektedir.

Arızalı kombi ile alakalı çözüm yolları aradığınızda, 444 8 284 numaralı telefondan Ariston kombi hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile iletişeme geçerek ufak arızalar veya kombinizin verdiği arıza konları hakkında bilgi edinebilir. anında size yapılması gerekenleri önerebilirsiniz.

Ariston Kombi Servisi

Yetkili servisin sunmuş olduğu avantajlar, Ariston Marka kombiye sahip olan müşterilerin memnuniyetini sağlamıştır. kombi bakım konusunda yapılan avantajlı kampanyaları sayesinde müşteriler kışa hazırlık olarak kombi bakımlarının yaptırmaktadırlar.

uzun yıllardır ariston marka kombiye sahipseniz ve kombi bakımlarını aksatmadan yaptırıyorsanız kombiniz arızalanması veya yakıt sarfiyatı gibi konularda yapabileceğiniz tedbirleri almışsınız demektir.

eski teknolojiye sahip Ariston Marka Kombiye sahipseniz. yine Ariston markasının düzenlendiği kampanyalar ile yeni teknolojiye sahip bir Ariston kombi almanızı öneririz. kış aylarında özellile peteklerin sıcaklık vermesi ve evinizi ısıtması gerekir.

Viessmann Kombi yetkili Servisi

Viessmann Kombi Servisi

özellikle avrupa’da sıcak su ve ısıtma sektöründe önder olduğunu belirtmek istiyorum. Viessmann kombi servisi , çevreye zarar vermeyecek ısı teknolojilerinin geliştirilmesinde, öncü kuruluşlarındandır. kombi bileşenleri bakımından ( gaz,su,elektirk) tükettiğinden hassas ayarlara sahiptir. Viesman özellikleri bakımından her zamanbir adım öndedir.

Viessmann kombi sıcak su dengesizliği vb. gibi konforu evde yaşayabilmeniz için Ar-ge departmanına sorunsuz kombinin üretilmesini sağlamaktadır, müşterilerinin memnuniyetine önem vermektedir.

Evinizde yada iş yerinizde kullanılan kombi cihazların çeşitliliği açısından, bununla beraber müşterileri tatmin eden, çözümler sunmaktadır. Kombine lider firmalardan Viessmann markası, günümüz teknolojisine ayak uydurmak için tüketicilere çeşitli çözümler sunmaktadır. örneğin; yinelebilir enerji tüketimini kombilerine entegre ederek sosyal sorumluluk projelerinde önem veren kombi markasıdır.

Viessmann markası kombinin suyu ısıtmak için kullandığı doğalgazın zararlı emisyonları en aza indirmeye çalışır. Cihazlar duyarlı ölçümlerle test edilir. Bu durumda, kombi enerji tasarrufu sağlar. Kombi fabrikasında ısıtma ve sıcak su üretimi konusunda üstün başarı gösteren deneyimli ve güler yüzlü personeller tarafınca geliştirilmektedir, viessmann ürünlerinin tasarımında ve kullandığı sağlam parçalar olması, rakiplerin kırılgan ekipmanlarının hep önünde kombi modellerine sahiptir.

 

Viessmann Kombi Montaj

Kurulumda genellikle balkona konan kombiler.Ayrıca bir kabine monte edilir. Doğrudan güneş’e maruz kalması engellenmiş olur. Işletmeniz nedeniyle (matbaa,reklam şirketi, kuaför) kombi seçimi de önemlidir ve viessmann’ın yetkili servis personeline kombi seçim aşamasında işyerinize davet etmeniz, sizleri doğru Viesman kombi modelini seçmenizi sağlayacaktır. Kombinizin kutusundan kendi başınıza çıkarmayınız yetkili servis eliğinde açılan kombi kutusunun içinde kombi, kombi montaj ekipmanları, kullanım klavuzu ve garanti belgeleri bulunmaktadır. Arıza kombinin olması gereken yere montajla na bilmesi için montaj sablonuna kutunun içinde yer almaktadır.

Viessman kombi servisi tüm bahlantıları yaptıktan sonra, Bulunduğunuz bölgenin gaz dağıtım firması gazı açması için çağrılır. Bu işlem ( gaz açılımı ) sadece gaz dağıtım firması tarafından yapılabilecek bir işlemdir.

Daikin Kombi yetkili Servisi

Daikin Kombi Servisi

Daikin kombi Yetkili servisi, deneyimli teknik servis ve müşteri memnuniyetini üstseviye bir firmadır.

Daikin 145 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. japon teknolojisi ile üretilmektedir. Isıtma endüstrisi bu yıl hemen hemen yüz senedir bilgisayar ürünleri üzerinde çalışan bir firmadır. Airfel kombi markasını daikin markası altında toplamıştır. Sakarya’da üretimini planladığı ve bölgede dünyanın üretim teknolojilerinden çok daha üstün bir teknoloji ile üretimini gerçekleştirecekleklerdir. Elbet bu durum ülkemiz için iyi

Daikin Kombi Servisi ( Yetkili Servis)

Daikin kombi servisi, ilk etapta sağlığınızı, emniyetinizi ve konforunuzu korumayı amaç edinmiştir. Size en iyi hizmeti sunmak için daikin yetkili servis hizmetleri, aramanız yeterli olacaktır.

kombi bakım, kombi arıza, kombi montajı yada benzer işleriniz için yetkili servis ile temasa geçebilirsiniz. Kurumsal bir şirketin müşteri temsilcisi ile görüşmenizin sizinde kominizle ilgili çözüm bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Daikin kombi servisi, kombinize taktığı yedek parçalar orjinal parça olacağından 1 yıl garantili olacaktır. Daikin kombi servisi, kombi arızasını yıllardır deneyimli teknik servis kadrosu ile anında müdahale edilecektir.Deneyimli ve yetkin kadrosu ile kombi servisi ve kombi bakım hizmeti alabilirsiniz. Kombi bakım ve servis garantilidir

Yetkili kombi servisi yapacağı işlemleri; kombide meydana gelen hataların ve olası elektrik kesintileri konusunda sizi dijital monitöründe uyaracaktır. Kombinize yılda en az bir kere bakım işlerini yaptımanız sonraki yıllarda oluşacak problemlerin önüne geçecektir. Aksi takdirde kombinizin ömrünü kısaltmış veya yakıt sarfiyatının fazla tüketmesine neden olacaktır.

Bosch Kombi yetkili Servisi

Bosch Kombi Servisi

çağrı servislerini arayıp,arzu ettiğiniz vakit Bosch Yetkili servisine ulaşabilirsiniz, tuzla’da bosch kombi servisine istediğiniz zaman ve saat başı ulaşabilirsiniz .

Bosch yetkili kombi servisi iletişim numarası 444 6 333’ü aramanız gerekir.

Bosch kombi teknik servisi

kombiniz bozuldu veya bir sorun olduğunu düşünüyorsunuz, yetkili servisi aradınız. servis size zaman bildirdi ve tuzlanın hangi mahallesinde olursanız olun hızlı bir şekilde müdahale edeceğinden emin olabilirsiniz. Bu sayede kombi ürünlerinizin konforunu ve rahatlığından ödün vermezsiniz. Bosch kombi servisi dünya genelinde bilinen ve yetkinlik belgeleri ile montaj ve servis elemanlarının eğitimine önem veren bir markadır.

En iyi ürün hizmetlerini en iyi fiyatlarla sunarak satın alan kişilerin memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışırlar, eğitimli kadrosu ile kendilerini tercih eden tüketicilerin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuştururlar.

Bosch kombi servisi müdahale sonucunda uzun yıllardır sorunsuz kullandığınız kombinizi tekrardan uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanırsınız.

Bosch kombi servisi uygun fiyat avantajı

Bosch kombi servisi olarak, teknik servis personeli ile fiyat ve kalite ödün vermeden, kombi ürünler ve klima sistemleri arıza, bakım, montaj, periyodik bakım ve Doğalgaz dönüşüm gerçekleştirir.

Müşterilerinin memnuniyetine odaklı çalışmalarını sürdüren bosch kombi servisleri, tercih etiğiniz için pişman olmazsınız Size sunduğu hizmetlerin karşılığında aldığı ücretlerde ülke ekonomisi ile paralel olarak oluşturulur.

Her vakit bosch kombi tercih edenlerin yanında olmak ve hizmet etmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat sorunlarınızı çözmek istiyorsanız, Yetkili teknik servisi aramanız tavsiye ederiz yetkili servis numarası makalenin içinde belirtilmiştir.

Alarko Kombi yetkili Servisi

Alarko Kombi Servisi

Kombi servisi için yapılan kapsamlı bir araştırmada Alarko firması müşterilerine çok daha iyi hizmet vermenin yollarını aramaktadır. Bu davranışın diğer kombi markalar için bir örnek oluşturmasını umuyoruz.

Kombilerine periyodik bakımlarının aksatmadan yaptıranların, yakıt tüketiminde % 15’e kadar tasarruf ettikleri araştırılmıştır. Bu oran oldukça özellikle kış aylarında ortlama 500 tl gibi rakamların ısıma giderleri olarak faturalara yansıdığını düşünürsek büyük bir tasarruf ettirecektir.

Tüm işlemleriniz için yetkili kombi servisi numarası 444 0 128’den ulaşabilirsiniz.

evinizden kısa süreliğine çıktığınızda kombinizi kapatmak yerine Alarko kombilerin ekonomik modun’da çalıştırmanız. alsında çok daha fazla tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Alarko Kombi Yetkili Servisi

Araştırmalar, çoğu insanın geceleri, kombiyi gündüz ısı ayarlarıyla aynı boyutlarda bıraktığını gösteriyor. Aslında, kombilerini geceleri ekonomik modda almak tasaruf etmek isteyenlere önerimizdir. Her kombi modelinin bu işlevi yoktur.

Eğer kombi seçiminizi yapmadan önce ekonomik modu olup olmadığını sorunuz. tüketicilerin yaptığı başka bir hata kombi gece kapatmaktır, tabi ki bunu önermiyoruz, çünkü gün süresince kombi açarsanız, evinizin

istenen sıcaklığa ulaşacaktır. bu ısı gece kombi kapandığı için sabaha doğru çok düşecektir ve gündüz tekar kombiyi açtığınızda evinizi ısıtmak için ısı değerlerini olması gerekenden çok daha yukarı almanız gerekecektir. Kombinizi ısı derecesinde değil, istenen sıcaklıkta sabit kalması önemlidir.

Demirdöküm Kombi yetkili Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri temsilcisine 444 68 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Evinize çağırdığınız yetkili teknik servis gerekli tüm eğitimi almıştır. Verilen eğitim materyallerini sıralamak gerekirse ;

Demirdöküm kombi servisi müşteri memnuniyetinin önemi

  • Hizmet talep eden kişi ile kararlaştırılan zamanda randevunuza gidin.
  • Gerekirse, müşterinizi arayın ve randevuya niçin gelemeyeceğinizi belirtin.
  • müşterinize Lütfen yetkili servis olduğunu belirten bir belge gösterin
  • Empati yapın..
  • Soruları gülümseyen bir yüzle cevaplayın
  • Müşteriyle tartışmayın
  • Hatalarınızı kabul edin ve özrün bir erdem olduğunu bilin
  • Giysilerinize dikkat edin demirdöküm Yetkili servis kurumsalında olmalı

Demirdöküm kombi türkiye’de çok uzun yıllardır, varlığnı sürdüren bir markadır. teknik açıcak üstün kombi modelleri çok satan ürünleri mevcutttur.

eca Kombi yetkili Servisi

ECA Kombi Servisi

Eca kombi servisi siz kıymetli müşterileriniz için hizmette sınır tanımaz. Deneyimli ve profesyonel teknik ekip çalışanı her vakit yanınızdadır. Hizmet standardını iyileştirmek ve tüketicilerin ihtiyaçlarını hemen, hızlı ve doğru bir şekilde karşılamaya yönelik hizmet kalitesini iyileştirmiştir.

E. C. A kombi, klima, ürünlerin pazarlamasında aktif olmakla beraber, bununla beraber yapı malzemesi ve iklim sektöründe de faaliyet göstermektedir. Tüm bu etkinlik alanları, teknik servis hizmeti bünyesinde oluşturulan özel bir ekip sayesinde. Hizmet vermektedir. Her vakit hedef, kendi tüketici portföyünüz için süresiz hizmet sunmaktır.

Günümüz teknolojisinin olanaklarına karşılık gelen yeni bir hizmet konsepti uygular. Bu ” eca “mobil” uygulamasıdır. Her konuda tüketicilerine hizmet desteği hizmet anlayışını sürdürmek. Yenilikçi çözüm noktasında uyguladığı akıllı telefonlar için özel bir uygulama geliştirdi.

Teknik servis talebiniz için ilinize ve bu bölgeye en yakın eca kombi servisine ulaşabilirsiniz. Teknik servis talebiniz çağrıdan sonrasında müşteri servisi tarafınca kayıt altına alınacak ve size en kısa müddette gerekli teknik servis hizmeti verilecektir. Işlemlerinizin daha hızlı olmasını istiyorsanız, E. C. A. Mobil akıllı telefon uygulamasını telefonunuza indirdikten sonrasında, temsilcisine 7/24 ulaşabilir ve isteğinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama yardımıyla bir sonraki mobil sisteme kolayca ulaşabilirsiniz.

Eca Kombi Servisi teknik servis

Mevcut kombi ve aldığınız yeni kombi ürünlerine ihtiyacınız varsa,kolayca çözmeniz ve satış temsilcisine ulaşmanız yeterli olacaktır. Eca kombi’nin manisa’da bir üretim fabrikası bulunmaktadır. İstanbul satış ve marketing için yeri vardır. Eca gaz dönüşümü, teknik servis, eca kombi, kombi bakım işleri, eca kombi montajı, kombinin ek özellikleri ve ekipmanları satışlarını ve satış sonrası hizmetleri verilmektedir.

Not: kombi servisi dünyası sitesi teknik servis hizmeti veya kombi satış hizmetleri vermemektedir. tüketicilerin yetkili servis ile çalışmasını ve doğru firmaları tanıması için bilgiler paylaşmaktadır.

Yetkili Kombi Servislerinin İletişim Numaraları

Yetkili Kombi  Servisi Adıİletişim
Arçelik Yetkili Kombi Servisi444 0 888
Alarko Carrier Yetkili Kombi Servisi444 0 128
Ariston Yetkili Kombi Servisi0850 840 92 12
Baymak Yetkili Kombi Servisi444 0 235
Bosch Yetkili Kombi Servisi444 63 33
Buderus Yetkili Kombi Servisi444 5 474
Daikin Yetkili Kombi Servisi444 999 0
Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi0850 222 1 833
Eca Yetkili Kombi Servisi444 0322
İmmergas Yetkili Kombi Servisi444 88 22
Vaillant Yetkili Kombi Servisi0850  222 2 888
Viessmann Yetkili Kombi Servisi0 216 528 46 00

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.