G-HH501HMZHX

Demir döküm kombi kampanyaları

 

Isıtma ve soğutma sistemlerini üreten Demir döküm 1954 yılından bu yana tüm dünya ülkelerine ihracat yapmaktadır. Demir döküm kombi kampanyaları ve kalite politikası Dış ülkelere ihracat artışı ile dünya pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Avrupa’nın sayılı büyük firmaları arasında yer alan Demir Döküm Kombi deneyimli kadrosu ile ülkemizde de en büyük pazar payına sahiptir. Sektörün en sağlam , güvenilir markası olup Türkiye’de ilk ISO 9000 kalite belgesine sahip tek markadır. 

Müşterilerin beklentilerini ürün ve hizmet kalitesi ile karşılayan servis hizmetlerinde göstermiş olduğu destek sayesinde tüm müşterilerin beğenisini toplamıştır. Deneyimli kombi servis ekipleri ile arızalar hızlı ve kesin çözümler sunar. Demir döküm kombi fırsatlarını değerlendirerek yeni alacağınız kombinizi ekonomik ve uygun ödeme koşulları ile alabilirsiniz.


Demir döküm kombi kampanyaları ve A sınıfı ürünler

Sizde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız web sitemizden ziyaret ederek fırsatları değerlendirebilirsiniz. Demir döküm kombi ürünleri A sınıfı kalitede , yüksek ısı verimi , düşük yakıt tasarrufu , sıcak su konforu ve geniş ürün imkanları ile kombi deki birden fazla modelleri sizlerin beğenisine sunmaktadır. Her ürün model ve özellik bakımından değişik çalışma yapısına sahiptir.

Kampanya döneminde fiyatların değişkenlik göstermesinin sebebi kombi cihazlarının model ve teknik özelliklerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Her yıl yeni ürün özelliğine ve sahip kombi cihazları fiyat artışı yüksek olsa bile en çok tercih edilmektedir. Kullanıcısına alırken ve kullanırken kazanç sağlayan tek markadır. 

Düzenlemiş olduğu kampanya sezonunda kullanıcısına ödeme koşullarında büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlar arasında özellikle Bonus kart sahiplerine Demir döküm kombiden indirim kolaylığı! İsteyen 12 aya varan peşin fiyatına taksit imkanından, isteyen 5 ay sonra ödemeli 4 taksit fırsatından yararlanıyor.

 
Demir döküm kombi kampanyaları
Demir döküm kombi kampanyaları kombi tamiri demirdöküm servis

Demir döküm kombi kampanyaları ve ntc sensörleri

Seçiminizi yapın, kampanya bitmeden hemen bir kombi bayiine uğrayarak kombi sahibi olunuz.

Kampanyalı kombi ürünlerinde sizleri bekleyen özellikler ; Demir döküm kombi cihazlarının akıllı ısıtma sistemi ile çalışması sayesinde, ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş ntc sensörler ile alev modülasyonu sağlanır. Bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu elde edilir. Demirdöküm’ün en önde gelen özelliklerinden biridir.

Akıllı sıtma sistemi, 7 geçişli yeni nesil eşanjör sistemi, dijital ve Analog manometre ile su basıncını ayarlayabilme imkanı,3 yıldız verim sınıfı , %93 e varan verim ,  Soft touch düğme ile kullanım kolaylığı sağlar. Bu kadar teknik özelliklere sahip cihazın sahibi sizde olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey kampanya döneminde size sunulan fırsatları kaçırmamanız yeterli olacaktır.

Türkiye’nin ısıtma , soğutma ve iklimlendirme sektöründe lider kuruluşlarından biridir. Dünya da fosil yakıtlar sınırlı ve geleceğin enerji kaynaklarında biri olan yenilebilir enerji kaynağı güneş enerjisidir ve güneş enerjisinden faydalanarak ürettiğimiz ürünler, demir döküm firması önem vermekte  ve 2016 da 17 patent başvurusu yapmıştır.

Kombi değişim kampanyası süreci nasıl çalışır?

Yetkili servis kapsamında mühendis ve teknisyenleri hizmetleri tarafından yapılan keşifler, sahip olduğunuz kombi tipi (hermetik yoğuşmalı veya havalandırmalı), doğal gaz boru hattı projesine göre çizilmemesi, kaçak olup olmadığı ve cihazlarınızın hattınızda kullanıma hazır olup olmadığı kontrol edildikten sonra dairenizde gereklidir. Tüm kontroller tamamlandıktan sonra kombi teklifiniz Demir döküm, tarafından hazırlanır ve kabul ederseniz kombiniz 2 iş günü içinde kullanıma hazır ediyorlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.