G-HH501HMZHX

Demir Döküm Kombi

Makalede Neler Var

 

Demir döküm kombiyi güvenli bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Demir döküm kombi ler maxium veya minimum kademe de, yüksek hızda çalışma özelliğine sahiptirler. Bu sebeple daha az enerji tüketmektedir.

Çift mikron işlemcisi sayesinde daha akıllı , güvenli , konforlu ve daha verimli çalışmaktadır. Üzerinde bulunan otomatik fan hızı sayesinde düşük ısıda ideal olarak odanızı veya iş yerinizi ısıtmaktadır. Bu özellikler dışında Solar Ntc özelliği sayesinde güneş enerjisi ile çalışan sistemlere çok kolay bağlanmaktadır.


 

☑ DemirDöküm Müşteri İletişim 
Tüm işlemleriniz için 0850 222 1 833 den bize ulaşabilirsiniz.
☑ DemirDöküm Müşteri İletişim 
Tüm işlemleriniz için 0850 222 1 833 den ulaşabilirsiniz.

 

İsterseniz kombinizi kolaylıkla program yapabilirsiniz. Yapacağınız program sayesinde ciddi olarak ev ekonomisine katkı sağladığını kısa sürede gözlemleyebilirsiniz. Özel olarak yapılmış kumanda paneli sayesinde sizin yönlendirme sisteminiz dahilinde evinizin oda ısısını ayarlayabilirsiniz. Yapacağınız bu kolaylık sayesinde sizde diğer işlerinizi daha hızlı ve kolay yaparak sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

Kısaca sizlere demir döküm kombinin en son yeni ürünü olan Nitron Plus akıllı ve Ekonomik kombi ürününü nasıl kullanacağınızı ve sizlere ne tür avantajlar sağladığını konusundaki bilgilerimi paylaşmak isterim.

Demirdöküm Kombi ve Tesisat Sıcaklık Suyu

Öncelikli olarak kombi ile ilgili yapılacak tüm ayar sistemini birlikte görebilirsiniz. Hiç açılmamış ve ilk defa kullanacak olan demir döküm kombi kullanıcıları öncelikle ilk etapta ayar düğmesini bağlı bulunduğu noktadan tutarak sağa doğru çevirmeniz halinde kombiniz aktif olacaktır.

 

Bu ekranında tesisat sıcaklığı suyunu, kullanımda olan suyun sıcaklığını veya kombinizin basıncı aynı görebildiğiniz gibi aynı anda istediğiniz değişikliği ayarlayabilirsiniz. Bu kullanım tamamen sizin elinizde olan bir şeydir. Kullanmış olduğunuz Demir döküm kombinin üzerinde iki farklı ayar konumu mevcut .

demir döküm kombi kombi servis bakım hizmetleri
Demir Döküm Kombi

Birincisi yaz için kullanım diğeri ise kış için kullanım konumu olarak adlandırılır. Genellikle yazın sadece musluk sıcaklığı ayarlamamız gerekir. Kışın ise hem musluk hemde kombi ayarını yaparız. 

Örneğin ; Çocuğunuzu banyo yaptırmak istediğinizde yazın musluk konumuna getirerek bir kez basılı tutup sonrasında dijital ekranda yanıp sönen derece kısmını sağ taraftaki kullanım düğmesinin ileri veya geri yaparak istediğimiz su sıcaklık derecesi ayarlamamız mümkündür.

Demir Döküm Kombi ve Teknik Servis

Bu kadar kolaylığı bize sağlayan tek kombi Demir döküm kombi dir. Kışında kombi sıcaklığını artırmak istediğinizde sağ tarafta bulunan tesisat butonuna basıp çektikten sonra yine sağ taraftaki düğmeyi ileri veya geri yaparak tesisat suyu sıcaklığını ayarlamış olacaksınız.

Bir kaç kez sürekli kullanmaya başladıktan sonra ne kadar kolay ve pratik olduğunu anlayacaksınızdır. 

Kombiniz kış aylarında ekonomik olarak çalışmasını isterseniz , kombi üzerinde bulunan eco yazılı butona bir kez basılı tutup çektikten sonra ısı derecesini ayarlamanız halinde kombiniz kendisini belirlediğiniz ısı derecesi ayarında ekonomik modda yanacaktır.

Demirdöküm Yetkili Servis

Bir de kombinizin belirli saat aralarında yanmasını isterseniz o konuda da kombi kurulumu aşamasında gelen teknik servis personelinden yardım alarak sizlerin belirleyeceği saat ve gün aralığına göre kalıcı olarak bir ayarlama yapılabilir.

Dilerseniz kendiniz de yine saat ve gün ayarlarında değişiklik yapabilirsiniz. Bir kez kullanmanız durumunda daha sonra çok rahat ve pratik olarak kullanabilirsiniz. Hem ekonomik hem de yüksek ısıda oda sıcaklığınız olsun istiyorsanız tek tercih edeceğiniz kombi “Demir Döküm Kombi “yi tavsiye ederim. Çünkü birçok tanıdığım kişiler gayet memnun ve sorunsuz olarak kullandıklarını bizzat tarafıma aktarmışlardır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.