G-HH501HMZHX

Demir döküm kombi yetkili servis

Makalede Neler Var

 

Demir döküm kombi yetkili servis hizmetlerinde sınırsız avantajlardan yararlanarak kombinizin bir yılığına da olsa ücretsiz bir şekilde bakımını yapalım.

Demir döküm devamlı itimat ve yüksek hizmet kalitesi , müşterilerine sağlamış olduğu itimat ve alan kişi memnuniyetini hedefleri içinde görmektedir.

Teknik servis hizmetleri tüm taleplerine süratli ve zamanında yanıt vermektedir. Tüketicilerinin talepleri doğrultusunda sorunlarını dinler ve çözüm noktasında süratli kararlar vererek alan kişi memnuniyetini üst seviyeye çıkarır. DemirDöküm Müşteri Hizmetleri

Demirdöküm Kombi Servisi
DemirDöküm Müşteri Hizmetleri

Her Demir Döküm kombi aleti çeşitli teknik ve karakteristik nitelikte olmasından dolayı verilen eğitimler yardımıyla Demir döküm kombi yetkili servis kombilerin sorunlarını tam olarak inceledikten sonrasında lüzumlu müdahalede bulunurlar.

Arıza kaynaklı bir durum olmuş ve bu mevzuda kullanıcı kendi  imkanları ile probleminin geçici olarak çözmüş olabilir fakat mesele kalıcı olmamıştır. Bu yüzden ne olursa olsun kombi cihazlarındaki arızalara ilgili markanın teknik servisinden destek alınması gerekir.

Kalıcı olarak çözülmeyen aygıt arızalarında lüzumlu müdahalelerin teknik servis tarafınca yapılmaması durumunda kullanıcı ciddi problemler ile karşı karşıya kalabilir.

Demir döküm kombi yetkili servis ile ilgili Örnek verecek olursak isek ;

Örnek verecek olursak isek ; Kombi cihazınızda elektrik kaçağının bulunduğunu fark ettiğiniz an asla şekilde kullanmamanız gerekir.

Kullanılmaya devam edilmesi, bu durum ile ilgili kullanıcı herhangi bir teknik servis hizmeti almadığı takdirde kısa sürede mesele giderek büyütmektedir.

Bundan dolayı kombi elektrik devresine bağlı yangın vakası meydana gelir. Bu tür vakalar neticesinde tedbir alınmaması ve kullanıcı kaynaklı olduğu anlaşıldığı takdirde ciddi şekilde ölüm, yaralanma bina yangını vb…. durumlardan dolayı kullanıcı görevli tutulur.

 

Her ne olur ise olsun ne olursa olsun kombi aygıt arıza durumlarına kendimiz müdahale etmek yerine teknik servis talebinde bulunarak probleminin giderilmesi hususunda teknik servisten destek alınması gerekir.

Teknik servis hizmeti mevzusunda da, demir döküm kombi ailesi hizmetlerini maksimum güvenlik ve yüksek performans ile çalışmalarını yürütmektedir. Teknik servis hizmeti sağlanan kullanıcının aygıt ile ilgili parça değişimlerinde orjinal yedek parça kullanılır.

Demir döküm kombi yetkili servis

Demir döküm kombi yetkili servis ve arıza tespit

Uyuşmazlık halinde hem cihazın bakım süresi uzar hem de aygıt için yeni parça değişimine gidilmesi gerekebilir.
Bahsetmiş olduğumuz bu durum kullanıcının ekonomik yitik ve mağdur olması şeklinde son aşama alan kişi memnuniyetini negatif olarak etkilemektedir.

Yetkili teknik servis tarafınca değişiklik işlemi meydana getirilen yedek parça ürünler ve meydana getirilen işçilik ile ilgili müdahaleler Endüstri Bakanlığı izni ve belirlenen kanun ve kurallar dahilinde Demir Döküm güvencesi ve garantisi altındadır.

Teknik ekibimiz her müdahale sonrası aygıt ile ilgili lüzumlu kontrolleri yaparak kullanıcısına eksiksiz olarak teslim edilir. Kombi arızalarınızı alan kişi hizmetlerini arıyarak ;

Yetkili Servis talebinde bulunabilir yada yetkili satıcı bayi bilgilerine ulaşabilirsiniz, cihazınız ile ,ilgili karşılaştığınız arıza ve teknik problemler hakkında lüzumlu yardım ve ürünlerin kullanım , aksesuar, montaj ve teknik bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Eğer cihazınızın güvence süresi bitmiş ise gene alan kişi hizmetlerimizden destek alarak kombinizin güvence süresini size tanınan fırsatlar dahilinde uzatabilirsiniz.

Demirdöküm kombi Mevzu özeti

Orjinal yedek parça kullanımı yardımıyla değişiklik yapılarak  cihazın öteki çalışan parçaları ile uyum içinde emek harcaması sağlanır. Arıza kaynaklı aygıt parça değişimlerinde eğer değişiklik yapılacak ürün değişik yada orjinal olmaması durumunda bazı cihazlarda uyuşmazlık durumu söz mevzusudur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

    Yorum Yaz

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.