G-HH501HMZHX

Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi

Makalede Neler Var

 

Demirdöküm 1954 senesinde Merkez üstü istanbul olarak firma kurulmuştur. ısıtma sektörünün öncü kuruluşlarından olan demirdöküm teknolojinin son ürünlerini geliştirip müşterileri konforlu kombiler sunmaya başlamıştır. Yılların bilgi birikimi ile Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi 7/24 saat bilgi edinebilir.

Demirdöküm Türkiye piyasasına her zaman ilkleri ( ısıtma teknolojisi ) getirmiştir. Özellikle son teknoloji ısıtma ürünü olan kombinin gelişimine ar-ge faaliyetlerini önem vermektedir.

Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi

Türkiyede ilk olarak demirdökümün ürettiği ürünler

  • Demirdöküm döküm radyatör üretimi
  • Demirdöküm kazan üretimi
  • Demirdöküm soba üretimi
  • Demirdöküm kat kalorifer üretim
  • Demir döküm şofben üretimi
  • Demirdöküm panel radyatör üretimi
  • Demirdöküm kombi üretimi
  • Demirdöküm 10 yıl garantili panel radyatör üretimi
  • Demirdöküm portmantolu panel üretimi

2007 yılında kombinin dünyadaki lideri olarak sayılabilecek vaillant group bünyesinde yer alan demirdöküm iç piyasada ki tecrübe ve birikimi dış piyasaya da sunmaya başlamıştır.

Demirdöküm Yetkili Servisi ve AR-GE

Teknolojik gelişimleri takip eden firma çalışıanları gerekli tasarım ve ekolojik yapıya uygun kombi üretimleri ile yüksek konfor sağlayan cihazlar üretmektedir. çevreye mümkün olan en iyi performansa sahip yoğuşmalı kombiler üreterek sektörün ihtiyaçlarını uygun fiyata sunmaktadır. ayrıca güneş enerjisi ile entegre edilebilen ürünlerin kullanılmasına özendirici kampanyalar düzenlemektedir.

Üretim fabrikalarında çevreyi kirletmesi muhtemel olan atıklar geri dönüşüm tesislerine ve arıtma tesislerinin kimyasal sıvıların arıtılması ile çevre dostu ürünlerin üretimindedir.

 

Demirdöküm söylediklerinin arkasında bir vizyon izlemektedir.  Ayrıca Demirdöküm Yethttps://kombiservisidunyasi.com/kombi-servisi/kili Kombi Servisi ürünlerin bakım ve onarımı konusunda kaliteli hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm Yetkili Servisi ve Müşteri Hizmetleri

Demirdöküm çağrı merkezi 7/24 hizmet veren konusunda uzman ve güler yüzlü ekip elemanlarına sahiptir. Acil durumlarda konusunda uzman Demirdöküm Yetkili Servisi elemanları hızlı bir şekilde evinize veya iş yerindeki sorunları çözerler.

Ayrıca  çağrı merkezi arayarak  iletişime geçebilirsiniz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Demirdöküm firması ısı üzerine sunduğu çözümler ile yakıt tüketimi az olan yoğuşmalı kombileri ile uzun yıllar lider konumda kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi ve kombi tasarruf

Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi ve kombi tasarruf

konusunda uzman satış temsilcileri istediğiniz kombinin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için size yönlendirecektir. Özellikle siizn de bilmeniz gereken bazı husular vardır. ücretsiz keşif için yetkili servis elemanını evinize davet ettiğinizde evinizin konumu, izolasyon durumu , evinizin büyüklüğü, peteklerin ebatları ve sayısı gibi kriterleri kontrol edilecektir.

Yukarıda belirttiğim her bir husus kombinin yakıt sarfiyatını etkilediği bilmenizi isterim. kombi tasarımlarını göze hitap ettiğini belirtmek isterim, doğalgaz tüketiminde minumum sarfiyat sağlayan yeni nesil kombileri soowroom dan incelemenizi tavsiye ederim.

Sonuç : Türkiye pazarında uzun yıllardır ilkleri gerçekleştiren firma teknik servis ağındaki yaygınlık ve pazardaki kaliteli vizyonu ile güvenirliğini tüketici gözünde devam ettirecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.