G-HH501HMZHX

Tuzla Kombi Kart Tamiri

Makalede Neler Var

 

Tuzlada oturuyorsunuz kombiniz arıza verdi ve servisi çağırdınız. kombinizin kartında arıza olduğu size belirtildi. ” Tuzla Kombi Kart Tamiri ” konusu üzerine yazılmış makalemizi okumanızı tavsiye ediyorum

kombinin beyni olarak tabir edilen elektronik kart zamanla arızalanabilir. Kombinin kart’ı bozulması demek kombinin çalışmaması demektir. Elektronik – Mekanik bir parça olan kart zaten fazlaca karışık bir sistemin hassas ayarlar ile çalışmasını sağlar.

kombinin çalışabilmesi için Gaz,su,elektirk gibi bileşenlerde oluşmaktadır.bu hayli karışık ve tehlikeli bileşenlerin düzgün ve randımanlı çalışabilmesi için Kombi kart Cihazı önem arz etmektedir. Kombinin kuşkusuz en önemli parçalarıında bir taneside kombi elektronik kart tır.

Mekanik olarak örneğin; sıcak suyun peteklerde istenen derecede ısınıp, dolaşması gerekiyor ise arızalar karşısında kendini koruma altına alması ( kombinin kendini kapatması ) gibi bir çok durumda elektronik kart sistemine ihtiyaç vardır.

Tuzla Kombi Kart Tamiri ve kombi bakım ile ilgili bilgiler

Tuzlada ikamet ediyorsunuz, çağırdığınız kombi servisi kart’ın arızalandığını belirtiyorsa öncelikle bu arızanın nedenini ve mevcut Anakart’ın tamiratının yapılabilir mi? diye sormanızı tavsiye ederim.

Çünkü anakart tahmin edeceğiniz gibi hangi marka kombiniz olursa olsun pahalı bir parçadır. Maddi durumunuzdan ziyade gereksiz bir kart değişiminin yapılması ( tamir edilebilecek bir durum var ise ) hiç bir tüketici istemez. Dolayasıyla kombinin kart sistemi düzgün çalışmalı, Yetkili Servis mutlaka değiştirilmeli diyorsa kurumsal bir firmanın dediklerine güvenmemiz gerekmektedir.

Tuzla Kombi Kart Tamiri

Kombinin içinde yer alan kart hassas ayarların uygulanmasını sağlar, Servis Kombinizin kartında bir arıza olduğunu belirttiğinde yapılması gereken işlem kartın sökülmesi ve hassas ölçülerin yapılarak Kartın tamir edilerek düzelebileceğimi yoksa Kartın Değişmesi mi gerektiğinin analizinin yapılmasıdır.

Özenle yapılan bu işlem neticesinde sizle iletişime geçilerek durum değerlendirmesi yapılır ( Kart tamiri mi yoksa kartın değişimi )

Kombilerin yeni nesil veya eski nesil olması gözetmeksizin içlerinde hassas ayarları barındıran kart vardır. Tuzlada oturan kişiler kombi markalarının Yetkili Servislerine anında ulaşabilir ayrıca altta kombi markalarının yetkili servis iletişim numaraları verilmiştir.

Yetkili Kombi Servislerinin İletişim Numaraları

 
Yetkili Kombi  Servisi Adıİletişim
Arçelik Yetkili Kombi Servisi444 0 888
Alarko Carrier Yetkili Kombi Servisi444 0 128
Ariston Yetkili Kombi Servisi0850 840 92 12
Baymak Yetkili Kombi Servisi444 0 235
Bosch Yetkili Kombi Servisi444 63 33
Buderus Yetkili Kombi Servisi444 5 474
Daikin Yetkili Kombi Servisi444 999 0
Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi0850 222 1 833
Eca Yetkili Kombi Servisi444 0322
İmmergas Yetkili Kombi Servisi444 88 22
Vaillant Yetkili Kombi Servisi0850  222 2 888
Viessmann Yetkili Kombi Servisi0 216 528 46 00

Kart değişimi ile Kart Tamiratı Arasında Fiyat Farkı

Kombinizin markası ve modelli ne olursa olsun Kart değişimi ile Tamiratı arasında Fiyat farkı ortalama olarak 2 kat olarak düşünülebilir. Tamiratı sonucunda 1 yıl yinede garanti verilmelidir.

Aksi taktirde kombinin kartının tamiratının yaptırmanın ucuz olacağı fakat 1 ay sonra aynı problemden ötürü yine masraf oluşturacaktır. Konuyu servis ile derinlemesine konuşulmalı tamiratından sonra ki süreç de en azından 1 yıl içerisinde ayrı sorun karşısında ücret talep etmemeleri gerektiğini belirtmek lazım.

Kombinin kart tamiri gerçekleştiğinde standart olarak hassas ayarlarında çalışmaya devam etmelidir. Bu sebeple Kart değişimi ilk etap da gereksiz bir masraf oluşturabilir.

Yaptıracağınız işlemi yetkisiz servise ( önermiyoruz ) yaptıracaksanız. Fatura talep ediniz. Böylelikle sonradan oluşacak arızalar karşısında sizinde elinizde bir bele olur. kurumsal olmayan firmalar ile genellikle çalışıldığında karşınızda çözüm önerile sunabilecek yetkili birini bulmak zorlaşıyor.

Tuzla Kombi Kart Tamiri kombi servis kombi bakım kombi tamiratı

Tuzla Kombi Kart Tamiri veya Kart Değişim Hizmetleri

Kombiler iklimlendirme aletleridir, arıza durumunda özellikel kış aylarında ısınma ve banyo suyu gibi önemli bir durumun giderilmemesi neden olur.

Ayrıca doğalgazın yanması sonucunda kombi suyu ısıtır ve devir daim pompaları ile tesata ısıyı gönderir böyle karışık ve mühim işleri yapan kombilerin hassas ayarları da kombinini içinden bulunan kart sayesinde gerçekleşir.

Bu denli risk içeren işlemlerin gerçekleşmesini sahlayan merkez noktadaki kombinin kart sistemi gerektiği gibi çalışmadığında, yetersiz ısı değerleri ve yakıt sarfiyatına gibi direk cebinizi etkileyen durumlara neden olur.

kart bileşeneri bakımından kendi içinde de sayısız devreye entekre edilmiştir.hassas yapıdaki kartın işini bilen sizi sonradan da mahdur etmeyecek kişiler taradından tamiratının veya değişimin yapılmsı gerekiyor. Nitelikli elemanların çalıştırıldığı yetkili servislerin sürekli olarak çalışanlarına aldırdıkları eğitimler ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekteler.

Kombinin düzenli ve doğru çalışmasını sağlayan kart sistemi, eğerki arızanın nedeninin kombinin kartından kaynaklandığı belirtiliyor ise mutlaka doğru kişilerin müdahale etmesini sağlayınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.