G-HH501HMZHX

Tuzla Kombi Yedek Parça

 

kombilerinizin Tuzla Kombi Yedek Parça ve kombi tamiratı gibi hususlarda sizleri kombinizin bulunduğu markanın yetkili servisinin çağrılmasını tavsiye ederim

Tuzla da ikamet ediyorsunuz çağırdığınız servis kombinizdeki parçalardan birinin veya bir kaçının arızalandığını söyledi ve ya yenisi ile değiştirilmesi yada mevcut parçanın değiştirilmesi gerektiği belirtti. Çağırdığınız servis, kombinizin yetkili servisi ise mutlaka gerçeklik payı yüksektir. Yetkisiz kombi servisi kombi parçasındaki arızayı belirti ise; içinize bir kuşku oluştuysa yapılacak tek şey yetkili kombi servisi çağırmaktadır

Tuzla Kombi Yedek Parça
Tuzla Kombi Yedek Parça

Markalar Göre Yetkili Kombi Servislerinin Numaraları Altta Yer Almaktadır.

Yetkili Kombi  Servisi Adıİletişim
Arçelik Yetkili Kombi Servisi444 0 888
Alarko Carrier Yetkili Kombi Servisi444 0 128
Ariston Yetkili Kombi Servisi0850 840 92 12
Baymak Yetkili Kombi Servisi444 0 235
Bosch Yetkili Kombi Servisi444 63 33
Buderus Yetkili Kombi Servisi444 5 474
Daikin Yetkili Kombi Servisi444 999 0
Demirdöküm Yetkili Kombi Servisi0850 222 1 833
Eca Yetkili Kombi Servisi444 0322
İmmergas Yetkili Kombi Servisi444 88 22
Vaillant Yetkili Kombi Servisi0850  222 2 888
Viessmann Yetkili Kombi Servisi0 216 528 46 00

Tuzla Kombi Yedek Parça

Tuzla Kombide Elektronik kart tamiri; Kombinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Kombinin çalışmasını sürdürebilmesi için gereklidir. elektronik kartı hangi marka olursa olsun pahalı bir parçadır. Bu sebeple kombide elektronik kartın tamiri bu sebeple önemlidir. Kombide elektornik karttın tamir edili edilmeyeceğini servis müdahalesi neticesinde anlaşılacaktır. Yetkili servis tarafından yapılan değişim neticesinde elektronik kart 1 yıl garanti kapsamındadır.

 

Tuzla Kombide pompa tamiri; Sıcak suyun tesisat içinde dolaşmasını sağlayan dolayısı ile sürekli çalışan ve önem arz eden kombi parçasıdır. Kombide pompanın arızalı olup olmadığını servis müdahalesi neticesinde anlaşılabilir. Kombiniz ısıtmıyor, pompa çok ses geliyor , kombinizin alt kısmından su damlaması gibi durumların oluşması kombiniz de pompa tamirinin yapılması gerektiği anlaşılır. Bazı durumlarda tamir yetersiz gelir ise parça değişimi gerekebilir.

Tuzla Kombi Fan Tamiri; Kombinin önemli parçalarından biride fan dır. Fan özellikle hermetik ve yoğuşmalı tip kombilerde bulunmaktadır. Hermetik ve yoğuşmalı kombide Kazanlarda hava akışına yardımcı olan bir parçadır. Bu, kombine kazandaki brülöre dışarıdan temiz hava çektiği ve orada yanmaya neden olduğu anlamına gelir. atıl durumdaki gaz da dışarıya uzatılmış fan sayesinde hava akışını sağlayan boru yardımı ile atılır.

Tuzla da Kombilerde En Çok Tamir Edilen Parçalar

Sıcak su gibi sık sık sorunlar vermeyin. Arıza durumunda kombine kazan için önemli olan fanın onarılması da mümkündür. Ancak fanı önceden test etmek ve hatayı belirlemek önemlidir. Bu bağlamda, işi uzmana bırakmak gerekir. Fan arızası durumunda, ekonomik fan onarım hizmeti almak için hemen linke tıklayabilirsiniz. Fan onarımı, değiştirme işlemi gibi 1 yıllık bir garantiyi de kapsar. Tamiratı için yetkili servis çağrılması gerekmektedir.

Tuzla Kombi Vana Tamiri; kombi de yaz kış ayarının yapılması için vanaların açılıp kapanması gerekmektedir. Vana bozuk olduğunda yazın kombinizi yaz modun’a aldığınızda peteklerin istem dışı ısındığını, kombiden sıra dışı seslerin gelmesi vanaların bozulduğunun işaretidir. Tamiratı için yetkili servis çağrılması gerekmektedir.

Tuzla Kombi Gaz valf Tamiratı; Kombinin alev alması için gaz akışının tesisat içinde dolaşmasını sağlayan valf’lerdir. Bu gaz valf’i arızalandığında yetkillik belgesine sahip mühendislik firması ile tamiratından ziyade valfi’n değişimi yapılmalıdır. Tamiri yapılan valf’in uzun yıllar bozlumaması gerekir. Bir kullanıcının başına gelen durumu sizlerle paylaşmak istedim. Ev sıfır aldığı halde takılan defolu bir valf yüzünden kombi gaz akışını isteye bağlı şekilde açmak ve kapatmak mümkün değildi. Valf değiştirildiğinde sorun çözüldü. Sizde sorun yaşamak istemiyorsanız TSE onaylı ürünleri tercih eden firmalar ile çalışınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.