G-HH501HMZHX

Termodinamik Şofben E2 Hatası Çözümü

 

Termodinamik Şofben E2 Hatası Çözümü  Bu hata , bir ateşleme problemini gösterir. Kombine kazanlarda ateşleme sistemi çok önemlidir. Alev alsa bile kombiniz alev söndüğünde E2 hatası verecektir. Termal kazanınıza gazın girip girmediğini görmek için bir test yapmanız gerekecektir.

Isınma için doğal gaz kullanıyorsanız gaz vanasını test etmelisiniz. Kombiyi resetlemek de insanların sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Kombi tekrar çalışmaya başladıktan sonra arıza kodlarının giderilip giderilmediğini görmek için bir test yapılmalıdır.

Termodinamik Şofben E2 Hatası Çözümü

Kombiniz yaz kış sürekli çalışan bir cihazdır. Her ekipmanda olduğu gibi, ekipmanın verimli bir efor harcaması için düzenli bakım önemlidir.

Termodinamik kombinasyonlarda E2 hataları alıyor olabilirsiniz çünkü:

termodinamik şofben e2 hatası veriyor ise Ateşleme sağlayan elektrot arızalı olabilir.

Alevin görünümünde bir miktar tıkanıklık olabilir.

 

Baca fanı arızası sorgulanabilir. Cihazın MARKASI ne ise o markanın yetkili servisi ile iletişime geçilmelidir.  Garanti kapsamında olan şofben  yetkisiz servis tarafından müdahale edilir ise garanti kapsamında çıkar.

Termodinamik Şofben E2 Arıza

termodinamik şofben e2 hatası nedir öncelikle bu arıza alan bir cihazınız var ise, servis yardımı almalıdır. Sorunlar bir teknisyen yardımı ile çözülebilir

Evinizdeki Termodinamik marka şofben sıcak suyu açtığımda ateşleme probleminden dolayı E2 sinyali veriyorsa Termodinamik marka şofben için E2 arıza kodu ateşleme sistemi problemidir.

Şofbeninize gaz girdiğinde güvende olmalısınız. Bunu yapmak için önce gaz valfini test edin. Vanalar kapalıysa, açın. Valf açık olduğu halde sorun devam ediyorsa servis müdahalesi gerekir. Ne yazık ki, bir kullanıcı olarak yapabileceğiniz pek bir şey yok.

termodinamik şofben e2 hatası arızası: Termik kazanlar, alev yanmadığında veya söndüğünde bu hata kodunu verir. Bu hata oluşursa, kombinasyona giden gaz beslemesini sorun açısından kontrol edin. Gaz vanasının açık olduğundan emin olun. Sorun çözülecektir. Sorun devam ederse, teknik destek için servis departmanıyla iletişime geçseniz iyi olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

    Yorum Yaz

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.