G-HH501HMZHX

Bosch Servis Kombi

Makalede Neler Var

 

Bosch yaşam kalitesini evlerinizde ve iş yerlerinizde yükseltebilmek için yüzyılı aşkın süredir. Bosch Servis Kombi bakım ve onarım hizmetleri ayrıca eğitim alanlarında okulların projelerine destek olmaktadır. Avrupa da hizmet vermektedir. Türkiye pazarına 1910 yılında giren ekonomiye doğal kaynaklara önemseyerek stratejik hamlelerini insan eksenini düşünerek hareket etmektedir.

Bosch Yetkili servis numarası 444 6 333 bosch müşteri hizmetleri bakım ve tamirat işlerinin tek adresidir.
2015 yılından itibaren bosch Türkiye sürdürülebilirlik raporu ile  katkılarına devam etmektedir.

Bosch Konvansiyonel Kombiler

sınıf 2000w
sınıf 6000w

Bosch yoğuşmalı kombiler

kondens
2500w
yoğunlaşır 2000w konfor kondens

Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet  bosch yetkili servisi telefon edebilirsiniz. İstanbul da bosch kombi yetkili servisi 18 adettir. Ayrıntılar için bosch kendi sitesine bakmanızı öneriyorum. Bosc marka kombi satın aldık sonrasında servis müdahaleside hızlı olmaktadır

bosch servis kombi
Bosch Servis Kombi – Bosch kombi yetkili servis

BOSCH ”YILIN İTİBARLISI ÖDÜLÜNÜ” ALDI

İklimlendirme sektöründe yoğuşmalı kombinin lideri Bosch Termo teknik, “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” nin ısıtma kategorisinde, Bosch markası ile “Senenin İtibarlısı” ödülüne layık görülmüştür. 2019 yılı içinde en itibarlı markaları ve paydaşlarını ödüllendiren “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” 9 Ocak 2020 tarihinde, Raffles İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

12 ilde meydana getirilen anket neticesinde 1200 kişinin görüşleri alınmıştır. Bosch teknik servis Kombi bu başarıyı teknolojiye tam uyumlu yeni nesil kombi sistemleri ile elte etmiştir. Ek olarak belirtmek isterim ki kendi evimde Bosch kombi tercih ettim. ek garanti ile kombi garanti süresini uzattım.  

Uygun fiyat, düşük yakıt tüketimi şeklinde bir oldukça ayrıcalıkları kombi modellerinde toplamayı başarmış dünya markası bir kuruluştur.

Alan kişi memnuniyetini ehemmiyet veren kurumsal yapısı ve stratejik yaklaşımları, kullanıcılar üstünde farkındalık oluşturmuş durumdadır. Halk oylama sistemi ile almış olduğu başarıyı ” kombiservisidunyasi” olarak kutlamak isteriz.

 

Bosch konvansiyonel kombi classic plus kombi ( 24 kW) genel özellikleri

Hermetik bir kombi olan clasic plus kombi ısıtma ve sıcak su ihtiyacınız olan şeyi uygun yakıt tasarrufunda üst sıralardaki aleti ile ideal bir çözüm sunmaktadır.

Ergonomik kullanım sunan denetim paneli ( dijital ekran ) arıza durumunda kombi arıca moddu ile probleminin tespitine destek olan tüketici dostu bir bosch hermetik kombi modeli dir. En mühim özelliklerinden biride sessiz çalışmasıdır.

Classic plus model üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bosch yetkili servis tarafınca takılan kombinizin 3 yıl garanti sürenizin olduğunu biliyor muydunuz ? not: kampanyaların her yıl yenilendiğini göz önüne aldığımızda en doğru cevap yetkili servisi aramanızdır.  ( sıfır aygıt için geçerlidir) montajı kolay olan bosch kombinin ebatlarında küçüktür. Elektrik tasarrufu yardımıyla tasarruf sağlar ve düşük voltajlar da bile çalışır.

Akılı kart sistemi yardımıyla arızının tespiti kolaylaştırır. Soğuk mevsimlerde donmaya karşı koruma modu vardır ve elektronik sensör emniyeti yardımıyla kombinin donmasını önler solar güneş enerjisi ile uyumludur. geleceğin teknolojisine ön ayak olan bosh kombi çevre dostudur. Gürültü çıkarmayan sessiz kombiler titreşim de yapmaz
Bosch Clsassic plus kombiler sıcak su performansını stabil meblağ fakat bilhassa clasındaki hermetik kombiler içinde azca yakıt tüketen kombi modelidir

bosch konvansiyonel kombi classic silver kombi ( 24 kW) genel özellikleri

verimi yüksek ve azca yakıt tüketen classic silver iki kademeli fan sistemine haizdir. bu fan kombinin yakıt tüketimini azaltır. Sıcak su standardını gelişmiş bir Teknoloji ye haizdir. Ani ısı değişimleri yaşatmaz donmaya karşı kombinin suyunun belli bir derecenin altına düştüğünde önler ve konforlu bir yaşam kalitesi sunar. Çevreye uyumlu solar paneller ile eş zamanlı çalışabilen teknoloji ye haizdir. kullanım kılavuzundan ayrıntılıları öğrenmeniz mümkündür.

Sessiz çalışan ve ergonomik boylarda olması yardımıyla gözede hitap eden tasarıma haizdir. Bosch markalı Modem ile uzaktan erişim özelliği vardır. telefon ile uzaktan müdahale etmeniz mümkündür.

Bosch kombiler 3 yıl garantisi vardır ek güvence ile bu oran yukarı çekilebilir ve yılda 1 bakımda parasız bosch yetkili kombi servisi elemanları tarafınca sağlanır. Garantisi dolan kombinin içinde parça değişimi olduğunda yedek parçalara belli bir zaman garanti verildiğini biliyor muydunuz ? Dijital ekran akıllı kartı yardımıyla arızanın tespitini kolaylaştır. müşteri memnuniyetini ön planda tutan bosch markası tercih etmek müşterilerinde faydasına olacaktır.

Bosch Kombi Yetkili Servis yazımı onarım servisi bilgi almak isterseniz….

https://www.youtube.com/watch?v=RUJ97BxPCVo&t=290s

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.