Bosch Servis Kombi

 

Bosch yaşam kalitesini evlerinizde ve iş yerlerinizde yükseltebilmek için yüzyılı aşkın süredir. Bosch Servis Kombi bakım ve onarım hizmetleri ayrıca eğitim alanlarında okulların projelerine destek olmaktadır. Avrupa da hizmet vermektedir. Türkiye pazarına 1910 yılında giren ekonomiye doğal kaynaklara önemseyerek stratejik hamlelerini insan eksenini düşünerek hareket etmektedir.

Bosch Yetkili servis numarası 444 6 333
2015 yılından itibaren bosch Türkiye sürdürülebilirlik raporu ile  katkılarına devam etmektedir.

Bosch Konvansiyonel Kombiler

sınıf 2000w
sınıf 6000w

Bosch yoğuşmalı kombiler

kondens
2500w
yoğunlaşır 2000w konfor kondens

Türkiyenin bir çok noktasında hizmet verek bosch yetkili servisi telefon edebilirsiniz. İstanbul da bosch kombi yetkili servisi 18 adettir. Ayrıntılar için bosch kendi sitesine bakmanızı öneriyorum.

bosch servis kombi
Bosch Servis Kombi – Bosch kombi yetkili servis

BOSCH ”YILIN İTİBARLISI ÖDÜLÜNÜ” ALDI

İklimlendirme sektöründe yoğuşmalı kombinin lideri Bosch Termo teknik, “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” nin ısıtma kategorisinde, Bosch markası ile “Senenin İtibarlısı” ödülüne layık görülmüştür. 2019 yılı içinde en itibarlı markaları ve paydaşlarını ödüllendiren “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” 9 Ocak 2020 tarihinde, Raffles İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

12 ilde meydana getirilen anket neticesinde 1200 kişinin görüşleri alınmıştır. Bosch Kombi bu başarıyı teknolojiye tam uyumlu yeni nesil kombi sistemleri ile elte etmiştir. Ek olarak belirtmek isterimki kendi evimde Bosch kombi tercih ettim.

Uygun fiyat, düşük yakıt tüketimi şeklinde bir oldukça ayrıcalıkları kombi modellerinde toplamayı başarmış dünya markası bir kuruluştur.

 

Alan kişi memnuniyetini ehemmiyet veren kurumsal yapısı ve stratejik yaklaşımları, kullanıcılar üstünde farkındalık oluşturmuş durumdadır. Halk oylama sistemi ile almış olduğu başarıyı ” kombiservisidunyasi” olarak kutlamak isteriz.

Bosch konvansiyonel kombi classic plus kombi ( 24 kW) genel özellikleri

Hermetik eşeysel bir kombi olan clasic plus kombi ısıtma ve sıcak su ihtiyacınız olan şeyi uygun yakıt tasarrufunda üst sıralardaki aleti ile ideal bir çözüm sunmaktadır.

Ergonomik kullanım sunan denetim paneli ( dijital ekran ) arıza durumunda kombi arıca moddu ile probleminin tespitine destek olan tüketici dostu bir bosch hermetik kombi modeli dir. En mühim özelliklerinden biride sessiz çalışmasıdır.

Classic plus model üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bosch yetkili servis tarafınca takılan kombinizin 3 yıl garantisi vardır ( sıfır aygıt için geçerlidir) montajı kolay olan bosch kombinin ebatlarında küçüktür. Eletrik tasarrufu yardımıyla tasarruf sağlar ve düşük woltajlar da bile çalışır.

Akılı kart sistemi yardımıyla arızının tespiti kolaylaştırır. Soğuk mevsimlerde donmaya karşı koruma modu vardır ve elektronik sensör emniyeti yardımıyla kombinin donmasını önler solar güneş enerjisi ile uyumludur. geleceğin teknolojisine ön ayak olan bosh kombi çevre dostudur. Gürültü çıkarmayan sessiz kombiler titreşim de yapmaz
Bosch Clsassic plus kombiler sıcak su performansını stabil meblağ fakat bilhassa clasındaki hermetik kombiler içinde azca yakıt tüketen kombi modelidir

bosch konvansiyonel kombi classic silver kombi ( 24 kW) genel özellikleri

verimi yüksek ve azca yakıt tüketen classic silver iki kademeli fan sistemine haizdir. bu fan kombinin yakıt tüketimini azaltır. Sıcak su standardını gelişmiş bir Teknojloji ye haizdir. Ani ısı değişimleri yaşatmaz donmaya karşı kombinin suyunun belli bir derecenin altına düştüğünde önler ve konforlu bir yaşam kalitesi sunar. Çevreye uyumlu solar paneller ile eş zamanlı çalışabilen teknojoji ye haizdir.

Sessiz çalışan ve ergonomik boylarda olması yardımıyla gözede hitap eden tasarıma haizdir. Modem ile uzaktan erişim özelli vardır. telefon iile uzaktan müdahale etmeniz mümkündür.

Bosch kombiler 3 yıl garntisi vardır ek güvence ile bu oran yukarı çekilebilir ve yılda 1 bakımda parasız bosch yetkili kombi servisi elemanları tarafınca sağlanır. Dijital ekran akıllı kartı yardımıyla arızanın tespitini kolaylaştır.

Bosch Kombi Yetkili Servis yazımı okumak isterseniz….

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.