G-HH501HMZHX

Bosch kombi yetkili servis

Makalede Neler Var

 

Bosch kombi yetkili servis güler yüzlü ekibi 7/24 teknik servis konusunda yardımcı olarak sorunların çözüm noktasında hizmet etmektedir.


✔ Bosch Kombi Yetkili Servis İletişim Numarası
Bosch kombi yetkili servis iletişim numarası 444 6 333 numaralı   telefon numarasını aramanız gerekiyor.
Bosch müşteri hizmetleri

Evinize, ailenize ve çevrenize gösterdiğiniz ilginin farkında olan bosch servisi ihtiyacınız olan ürünü almadan önce çok dikkatli bir analiz den geçirdiğinizi bosch kombiyi tercih etmenizdeki tek nedenin fiyatı olmadığı bir çok kriteri ele alarak değerlendirdiğinizin bilincinde bir kurumsal firmadır.

Yüksek kaliteli, yüksek teknolojiye sahip, hayatı kolaylaştıran ürünler ile hizmet kalitesini ön planda tutan bir firmadır. Performansına güvendiğiniz bosh marka kombiler Türkiye’nin 360 noktasında kaliteli hizmet veren yaygın servis ağı ile tüketicilerin ilgi alakası çekmektedir. 360 servis noktası ; servis hizmetlerinin kalitesine sonuna kadar görünen Bosh yetkili servisi çok kısa bir sürede evinize veya iş yerinize ulaşmaktadır .

Bu süre yaklaşık ortalama 2 saat kısa bir süredir. Yedek ürün parçalarını Manisa’da ki muazzam büyüklükteki fabrikasında üreten ve Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilecek yaygın ağ güvencesi sahiptir.

Bosch kombi yetkili servis

Yetkili Bosch servisleri ile kusursuz servis Hizmetleri

Alman markası Bosch, 1886’dan beri üretimde olan kurumsal bir şirkettir. Bir elektroteknik atölyesi olarak kurulmuş ve zamanla elektrik ürünleri alanında çeşitli üretimler yapmış ve kendisini geliştirmiştir.

Uzun bir tarihe dayanan ve bir yüzyılı aşkın bir süredir endüstride aktif olan marka, küçük ev aletleri, beyaz eşya, klima ve kombi alanlarında üretimiyle gözü dolduruyor.

Konforlu, ergonomik ve şık tasarımlarıyla pek çok projeyi hayata geçirmiştir.. Dünya devlerinden biri olan marka, tüm dünyada ve Türkiye’de pek çok satış kanalına sahiptir. Türkiye’deki yetkili Bosch hizmetlerinin sayısı son derece büyüktür.

Bosch kombi yetkili servis neden tercih etmeliyiz

Neden yetkili servis ile bakım ve onarım işleriniz yapılmalı, Türkiye’de satılan sıfır kombilerin her çeşit bakım ve onarımı garanti kapsamında “Yetkili Servis” gereklidir. Yetkisiz servisin garanti kapsamındaki kombinize müdahale etmesi sonucunda kombinizin de oluşabilecek olumsuz durumlardan Yetkili servis sorumlu tutulamaz ve kombiniz garanti kapsamında çıkabilir.

Bosch kombi ve ürettiği diğer beyaz eşyalarında standart fiyat uygulaması, ayrıcalıklı kampanyaları gibi avantajları müşterilerine sunmaktadır.

YETKİLİ SERVİS’te Bakım ve Onarım Yaptıranların İçi Rahat

Türkiye’de ısınmak için yaygın şekilde kullanılan kombi markalarından biri olan Bosch Yetkili servis den bakım ve onarım işleri yaptıranların içleri rahat edebilir. Çünkü teknik servis elemanları vakit kaybetmeden arızalanan kombinizi müdahale edilir.

 
Bosch kombi yetkili servis AVANTAJları bosch kombi servis

bosch kombi servis

Bosch kombi yetkili servis Neden Tercih Etmeliyiz

Bosch kombi yetkili servis’ te konforunuz ve güvenliğiniz Öncelik verilmektedir. Boch kombi tercih eden bir çok yüksek kaliteli teknik servis ekibi ile hizmet sunmaktadır. Yetkisiz servisler tarafından alınan hizmetler tarafından gerçekleştirilmiş olan işlemlerde hizmet ve kalite garantisi yoktur.

Eğitimsiz kurumlar ve bireyler tarafından kombinizi aldığınız bakım ve servis işlemleri, kombinizi ve hayatınızın güvenliği ile alakalı sorun yaşamanıza neden olabilir. Üründeki orijinal bir yedek parçanın orijinal olmayan veya kullanılmış bir yedek parça ile çıkarılması ve değiştirilmesi cihazınıza zarar verebilir ve size maddi zarar verebilir.

Hatalı yedek parçalar veya hatalı hata tespiti, masraflı yeni hatalara neden olabilir. Mağduriyet sonunda şikayet edebilecek bir muhatap bulunmaması sebebiyle de hasarın giderilmesi de mevzu bahis olamayacaktır.

Hatırlatmak isterim ki orijinal yedek parçalar 1 yıl garantilidir.

Bosch kombi yetkili servis

Cihazınızın müdahalesinden sonra, tüm güvenlik kontrolleri gerçekleştiriliyor ve size teslimi yapılır. Bosch kombi yetkili servis’ te, problemlere hızlı ve kolay çözümler sunarak hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi gün geçtikçe arttırmaktadır

Tüketim büyüyen ve gelişen bir olgudur. Tüketim sürecinde tüketicilerin gereksinimlerini karşılamak Bosch yetkili servis için önelidir. Bu gereksinimler yalnızca satış anını kapsamaz.

Sağlayıcılar ayrıca satış işleminden sonra tüketiciye bazı hizmetler sunmalıdır. Satış sonrası hizmetler, tüketicilerin teknik hizmetler olarak da adlandırılan yetkili hizmetler hakkında bilmesi gerekli olan önemli noktalara değinmek isterim.

Kombinizin kullanım ömrü boyunca, satış sonrası, montaj, onarım ve bakım hizmetlerini kurumsal bir firmanın kontrolünde ve kalitesinde yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bosch yetkili servis ve Nöbetçi Servis Uygulaması

En iyi hizmet anlayışını benimseyen boch yetkili servisi 20:00 ile 08:30 arasın’ da kombi arıza durumunda müdahale etmektedir.

Bosch Yetkili Bayiler

Bosch müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için haftanın her günü istenildiği saatte ulaşılabilecek telefon numarası ve internetten ulaşımına erişebilirsiniz.

Bosch Doğaya 850 bin meşe tohumu ekiyor

Türkiye nin her tarafından alınan kombiler ve diğer beyaz eşyaları temin eden müşterilerine çevre dostu projesi ile bosch firması sizin adınıza meşe tohumu ekilmesini sağlıyor.

4 yıl dır devam eden proje kapsamında 850.000 meşe tohumu ekilmiştir.

Kombi üretiminde sektörün öncü kuruluşlarından biri olan bosch kombilerin ayrıca böyle güzel çevre dostu projeler ürettiği için saygı duymalıyız, üretimde bulunan kombilerin uluslar arası teknolojiye sahip olması çevre dostu cihazları ile göz dolduruyor. Türkiye de Yeşil alanların fazlalaşması için üstüne düşen sorumluluğun bilincinde bir firmadır.

Bosch müşteri hizmetleri İlgi ve Alakası

Bende evimde bosch marka kombiyi tercih ettim. çok memnunum binamızda tek bosch marka kombi taktıran benim. Bunun nedenleri bilemiyorum fakat yukarıda belirttiğim gibi ben çok memnunum.

Biz bosch marka kombiyi aldığımızda garanti süresini uzattık iyikide uzatmışım çünkü yılda bir yapılan bakımlarda ücretsiz oluyormuş,

geçen aradık ve ücretsiz bakım hizmetinden yararlanmak istettik, Bu zaman lar ( kışın ) aslında çokta doğru bir zaman değil aslında yazın yaptırmamız lazımdı. Fakat bosch servis hemen geldi. temizliğini bakımı yaptılar. Güler yüzlü ekip çalışanları bizi bilgilendirdiler. özellikle bizim istediğimiz saatte geldiler. Bosch müşteri hizmetleri İlgi ve Alakasından çok memnun kaldık.

https://www.youtube.com/watch?v=PC1gPIp4XWc

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.