G-HH501HMZHX

beylikdüzü kombi tamiri

Makalede Neler Var

 

beylikdüzü kombi tamiri ve Servisi olarak, kombilerinizin düzgün çalışabilmesi, ekonomik olarak tasarruf sağlayan tamir ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Acil durumlarda hizmet veren uzman ekibe sahip kadrosu ile beylikdüzü nün tüm mahallelerine anında hizmet etmektedir. kış aylarında bozulan kombinizin anında tamir ve bakım hizmetleri ayrıca gerekli ise parça değişimleri yapılmaktadır.

” kombi tamir ve bakım hizmetlerinde beylikdüzün de kaliteli hizmet sunan firmalar teknik anlamda yeterli güler yüzlü ekibi ile donanımlı bir ekibe sahiptir.”

Elemanların müşterilerine düzgün ve kaliteli hizmet verebilmesi için bir çok defa eğitim den geçirilen beylikdüzü kombi tamir ve servis ekibi 7/24 hizmet vermektedir.

beylikdüzü kombi tamiri

beylikdüzü kombi tamiri 

Hizmet verdiği mahalleler

 • Adnan Kahveci Mahallesi kombi tamiri
 • Barış Mahallesi Büyük şehir kombi tamiri
 • Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi kombi tamiri
 • Dere ağzı Mahallesi kombi tamiri
 • Gürpınar Mahallesi kombi tamiri
 • Kavaklı Mahallesi kombi tamiri
 • Marmara Mahallesi kombi tamiri
 • Sahil Mahallesi kombi tamiri
 • Yakuplu Mahallesi kombi tamiri
 

Kombi su ısıtmıyor ise ne yapılmalı

Kombiniz  su ısıtmaması iki kategori de değerlendirmek gerekiyor bunlardan bir tanesi  kombiniz  peteklerimi ısıtmıyor ? veya kombiniz sıcak suyumu ısıtmıyor ? Bazende özellikle çift eşanjörlü kombilerde kazanlar ( petekler ile banyo için sıcak su ) ayrı olduğundan bir tanesi de bozulmuş olabilir.

Evinizin petekleri ısınmıyor ise Bunun bir çok nedeni olabilir.

 1. Peteklerin içinde sudaki kireçten kaynaklanan tortu birikmesi oluşmuş olabilir. Çözümü petekleri  ve doğalgaz su tesisatını temizlettimeniz ( yıllık bakım yapılan kombiler de böyle aksaklıklar oluşmasın diye yapılmaktadır)
 2. Peteklerde havada kalmış olabilir ( bunu  anlamının en kolay yolu petek beli bir kısmı sıcak belli bir kısmı ısınmamıştır.) çözümü kendiniz yapacaksanız peteklerin havasını almak için vanaların tam tersi istikamette spoblar bulunur hafif açılır ve su ve hava içeriden çıkar basınç dan dolayı bu işlemi yapmadan önce eşinizden azar işitmemek için peteğin altına bir kap koymanız iyi olacaktır su yerdeki halı ve parkeyi kirletmeyecek tir. Çünkü genelde eski tesisatlarda kirli bir su çıkar peteklerden
 3. Su tesisatındaki basıncın azlığından kaynaklanan banyo suyunun tam ısıtılamaması basıncın az geldiğini anlamak için çeşme suyunun basıncından anlaşılabilir. Basınç normal ve su hayla ısınmıyor ise size tavsiyem yetkili kombi servisini aramanız dır.

Bazı bölgelerde aşırı kireçlenme sonucu petekler, kombi içindeki su filtreleri kireç oluşabiliyor. Yıllık bakımların yaptırmayan tüketiciler, kışın ortasında kombinin ısıtma soru ile karşılaşabilir..

Bu günlerde havalar soğuk sorunlar yaşamamak adına kombinizin markası sının yetkili  servisi ile görüşerek bakım ,tamir ini yaptırmanızı tavsiye ederiz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.