G-HH501HMZHX

Sultanbeyli kombi servisi

Makalede Neler Var

 

Sultanbeyli kombi servisi Kombi bakım ve arızası alanında teknik servis hizmeti vermektedir. Sultanbeyli ilçesin de 15 Mahallenin bütünün de kombi  bakım ve onarım işlerinizi yapmaktadır. Sultanbeyli ve civar ilçelerin Tüm cadde, sokak  ve semtlerinde her marka model kombi  için  7/24 hizmet  alabilirsiniz. Tüm soru görüş ve servis ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Sultanbeyli kombi servisi hizmet verdiği mahalleler

 • Abdurrahmangazi Mahallesi kombi servisi
 • Adil Mahallesi kombi servisi
 • Ahmet Yesevi Mahallesi kombi servisi
 • Akşemsettin Mahallesi kombi servisi
 • Battalgazi Mahallesi kombi servisi
 • Fatih Mahallesi kombi servisi
 • Hamidiye Mahallesi kombi servisi
 • Hasanpaşa Mahallesi kombi servisi
 • Mecidiye Mahallesi kombi servisi
 • Mehmet Akif Mahallesi kombi servisi
 • Mimar Sinan Mahallesi kombi servisi
 • Necip Fazıl Mahallesi kombi servisi
 • Orhangazi Mahallesi kombi servisi
 • Turgut Reis Mahallesi kombi servisi
 • Yavuz Selim Mahallesi kombi servisi

Sultanbeyli kombi servisi

Sultanbeyli kombi servisi ve kombi bakımları

Yaz ayı bitiyor ve hava durumu malum mevsimsel geçişlerden dolayı gün geçtikçe kötüleşiyor. Kombilerin bakımlarının yapılmasının yakıt tüketiminizi azaltığı ve kombi parçalarının yıpranmasını azalttığı gerçeği göz ardı etmemek gerekiyor. Doğalgaz kullanımın konutlarda artmaya başladı ve tasarrufun nasıl sağlanacağını araştırmaya başladığınızın farkındayız. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin altında seyrediyor, yakıt tüketimi ile doğru orantılı olarak artıyor. Doğalgazı dış ülkelerden temin ettiğimiz içinde zamlar üst üstte geliyor. Kombilerin kış mevsimde bakımları yapılamayacağı için şimdiden kombinizin yetkili servisi ile irtibata geçmeniz ileride oluşabilecek yakıt sarfiyatını engelleyebilir.

 

Doğalgaz dağıtım şirketlerinin % 30 a varacak enerji tasarruf tedbirleri hakkında bilgiler verdi.

Önümüz kış su ve elektrik faturaları ekonomik bütçemizi zorlarken birde ısınmak için kombiye daha fazla açarız evlerimizi ısıtmak için harcanacak ısıdan % 30 kar etmenin yolları mümkün, Periyodik kombi bakımlarının yanı sıra baca temizliklerinin de yakıt tasarrufu sağlayacağını belirtmek isterim. Doğalgaz tesisatının bakımını yetkili servis elemanları yaptırınız. pratik yöntemler ile örneğin peteklerin temizliği gibi ( tabi bu işlemine sertifikalı olan firmalara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz ) cebinizden çıkacak fazla meplaların önünü kesmiş olursunuz.

Tasarruf etmek için sadece kombi ve petek bakımı yeterli değil !

a) Radyatörlerin vana kısımlarına takılacak termostatik vanalar tasarruf sağlar.
b) Pencerelerin pvc ve ısıcamlı olması da tasarrufu sağlar.
c) Termostatik vanalar doğru ayarlanması çok dağa fazla tasarruf sağlar size tavsiyem termostatik vanayı takan kişilere sormanız oda sıcaklığından 1 derece bile düşürülerek ayarlanan termostatik vanalar yüzde 7 gibi tasarruf sağlıyor.
d) Peteklerinin önüne gelecek koltuk veya perde gibi eşyalar ısının oda içinde yayılmasını önlüyor dikkat ediniz.
e) Bina mantolaması yapılmayan hanelerde de kışın ısınmak için yazın ise soğutmak için çok fazla enerji harcanıyor.

Sonuç: Sonbaharda kombi bakımları yaptırılıyor özellikle şebeke sularındaki klor ve farklı durumlardan dolayı kombi ve peteklerin içi olması gereken kadar etkili ısıtma sağlamıyor. Doğalgaz dağıtım firmaların sertifikası ile petek temizliği yapan firmalar ile çalışarak kafanızda soru işaretleri kalmadan bakımlarınız yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Yapılan araştırmalar da asgari ücret ile evini geçindiren bir kişinin ısınmak için aylık maaşından harcadığı aylık gider % 10,5 kadardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.