G-HH501HMZHX

Ariston Kombi Yetkili Servisi

Makalede Neler Var

 

Ariston Kombi Yetkili Servisi yüksek teknoloji ile üretmiş olduğu kombi modelleri ile Hizmet kalitesini en üst seviyede sunmaktadır. Yetkili servis numarasını konunun ilerleyen kısımlarından ulaşabilirsiniz. Uzman teknik servis elemanları Bulunduğunuz noktaya en çabuk şekilde ulaşacaktır.

Ariston Kombi Yetkili Servisi
☑ Ariston Kombi  
☑ Yetkili Servisi Müşteri İletişim

Tüm işlemleriniz için 444 8 284 den ulaşabilirsiniz.

Ariston Kombi Yetkili Servisi nin faydaları 

Ariston kombi servisi ülkemizde yoğun talep gören markalardan bir tanesidir. Satış ve satış sonrası sunulan hizmetlerin kalitesi kombi satış oranlarını yıl bazında artmasına sağlamıştır. Ariston kombi ve diğer ürünlerin bakım ve onarım işlerinde yetkin kişileri çalıştırmaktadır. Kombi ürünlerin yanı sıra çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesı, klima gibi ürünlerinde hem üretimini yapmakta hem de servis alanındaki tüm hizmetleri vermektedir.

Önemli bir arıza veya herhangi bir sorunuzun cevabı için yukarıda paylaştığım yetkili servis numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Uyarı: Kombiniz ile ilgili herhangi bir sorun oluştuğunda kendiniz müdahale etmeyiniz. Çünkü sizin bilginiz dışında müdahale etmeniz durumunda sorun çözümünü kolaylaştırmak yerine zorlaştırmış olursunuz. 

Ariston Kombi Yetkili Servisi Avantajları

 • Üreticinin kalite kurallarına uygun, olarak parça, bakım ve onarım işleri yapılır.
 • Tüm servis personeli Belirli kriterlere göre sertifikalandırılır ve hızla değişen ve gelişen teknolojiye uyum olması amacıyla sürekli eğitilir.
 • İşin kalitesi devamlı olarak ölçülür ve bu bağlamda kalite kontrol süreci çalışır.
 • Buna ilave olarak, servis hizmetleri” dikkat li kontrol edilir ve test edilir ve değerlendirilir.
 • Yetkili servisler en ileri teknolojiye sahiptir ve en önemlisi özel olarak geliştirilmiş alet, ekipman ve cihazları kullanırlar.
 • Tüm cihazların kalibrasyonu da düzenli şekilde gerçekleştirilir ve belgelenir.
 • Ariston Kombi Yetkili Servisi her zamanki servis gereksinimleri ve düzenli şekilde değişen, kişisel olarak ve adım adım neler yapıldığı, üretici tarafından belirlenir ve sürekli güncellenir.
 • Kombi bakım olarak Ariston sistemimizde bilgilerini günceldir.
 • Ariston Kombi Yetkili Servisi Hizmetleri Kurumsal bir marka olarak ( Dünya markası ) teknik veya sizin kombinize özel bir sorun yaşandığından Ürün garantili olarak revize edilir, Hizmet, garanti gibi yükümlülüklerinin bilincindedir.
 • Sıradan veya sıra dışı hizmet ihtiyaçları için, kombinizin garantisi dolduğunda bile sürekli yetkili servislerimizi tercih eden müşterilerimizin asla pişman olmaz çünkü yeni takılan parçalar da belli süre garanti kapsamına alınır.
 • Yetkili servislerimizde kullanılan parçalar, işletme malzemeleri vb. Bu tür ürünler imalatçının kalite standartlarına göre üretilmektedir ve ayrıca bu parçaların güvenlik, yaşam ve kalite kontrolleri devamlı olarak yapılmaktadır.
 • Ariston Kombi Yetkili Servisi Doğru bakım ve onarımı işi yapar. Müşteri bilgileri, yapılan işler kayıt edildiğinden, tüm bakım ve onarımlar önceki işlemlerin karşılaştırılması veya değerlendirilmesiyle gerçekleştirilebilir.

Ariston Kombi Yetkili Servisi ile İlgili Bir Deneyim 

Geçen gün komşumuzun kombisin de bir arıza meydana gelmiş, kendisi sorunu çözmek için müdahalede bulunmuş, müdahale ederken kombinin elektrik aksamını kaparak tüm parçaları sökmüş, oysaki bir sorun ile karşılaşıldığında önce cihaza reset atılması gerekir.

Hem de resetleme işlemini belirli aralıklarla  3 kez yaparak belkide sorunu giderilmiş olabilirdi. Kendisi bunu denemek yerine cihazın parçalarını sökerek bulacağını öngörmüş. Tabii düz mantıkla hareket ettiğinden artık cihaz parçalarını da ne amaçla söktüğünü kendisine sormak gerekir. Tabii uzun uğraşlar sonrası sorunu gideremeyeceğini anlayarak teknik servis çağrılmış.

 
Ariston Kombi Yetkili Servisi
Ariston Kombi Yetkili Servisi konusu hakkında açıklamalar

Ariston Yetkili Servisi gizlemeyerek sormuş. Kullanıcısına ne yaptın sorun ne ki bu kadar parçayı cihazdan söktün demiş. Kullanıcı sorun kombinin aktif çalışmıyor diyerek cevaplamış. Gelen teknik servis personeli parçaları yerine tekrar üst geçit takılan sonra cihazı kendi bilgileri inceleyin ve çalışması için gerekli müdahaleyi yapıyor. Sorunun sebebi teknik servis yetkilisi tarafından tespit edilir. Sorun çok basit bir durumdan kaynaklanmıştır anlaşıldı.

Yani su seviyesinin 1,5 bar altına indiğinden kombi su takviyesi istemektedir. Bu durumu fark etmediği için kullanıcı kendi yöntemleri ile tüm cihazı neredeyse kendisi çalışamaz duruma getirecekmiş. Teknik servis personelinin sorunu tespit ederek cihaz aktif hale getirilmiştir. Bu kez sorunun bu kadar basit olduğunu gören kullanıcının kendisi şaşkın halde nasıl böyle bir bilinçsiz bir hata yaptığının farkına varmıştır.

Ariston Kombi Yetkili Servisi
Ariston Kombi Yetkili Servisi konusu için yazılmış bilgiler

Ariston Kombi Modelleri

[table id=7 /]

Ariston Yetkili Servisi 

Değerli Ariston kombi kullanıcıları siz siz olun mutlaka cihazınız ile ilgili sorununuz ne olursa olsun. Teknik servis hizmetlerinden destek alınız.

Yukarıda da yaşanmış bir sorundan bahsederken oysa kullanıcı kombinin parçalarını sökmek yerine en yakın bağlı bulunduğu Ariston kombi yetkili bayisine giderek veya telefon ile arayarak konu ile ilgili bilgi aldıktan sonra , basit bir problem olduğunu düşünerek çok kolay yönlendirme ile sorun çözülebilirdi.

Bu dışında müşteri hizmetlerimizden destek alarak kendisine bu tip sorun karşısında ne yapıp yapmayacağı hususunda bilgi alabilirdi. İşte diyorum ya bireysel hareket etmek yerine mutlaka cihazınız ile ilgili bir sorun konusunda sizlere hizmet vermekte olan Ariston Kombi servisini aramanız yeterli olacaktır. Bizler sizlerin yanında daima yer almaktayız.

Gelin sorunlarınız büyümeden birlikte çözelim. Hem siz kazanın hemde biz sizleri kazanalım. Cihazının ile ilgili profesyonel bakım hizmetleri de alabilirsiniz. Ariston marka cihazlarınız kullanma koşulları ve sıklığı paralelinde zamanla performans düşüklüğü yaşanması olası bir durumdur. Ariston Kombi Yetkili Servisi  düzenli olarak kombinizin bakımlarını yaptırınız, bakım işlemleri sayesinde ise bu sorunlarla karşılaşmadan, cihazlarınızı uzun vadede sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ariston Kombi Yetkili Servisi
Ariston Kombi Yetkili Servisi açıklamlar

Her zaman cihazlarınızı güvenilir marka yetkili ellerine teslim edin.

Çünkü bu konuda hizmet sağlayan firmaların cihazınız ile ilgili tamir işlerini gerçekleştiren bütün personellerin gerekli belgelere ve tecrübeye sahip, anında çözüm üreten, aktif kişiler olmasıdır. Cihazınız ile ilgili oluşan arızaları geniş ve donanımlı araç filoları ile büyük sorunlar olmaması halinde yerinde, sorun büyük ise servis alanlarımızda tamir edilerek giderilir. Sizlerin zamanını ve bütçesini düşünen yetkili servisler uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile en kısa zamanda tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Kaliteli Hızlı ve Güvenilir Servis Hizmeti:  Garanti kapsamından çıkmış cihazlarınızın her türlü bakım ve onarım işlemlerinde sizlere gerekli indirim ve ödeme kolaylıkları sunarak kaliteyi ucuza sunmanın ve sizi mutlu görmenin gururunu yaşıyoruz.  Çünkü memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

[tablo kimliği = 8 /]

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.