G-HH501HMZHX

Ariston Kombi Modelleri

Makalede Neler Var

 

Ariston kombi 1930 yılında faaliyetlerine başlayarak kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu güne geliştirmiş olduğu teknolojiler sayesinde bir dünya devi marka haline gelmiştir.Yapılan araştırmalar sonucunda Ariston Kombi Modelleri 150 ülkede üretmiş olduğu ürün ve yeni teknolojilerini satışa sunmaktadır.

Ariston Kombi Modelleri 2017 

Her kullanıcının bütçesine uygun üstün teknolojileriyle kullanıcılarının güvenini kazanan Ariston çevreye duyarlılığı , sürekli yenilenen enerji kaynakları ve enerji verimli teknolojiler üzerinde yoğunlaşmaya devam etmektedir.

Değerli ariston kombi kullanıcıları sizlere birden fazla kombi cihazı üreten Ariston kombi modellerinden birkaç tanesinin özellikleri hakkında bilgi vermek isterim.

Geriye dönüp baktığımızda 1930 yılında bu zamana kadar sayısal bakımdan çok çeşitli kombi modellerinin üretimi yapılmıştır. Bu yüzden geçmiş yıllarda üretilen, eski cihaz modellerinin yerini günümüz son teknolojisi ile üretilmekte olan yeni kombi cihazlar yer almıştır.

2016 -2017 yılları arasında en son üretilen ve en çok tercih edilen kombi modellerin hangi ürün modellerinin olduğunu bahsetmek istiyorum.

Ariston Kombi Modelleri
Ariston Kombi Modelleri

[table id=7 /]

Ariston Kombi Modelleri

Ariston Clas One 24ff  Yoğuşmalı Kombi Modeli

Ariston kombi modellerinin kısaca konu başlıkları altında değinilmiştir. sizin burada dikkat etmeniz gereken husus bir kombi modeli aklınızda belirlemeniz fakat aristonun yetkili servis elamanlarını evinizin konumu , büyüklüğü, mantolaması v.s. gibi kriterleri bizzat inceleyip öğrenmeleri ve doğru modelin ve büyüklüğünün size aktarılmasıdır.

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ariston değerli tüketicilerinin kendi bünyesinde yetiştirdiği teknik elemanları ve satış temsilcileri ile 7/24 hizmet vermektedir.

Isı eşanjör , XXL teknoloji, yıllarca ilk günkü çalışma şekline göre tasarlanmış, minimum yer tutan ve maksimum verim sağlamaktadır.

Xtra Tech ısı eşanjör sayesinde daha yüksek verim alınması için yeni tasarım olarak +%142 genişletilmiş boru kesit alanları; tıkanma sorunları ve basınç kayıplarını azaltmaktadır. Çok küçük basınç kayıpları ve daha yüksek pompa basma yüksekliği sağlar. Daha kolay montaj , bakım ve erişim mümkündür.

Ariston Kombi Modelleri
Ariston Kombi Modelleri teknik servis ve bakım

Sıcak su ve ısıtma kullanımı olarak ise 

Anlık ısı talebine uygun olarak çalışma gücünü otomatik olarak ayarlayarak kullanıcısına tasarruf imkanı sunar , cihazın Auto modu sıcaklık dalgalanması ve aşırı ısınmayı önleyerek sabit sıcaklıkta kullanım suyu ile konfor sağlar.

Düşük basınçta ve susuz çalışmanın yaratabileceği zararları önlemek üzere bu model özel bir basınç anahtarına sahiptir.

 

Su dönüş hattında yer alan filtre sayesinde hem kombinizi hemde tesisatınızı kirlilikten muhafaza eder. Cihaz ve enerji verimi hakkında ise ; yüksek verim ve pompa basma yüksekliği sağlayan paslanmaz çelik özelliğinde , Lcd ekran , A ısıtma enerji sınıfı , 1:7 modülasyon oranlı, dahili ses azaltıcı izolasyon sistemlerine sahip özel olarak tasarlanmıştır.

Ariston Alteas X 35 HF Hermetik Kombi Modeli

İtalyan tarzı dizaynıyla her türlü dekorasyona uyumlu bu model , duvar tipi hermetik kombi kategorisinde yer almaktadır.Konvansiyonel kombi teknolojisini bir üst seviyeye taşıyan akıllı ve pratik kullanıma sahip bu mode, bir kombide aradığınız tüm üstün özelliklere sahiptir. Sessiz çalışma özelliğinin yanı sıra LCD dokunmatik ekranlı kontrol paneliyle kullanım kolaylığı sağlar.

Sıcak su ve ısıtma kullanımı olarak ise 

Ariston Kombi Modelleri Yüksek ısıtma ve sıcak su konforu arayanlar için mükemmel bir üründür.

Cihazın sahip olduğu özel sezgisel farklı alanlardaki erişim sistemi sayesinde hem diğer Ariston cihazlarınız ile bağlantılı çalışır hem de diğer enerji kaynaklarına bağlanabilir.

Evlerinizde tasarruflu bir şekilde ısıtma elde etmek için ortamın sıcaklığını otomatik algılayan Auto modunu kullanabilirsiniz.

Cihazın dilediğiniz zaman sizin belirlediğiniz koşullarda çalışmasını sağlayan zaman programlama fonksiyonu kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle kış aylarında donma koruma sistemine sahip olması donma ve taşlaşma gibi olumsuz etkenlere karşı özel korumalıdır.

Ariston Kombi Modelleri
Ariston Kombi Modelleri açıklama

Ariston Genus Premium Evo Hp 115 Kw Yoğuşmalı Kazan Kombi Modeli

Merkezi ısıtma sistemlerinden çok daha avantajlı olan Genus Premium 115 Kw gücündeki yoğuşmalı kazanlar, 2 veya 8 cihazın aynı anda bağlantısına imkan tanımaktadır.

4 yıldızlı enerji verimliliğine sahip bu kazanlarda kullanılan son teknoloji sayesinde enerji verimi yaklaşık % 108 oranındadır. Kazanlar son derece emniyetli olup donmaya , kireçlenmeye ve pompa sıkışmasına karşı koruma sistemleri vardır.

Kullanıcılarına çok yüksek verim ve fonksiyonellik imkanı tanıyan Ariston kazanların ana eşanjörü paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.

Modülasyonlu fanı sayesinde üstün enerji verimi sunan Genus kazanlar tercihe göre geniş modülasyon aralığına sahip ve sirkülasyon pompası ile de kullanabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve işlevsel led ekranlı göstergesinin yanı sıra kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Cihazın sahip olduğunu Bu S kartı BUSBRİDGENET iletişim protokolü diğer sistemlerle güvenli ve kolay bağlantı kurmanızı sağlar.

Sonuç:  Ariston Kombi Modelleri emniyete önem veren, yakıt tasarruflu modeller üretmektedir. Güler yüzlü ve teknik bilgiye sahip elemanları ile değer verdiği müşterilerine hizmet etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.