G-HH501HMZHX

Ariston Kombi Fiyatları

 

Ariston kombi fiyatları konusunda bilgi almak için direk Ariston Kombi merkezini veya yetkili satış noktalarına gidebilirsiniz.Sizler için en ekonomik teknik özellikleri ve yüksek ısıtma sistemine sahip kombiler hakkında hem bilgi , hemde fiyat öğrenebilirsiniz.

Ariston kombi modellerini ve en ucuz fiyatlar hakkında “ariston kombi ” web sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi de olabilirsiniz. Kombi fiyatlarını araştırırken mutlaka dikkat etmeniz gereken şey yeni model ürün olmasının yanında makine donanımı ve ısıtma sistemleri özelliğinin en son yeniliklerle donatılmış olmasıdır.

Her şeyden önemlisi kaliteyi ucuza alarak rahat ve konforlu , sıcacık ortam sunumuyla keyfini çıkarmaktır. Kombi alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Çünkü üç çeşit kombi vardır. Bunlar yoğuşmalı , hermetik ve bacalı olarak yer almaktadır. Bu yüzden evinize veya iş yerinize nasıl bir kombi seçeceğinizi bilmeniz gerekir .

  • Öncelikli olarak ev veya işyerinizin metrekaresi, bulunduğu istikamet ve bulunduğu kat durumu.  Bina yalıtımının yapılıp yapılmadığı kombi seçerken çok önemlidir.
  • Alacağınız kombinin arıza sonrası yedek parça temini veya teknik servis hizmeti alabileceğiniz şekilde olmalıdır.
  • Alınan kombi ürününüzün garanti ve sigorta sürelerini dikkatlice incelenmelidir.  İş yeri veya binanıza mühendislik bir çalışma yaptırmadan kombi alımında bulunmayınız. Çünkü mühendislik firmaları tarafından ( ısı hesabı veya baca analizi gibi ) ciddi olarak gerekli ölçümler yapılmaktadır. Mühendislik firması tarafından onay alınması halinde kombi alımı için başvuru yapılabilir.
  • Alacağınız kombinin içeriğini elle kontrol edilmelidir. Yüzeysel bakıp geçilmemelidir.
  • ISO 9002 , TSE ve CE Sertifika belgelerinin olmasına dikkat ediniz.
 
ariston kombi fiyatları
ariston kombi fiyatları

Ariston Kombi Fiyatları 2020

Değerli Ariston kombi kullanıcıları 2016 yılında yeni olarak alınan kombi fiyatı ile 2017 yılında alınan kombi fiyatı 2500 -4000 tl arasında yer almaktadır

KONU 2020 ocak ayıda güncellenmiştir. bir çok satış yapan firma incelenmiş ve Bir genelleme yapacak olur ise % 15″ i geçmeyen bir fiyat artışı yansıtılmıştır. Ortalama en uygun bir kombi almak istiyorsanız yine en azından 3000 – 5000 TL gibi rakam aralığında bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. İster bu toplam ücreti peşin olarak anlaşma yapmanız durumunda % 10 gibi bir indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirim oranı Ariston Kombi yetkili satıcılarında sabit olup diğer markalara göre farklılık göstermektedir. Peşin ödeme yerine vadeli olarak ödeme için kredi kartı ile 12 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlanmaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yılda belirli sezon aralığında kombi fiyatlarında indirime gidilmektedir.

Her marka kombinin kendi içerisindeki özelliği farklı olduğu için fiyat konusunda da maliyetleri değişkenlik göstermektedir. Kombinizi en uygun fiyatlarda alıp kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bize uğramanız olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.