G-HH501HMZHX

Ariston Kombi Bakımı

 

Ariston kombi cihazlar Alman teknolojisi ile üretilen uzun ömürlü kombi ürünlerdir. Ariston kombi kullanıcıların ariston kombi bakımı ve parça değişim işlerini Ariston kombi servislerine yaptırmaları durumunda, uzun yıllar hiçbir sıkıntı yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu konuda en büyük etken olarak Ariston kombi servislerin kombi bakımlarını gelişi güzel değilde daha ayrıntılı olarak yapmalarıdır. Ayrıca ürün değişimleri garanti kapsamına alınır. Aristo’n kombi bakım personelleri Ariston kombiler üzerine eğitim almış ve uzmanlaşmış kişilerden oluşur.

ariston kombi bakımı, Ariston kombi bakım personelleri Ariston kombiler üzerine eğitim almış ve uzmanlaşmış
☑ Ariston Kombi Bakım  
☑ Yetkili Servisi Müşteri İletişim

Tüm işlemleriniz için ☏ 444 8 284 den ulaşabilirsiniz.

Kombi bakımı , Ariston bünyesinde yetişmiş deneyimli ekip personelleri tarafından yapılmaktadır. Ariston Kombi Bakım ve tamirat işlerinizi yetkili servis ile görüşmeden kendinizin müdahale ederseniz kombinizin Garanti kapsamında çıkmasına neden olabilirsiniz.

Yetkili servislerin Eğitimli personeller sayesinde cihazlarınız en ince bakım işiniz yapılır. Etkili ve gerçek Aristo’n kombi bakım için uzman Aristo’n kombi servisleri tercih ediniz. İletişim için internet web adresimizden ve müşteri hizmetleri iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Yetkili servis numarası yukarıda belirtilmiştir.


Ariston Kombi Bakımı ve Çalışma Performansı

Kombinizin çalışma performansını doğrudan etkileyen bir durumdur örneğin aynı marka ve aynı model bir kombi ile sizin kombinizin performansı aynı olmayabilir bunun nedeni dış etkenlerden ( izolasyon , evin konumu v.s. ) veya kombinin bakımının yapılmaması ile alakalı olabilir.

Kullanmış olduğumuz kombi cihazları gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışmaktadırlar. Çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar meydana gelmektedir. 

Başlıca bakım gerektiren cihaz durumları ise ;  filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Bölgenizdeki şebeke suyu aşırı kireçli olabilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.

 

Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir. Burada bir dip not yazmak istiyorum gaz kaçağını fark ettiğinizde gazı kapınızın yanındaki vanadan kesin camları açıp evi havalandırın evinizin içindeki diğer kişilere haber verin ve dışarı çıkıp bulunduğunuz bölgedeki gaz dağıtım firmasını arayınız. kesinlikle çakmak veya başka bir yakıcı madde ile kontrol etmeyiniz.

En önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilir.  Aristo’n kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır. Konuyla alakalı daha detaylı bilgi için Servis yetkililerinin röportaj kısmında yer alan sayfalardan bakarak faydalanabilirsiniz.

ariston kombi bakımı
ariston kombi bakımı ve kombi servisi kombi tamiratı

Ariston kombi bakımın yaptırılması sonucunda kullanıcısı bir çok fayda sağlamaktadır. Bunlar ise ;

  • * Bakım yaptırmak demek artı tasarruf demektir.
  • Kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Böylelikle gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Aristo’n kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır.
  • Yapılan bakım sonrası parasını fazlası ile çıkarmaktadır.
  • Kombi bakımı ve tesisat bakımı firmamızın teknik servis hizmetleri tarafından yapılır. Kombi bakım ücreti servis ücreti de dâhil 80 TL olup tüm İstanbul bölgesine yakın çevreler için de Ariston kombi servislerinde bu ücret uygulanır.
  • Kombinizin, bakımı ile kombiniz %30’ a varan elektrik ve gaz tasarrufu sağlar. Böylece Aristo’n kombi bakımı kısa sürede bakım masrafını çıkarır.
  • Bakım sonrası fatura miktarındaki düşüşe imkan sağlar.
  • Ariston kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Ariston kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Aristo’n kombi servisleri tercih ediniz.
  • Yılda en az bir kez Ariston Kombi Bakımını yaptırınız.
  • Ariston kombi servisi teknisyenleri kombinizin bakımını ayrıntılı olarak yaparak her hangi bir sorun olmadığından emin olurlar. Bu sorun ya da oluşması muhtemel bir sorun görürlerse hemen önlem alırlar. Ariston kombi bakımı kombi temizliğini de tam olarak sağlar. Böylece kombiniz de arıza oluşumunun önüne geçilir. Bakım yaptırarak kombinizin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.
  • Ariston kombi bakımı senede en az bir kez Ariston servisleri aracılığı ile yaptırılmalıdır. Kombi bakım işlemini yoğun kullanımı olacağı kış aylarından önce yaptırarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Kombi kullanımı çok yoğunsa kombi bakımı senede iki kez yıllık periyodik bakımı yaptırılabilir. Harcadığınız bakım masrafları sonrasında oluşacak tamirat masraflarında daha uygun olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.