G-HH501HMZHX

Ariston Kombi Şikayet Hattı ve Çözümleri

Makalede Neler Var

 

ariston kombi şikayet hattı ve çözümleri  konusunda firmanın sergilediği üstün başarı ile müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olduğu bir kez daha anlaşılmaktadır.

kombi satış ve sonrası hizmetlerin tüketicilerin düşüncelerine değer verilerek, kaliteli ve uygun fiyat politikası sayesinde her yıl kombi satış oranları artmaktadır.

Bu konuda en çok sizlerden gelen şikayet ve önerileri dikkate alarak, özenli ve titiz bir şekilde doğru ürünün verilmesi, teknik detaylarının ve kullanım şekillerinin daha detaylı anlatılması  konusunda gerekli bilgilendirmelerin çok daha fazla yapılmasıdır.

Kombi yorum ve önerilerini incelemeniz, kombiniz de oluşabilecek olası sorunların önceden tahmin ederek önlem almanızı sağlayabilecek kombi şikâyet ve sorun bildirimlerini takip etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Aristonun resmi sitesine girip  Ariston Kombi yorumlarını okuyabilir, kombi şikayet bölümünden de Ariston kombi Şikayetlerini ve sorun bildirimlerini öğrenip önlemler alabilirsiniz.

Bunları yaptığınızda sizlere ne kadar katkısı olduğunu göreceksiniz.

ariston kombi şikayet hattı ve çözümleri

Ariston Kombi Şikayet Hattı ve Çözümleri Nelerdir.

Türkiye’nin önde gelen markası ariston Buna benzer bir durum sizin yaşamanız halinde o gerekli yorumları okumanız durumunda cihazınız ile karşılaştığınız sorunların ile ilgili cevap bulmuş olursunuz.

Kombi cihazınız ile ilgili karşılaşmış olduğunuz arıza sorunlarınızı bildirip daha iyisine ulaşma daha iyisini üretme konusunda yönlendirici ve destekçi olabilirsiniz. Sizlerin önerileri bizler için çok önemlidir. Kombinizi seçerken özenle seçmeli, bu konuda titiz davranılması gerekir. Çünkü eviniz için önemli bir üründür. Önemli olan diğer bir husus ise Sağlığınızı şansa bırakmamanız dır. Bütçenizin çok etkilenmemesi ve doğayı da korumak için, dünyanın ve Türkiye’ nin önde gelen markalarını tercih etmeniz önemlidir.

Kombi almaya karar verdiğiniz an önce Kombi şikayetlerini, kombi Önerilerini, kombi yorumları hakkında ilgili markanın web sitesinden gerekli incelemeleri yaparakta bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cihazınızı alırken de edinmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda seçim yaparken dikkatli davranmanıza yardımcı olur.


Ariston Şikayet ve önerileriniz için yapılması gerekenler

Yine online müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek. Sorunlarınızı daha kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Ariston kombi ailesi olarak nasıl ürün satış hizmeti verirken yanınızda isek vermiş olduğumuz bir ürün ile ilgili yaşadığınız sorunun çözümü noktasında da yine sizlerin yanındayız. Ürün şikayetlerinizin doğru olarak kabul edilmesi için size verilen ürün belgelerinizi yanınızda bulundurmanız gerekebilir.

Bu konuda sizlere ürününüz ile ilgili konularda gerektiğinde size tanzim edilen belgelerden gerekli bilgileri paylaşmanız istenebilir. Ariston kombi tarafından kurulan şikayet hattını arıyarak müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmeler neticesinde gerekli şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

 

Örneğin herhangi bir kullanıcı cihaz ile ilgili bir sorununu belirtmiş ve çözümü konusun da gerekli cevabı Ariston şikayet hattı tarafından yapılmış.


ariston kombi şikayet hattı ve çözümleri

Ariston kombi siyaket hattı ve genel anlatım

Kombi cihazlarının satışında itibaren karşılaşmış olduğumuz olumsuz durumların ariston kombi siyaket hattı yansıtılması ve bu konuda yine  çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyerek her türlü yardımlarımızı yerinde ve doğru bir şekilde sunmaktadır.

Bu konuda en çok sizlerden gelen şikayet ve önerileri dikkate alarak, özenli ve titiz bir şekilde doğru ürünün verilmesi, teknik detaylarının ve kullanım şekillerinin daha detaylı anlatılması konusunda gerekli bilgilendirmelerin çok daha fazla yapılmasıdır.

Kombi yorum ve önerilerini incelemeniz, kombiniz de oluşabilecek olası sorunları önceden tahmin ederek önlem almanızı sağlayabilecek kombi şikâyet ve sorun bildirimlerini takip etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Ariston resmi sitesinden  Kombi yorumlarını okuyabilir, kombi şikayet bölümünden de Aristo’n kombi Şikayetlerini ve sorun bildirimlerini öğrenip önlemler alabilirsiniz. Bunları yaptığınızda sizlere ne kadar katkısı olduğunu göreceksiniz.


ariston kombi seçerken dikkat edilecek hususlar

Örneğin herhangi bir kullanıcı cihaz ile ilgili bir sorununu belirtmiş ve çözümü konusunda da gerekli cevabı Aristo’n şikayet hattı tarafından yapılmış. Buna benzer bir durum sizin yaşamanız halinde o gerekli yorumları okumanız durumunda cihazınız ile karşılaştığınız sorunların ile ilgili cevap bulmuş olursunuz.

Kombi cihazınız ile ilgili karşılaşmış olduğunuz arıza sorunlarınızı bildirip daha iyisine ulaşma daha iyisini üretme konusunda yönlendirici ve destekçi olabilirsiniz. Sizlerin önerileri bizler için çok önemlidir.

Kombinizi seçerken özenle seçmeli, bu konuda titiz davranılması gerekir. Çünkü eviniz için önemli bir üründür. Önemli olan diğer bir husus ise Sağlığınıza bırakmamanız dır. Bütçenizin çok etkilenmemesi ve doğayı da korumak için, dünyanın ve Türkiye’ nin önde gelen markalarını tercih etmeniz önemlidir.

Kombi almaya karar verdiğiniz an önce Kombi şikayetlerini, kombi Önerilerini, kombi yorumları hakkında ilgili markanın web sitesinden gerekli incelemenizi tavsiye ederim.

Cihazınızı alırken de edinmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda seçim yaparken dikkatli davranmanıza yardımcı olur.

ariston şikayet ve müşteri memnuniyeti

Şikayet ve önerileriniz için yine online müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek. Sorunlarınızı daha kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Ariston kombi ailesi olarak nasıl ürün satış hizmeti verirken yanınızda isek vermiş olduğumuz bir ürün ile ilgili yaşadığınız sorunun çözümü noktasında da yine sizlerin  yanındayız.

Ürün şikayetlerinizin doğru olarak kabul edilmesi için size verilen ürün belgelerinizi yanınızda bulundurmanız gerekebilir. Bu konuda sizlere ürününüz ile ilgili konularda gerektiğinde size tanzim edilen belgelerden gerekli bilgileri paylaşmanız istenebilir.

tarafından kurulan şikayet hattını aranarak müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmeler neticesinde gerekli şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.


https://www.youtube.com/watch?v=JXhsPCXM-2w

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Harun açar dedi ki:

  Ardahan da Ariston combim arıza yaptı Ariston yetkili servisini aradım 16:45 de 19:00 da gelecem dedi saat 22:00 oldu gelmedi tel aradım açmıyor bu ne rezalet

 2. Kemal dedi ki:

  Luleburgaz cengiz teknik servisinizi çağırdım ,kombimin su basıncı düşüyor diye,ilk gelislerinde tank bakımı yaptılar 100tl aldılar.3gun sonra tekrar basıncı düştü aradım tesisatı kontrol edin kaçak varmı diye baktım kollektorlere gelen bir boru da az sızıntı vardı yaptirdim.3 gün sonra tekrar basınç düştü tekrar servisi aradım eleman geldi sadece petekleri kontrol etti ve tank değişmeli dedi .bende kollektorlere baktinizi dedim yok ama bakalım dediler,yaptirdigim yerden aynı sızıntı devam ediyordu.gelen arkadaş biz tesisat işine bakmıyoruz dedi.eyvallah bende önceden onu yapan arkadaşı aradım gelirm dedi.ama servisin elemani 2 kere cagirmama rağmen benim sorunumu cozmedi ve üstelik ilk 100tl ikinci geliste 70tl aldi.sikayetciyim

  1. admin dedi ki:

   kemal Bey Merhaba
   Yetkili servis ile bu tarz sorunlar yaşanacağını sanmıyorum. şikayetleriniz için Müşteri Hizmetleri 444 8 284 arayabilirsiniz

 3. baki özdemir dedi ki:

  dort yıllık ariston evo cihazımız var her yıl arıza yaptı bu kombiler geri toplanmazmı cok magduruz
  boyle kombi olurmu hiç.hiç bir kış memnun kalmadık.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Baki Bey dilerseniz 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ 444 91 09 araya bilir. Güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

 4. Fatma dedi ki:

  Merhaba cok cok buyuk bir hata yaparka ariston kombi aldik. Okadar cok ses yapiyor ki artik biktim. Ayrica 35 -40 dereceyi gecmedigimiz halde 380 tl fatura gelmis. Isinsam neyse hem donuyoruz hem bir dunya para oduyoruz. Aldigim gune lanet olsun. Kimseye tavsiye etmiyorum alacaginiz zaman 1000 kere dusunun 1000kereeee…

  1. admin dedi ki:

   Fatma Hanım

   Az fatura gelmesi için yapılması gereken Hususlar ( marka dan bağımsız yazıyorum )
   Evinizde dış yalıtım var mı ?
   kombiniz balkonda ise ayrıca bir dolap ile muhafaza ediniz.
   Kombiniz balkonda ise boruların dışarda kalan kısımlarını izolasyon ediniz
   Bar basıncını 1,5 dereceye getiriniz
   Yıllık bakımlarını Yetkili servisi mutlaka yaptırınız
   Yan, üst veya alt komşunuz evini sizin kadar ısıtmıyor ise o cepheden gelen soğuk da sizin evi doğrudan etkiler
   Ariston marka Diğer Markalara göre çok daha az yakar yukarıda yazdıklarımı evinizde uygulayınız.

   Ariston marka kombi eski ise ses yapabilir. Her marka kombi ses yapabilir. KOMBİNİZDE bir arızanın ön habercisi olabilir.

   Yetkili servis ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum
   7/24 ÇAĞRI MERKEZİ 444 91 09

 5. Haşim dedi ki:

  Kardeşim 3 senedir Ariston kombi kulanıyorum iki defadır ana kartını değiştiriyorum bunun yetkilisi kim ne yapmamız gerekiyor

  1. admin dedi ki:

   Haşim Bey,

   Eğer Ariston marka bir kombi kullanıyorsanız ve ana kartı iki defa değiştirmek zorunda kaldıysanız, öncelikle ürünü satın aldığınız satıcıya veya Ariston’un Türkiye’deki yetkili servis sağlayıcısına başvurmalısınız. Onlar size yardımcı olacak ve garanti kapsamında yapılması gerekenleri belirtecektir. Ayrıca, eğer ürünün satın alındığı tarihten itibaren 3 yıl içinde satın alındıysa, ürün garanti kapsamında müdahale edilmiş olmalıdır.

   İyi günler dilerim

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.