G-HH501HMZHX

Ariston Kombi

Makalede Neler Var

 

Türkiye’de ve diğer Avrupa ülkelerinde kendisinden söz ettiren tek üretici lider firmadır. Ariston kombi ısıtma sektöründe lider marka prestijini koruyarak birden fazla ürün özelliğinde kombi markalarını Dünyaya ya tanıtmış ve ihracat hedefi gerçekleştirmiştir.

Bu hedef doğrultusunda her geçen yıl biraz daha sürekli dünya da gelişen teknoloji sayesinde kendisini yenileme hissiyatını benimsemiştir. Yeni yılda rakip firmalarına göre kendini geliştirerek hem bir adım önde olmak hemde her yıl yine birden fazla kullanıcısına kendisini ispat ederek müşteri portföyünü geliştirmektedir.

Ariston cihazları yenilikçi teknoloji sayesinde kullanıcılarına ve bazı özel sektör veya kamu kurum ve kuruluşlarına çeşitli şekilde avantajlar sağlamaktadır. Örneğin Ariston kombi sahibi iseniz sizin garanti sürenizi 3 yıldan 5 yıla çıkarmaktadır. Garanti kapsamında sunulan bu avantajlar sayesinde tüketicileri tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Ariston Kombi
Ariston Kombi bilgi iiçeren yazı

Ariston Kombi Genel Bilgi

Ürün kalitesi ve satış sonrası kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmetler sayesinde Türkiye’de en önde gelen ısıtma sistemleri markası olmaya devam etmektedir.

Özellikler Ariston% 35 -% 40’a varan enerji tasarrufu altında. Uzman ve teknik kadrosu sayesinde bir. Müşteri memnuniyeti için dünyanın tüm ülkelerine hizmet sunan ve profesyonel deneyimli kadrosu ve binlerce satış noktası. öncelikli olarak Ariston cihazları hakkında bilgi edinmeden bir başka cihaz almanızı tavsiye etmem.

Çünkü sizin için hem ekonomik hemde yüksek ısıya sahip özellikte cihaz arıyor kullandığınız için en ideal kombi modeli Ariston markası altında üretilmektedir. Evinizi ve içinizi ısıtacak kombiyi başka bir yerde aramanızı gerek kalmayacaktır. Önemli olan vermiş olduğunuz ücretten doğru ürün seçimi çok önemlidir. Yıllardır kullanıcılarını hiçbir şekilde beklentilerin uzağına taşımamıştır. Bunda en büyük ısıtma ısıtma sistemlerinde göstermiş olduğu başarı sayısında.

konforun geleceği ariston
Ariston Kombi

Ariston kombi Kampanya ve Avantajları

Kullandıkça farkını çok daha iyi bir şekilde anlayacaksınız. Her yıl Eylül ayı sonlarına doğru başlatılan çok cazip kampanyaları yakından takip ederek sizlerde kombinizi daha avantajlı fiyatlara alabilirsiniz. Müşterilerine kaliteli hizmet, güven ve enerji tasarrufunu bir arada sunarak kullanıcılarına yaşam alanlarında yüksek konfor sağlayan ariston marka üretilen cihazladır.

 

Ariston Cihaz ile rahatlık arıyor iseniz tek yapmanız gereken şey en yakın satış noktasına giderek gerekli başvuruyu yapıp bütçenize uygun bir ödeme şekli ile sevdiklerinizi yeni cihaz ile tanıştırmak olacaktır.

Ariston yetkili Kombi bayii satış ofisine bekliyoruz. Kampanya ve avantajlardan yararlanmak için sakın geç kalmayınız. Kaliteyi ucuza alın eviniz ve içiniz onu daim sıcak kalsın ….

Ariston kombinin avantajları nelerdir

%94,2’ye varan yüksek verim, modülasyonlu fana ve sıcak su konforu yaşatabilir, konvansiyonel kombinin en iyi modelleri ariston tarafından üretilmektedir.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÖNEMİ

 • Genus EVO yüksek teknolojisiyle size gaz faturalarınızda %15’e varan ekstra tasarruf sağlar.
 • Çift süratli modülasyonlu ve enerji verimli pompa ile farklı marka kombi modellerinden çok daha fazla enerji tasarrufu sağlar aile bütçenize dost kombiler üretir.
 • “AUTO fonksiyonu”, modülasyonlu ısı ayar aksesuarlarına ilave olarak sıcaklıkdaki dalgalanma sorunlarını kesin çözüm sunmaktadır. Ayrıca gaz tüketim oranlarında azalma sağlanmıştır

TASARIM VE TEKNOLOJİ ÜSTÜNLÜK

 • Genus EVO; yeni nesil ergonomik tasarımı dış görünüşündeki hassas dokunuşlar göze hitap eden tasarımlar sunmaktadır
 • Geniş “Dot Matrix” arkadan aydınlatmalı LCD ekranda parametreler kullanım kolaylığı sunar ve Türkçe açıklamalı otomatik olarak hataları bildirir. kombinize tam kontrol edebilirsiniz.
 • Genus EVO bütün sistemi kontrol etme imkanı vermektedir: Sensyssistem kolay kullanım sayesinde hidrolik modülleri, solar sistemleri, ısı pompaları ve boylerleri basit bir şekilde kullanılabilir.

Ariston Kombi Servisi teknik bilgi ve müşteri memnuniyetine en çok değer veren kombi markasıdır.

KOMBİDE KONFOR

 • Süper sessiz çalışır. Genus EVO’da yeni ve en uygun şekle getirilmiş sessiz çalışma imkanı sunar ve çift süratli modülasyonlu pompa teknolojisi ariston kombinin on-off (durkalk) çevrimleri azdır.
 • Hassas güç ayarı; modülasyonlu dış etkenlerden aldığı ısı değerlerine göre anlık olarak suyun ısısını ayarlar bu sayade çok daha fazla tasaruf sağlamış olursunuz.
 • Modülasyonlu termoregülasyon aksesuarlarıyla uyum ve “AUTOfonksiyonu” sıcaklık dalgasını ve aşırı ısınmaları oluşumunu önler
 • yüksek bir ısıl kontrol için sabit bir sıcaklık ayarı sağlar.
 • “Comfort” fonksiyonu sayesinde yarım saat boyunca “anında sıcak su” ihtiyacını giderir, sıcak su bekleme zamanlarında azalma sağlar. ek olarak kombinin yüksek teknolojisi sayesinde sıcak su eşanjörüyle daha da fazla sıcak su sağlar.

KALİTE

 • Genus EVO günümüz teknolojisnin son ürünüdür verimlili arttırmak için kaliteli malzemeler kullanılmıştır; kombinizin eşanjörü bakır, sıcak su eşanjörü paslanmaz çeliktir. kullanım ömrünün uzuması ve müşteri memnuniyeti arttırabilmek amacı ilke edinilmiştir.
 • Su dönüş hattına ayrıca eklenmiş olan dahili filtre ariston kombi modellerinde kirlilik yapan maddelerin dolaşımın engellemektedir.
 • Anti-blokaj, kireç önleme, don koruma sistemleri kireçlenme ve donmayı önler, sadece kombiyi değil tüm ısıtma tesisatını korur.
 • Modülasyonlu fan iyi bir yanmasağlamak için hassas ve doğru havaakışı sağlar.
 • Cihaz üzerindeki minimum basınçanahtarı (presostat) kombiyi susuz çalışma ve düşük basınçtan korur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.