Eca Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

 

Eca kombi resetleme nasıl yapılır İleri teknoloji ürünleri kullanan modelleri, kolay kullanım özelliği sayesinde Reset işlemini yapabilirsiniz. Yaygın teknik servis ve çağrılara anında yanıt veren müşteri temsilcilerinin olduğunu belirtmek isterim.

Sıfırlama düğmesi kombinin ön panelinde bulunmaktadır. R “RESET” düğmesine basın. bir kaç saniye sonra kombiniz kendine yeniden başlatacaktır. Kombide arka arkaya 3 kez denediğiniz halde arıza durumundan çıkmıyor ise sizin yapabileceğiniz çözüm kalmamış demektir.

Not. ECA kombi resetleme nasıl yapılır ( kombi Sıfırlama işlemi ) 3 Defa denediğiniz halde hata kodu ile açılmaya devam ederse, ECA Yetkili Servisini iletişime geçiniz.

| 444 0 322 | Türkiye’deki E.C.A. iletişim numarası

ECA Kombi Resetleme

Eca kombiler dayanıklı ürünlerdir. Uzun senelerdir arıza ve sorun yaşamadan rahatlıkla kullanılabilir. Kış aylarında 24 saat durmadan çalışan eca kombi, bakımları zamanında yapılır ise Yakıtı daha az kullandığına inanıyorum.

Bu da oldukça önemli bir konudur. kombinizdeki filtrelerin tıkanmasına yakıt tüketimini fazlalaştıracaktır.

ECA Kombi Resetleme ( cihazın yeniden başlatılması) gerekiyor ise ; Kombi ekranın sağ tarafında R icon görülen düğmeye basın. Düğmeye bir kez basarsanız, ECA kombi yeniden başlayacaktır. Arızalı bir durumu devam ettiği sürece işlemi tekrarlamalısınız. Sorun devam ederse servisi arayın.

Not. Sıfırlama işlemi, 3 kez yaptıktan sonrasında bile bir hata kodu ile açılmaya devam ederse, ECA Yetkili Servisini aramanızı tavsiye ederim | 444 0 322 | Türkiye’deki E.C.A. İletişim numarası

E.c.a Proteus Premix Nasıl Resetlenir ?

Bazı arıza durumlarında, Kombi cihazını tekrardan başlatmak, basit problemleri çözebilir. Arıza durumunda direkt servisi aramak yerine, bazı kolay işlemleri önce siz deneyebilirsiniz.

ECA kombi kırmızı renk ışık yanıyor ise; Arıza lambası yandığında bir problem bulunduğunu anlamına gelmektedir Bazı durumlarda küçük problemler sonlandırabilmek için, ön panelde bulunan R yani reset tuşuna basmanız gerekmektedir.

E.c.a Proteus Blue resetleme işlemiş için herhangi bir servis yardımına ihtiyacınız yoktur. Reset işlemi neticesinde ekrandaki reset bölümü Yeşile dönecektir.

Cihazın arızalı ve kullanıma hazır olduğu anlamına gelir E.c.a Proteus Blue resetlemesi neticesinde arıza görüyor ise | 444 0 322 | Türkiye’deki E.C.A. kontak numarası

Eca Kombi Resetleme Yapmıyor

Eca kombi resetleme yapmıyor ise; makinanız arıza durumudan çıkmıyor Bu cihazın ateşlemediğini gösterir.

Bu durumda videomuzda da görebileceğiniz şeklinde sağ üstte LED’lerin altında “R” harfi bulunan butona birkaç saniye basılır.

Parmağınızı çektiğiniz an LED’ler sönecek, Arıza LED‘i sönecek ve yeşil Emek harcama LED’leri yanacaktır. Sıfırlama uygulaması, aygıtın arızalanmasına niçin oluyor.

 

Eca Proteus Kombi hangi durumda sıfırlanmalıdır?

Proteus modelinin kombinasyon kazanlarında bir arıza olması durumunda, aygıt sıfırlanmalıdır.

Aygıt arızalı değilse, sıfırlanacak bir mantık yoktur. Bir cihazın arızalanmasının ana sebeplerinden biri, tekrardan başlatma ihtiyacı olabilir.

Bu durumlar ortaya çıktığında, kısaca arıza LED’leri yandığında, aleti kullanıcı olarak bir kez sıfırlamayı deneyin. Sıfırlama başarıya ulaşmış eğer olmazsa, kısaca problem devam ederse, işlem birkaç kez daha tekrarlanmalıdır.

İkinci sıfırlamadan sonrasında problem hala çözülmediyse, yardım için Eca Combi servis departmanı ile iletişime geçin

Eca Proteus Plus reset Atma

E.c.a Proteus Plus f4 arızası verdiğinde, kombinizin iyonizasyon yani ateşlemede ( suyu ısıtan düzenek ) arıza meydana gelmiş demektir. Isıtma düğmelerinin tepesine bakarsanız, üstünde “R” bulunan ufak bir mavi düğme görmüş olacaksınız.

Eca Proteus Plus reset Atma ; standart bir uygulamadır. panelin ön tarafında görülen, Düğmeye birkaç saniye basılı tutulursa üstteki gösterge ışıkları söner, birkaç saniye sonrasında yeşil ışık yanar ve aygıt emek verme moduna girer. Bu uygulama ile Eca Proteus Kombi resetleme neticesinde tekrardan başlatacaksınız

Not. Sıfırlama işlemi, 3 kez yaptıktan sonrasında bile bir hata kodu ile açılmaya devam ederse, ECA Yetkili Servisini aramanızı tavsiye ederim | 444 0 322 | Türkiye’deki E.C.A. kontak numarası

Eca Calora kombi RESETLEME

Eca Calora kombi resetleme olayını gerçekleştirmek için kombinin ön panelinde sıfırlama uygulamasını çalıştırmak için düğmelerin hemen üzerinde bulunan “R” düğmesine basmanız gerekir.

Düğmeye bir kez basarsanız, cihaz yeniden başlayacaktır. Bu durumda, bir arıza olasılığı da vardır. Sorun devam ederse, aynı uygulamayı 3 kez çalıştırın. İyileşme yoksa, yardım almalısınız.

eca calora kombi hakkında genel bilgiler

Eca Kombi Resetleme Nasıl Yapılır
Eca Kombi Resetleme Nasıl Yapılır – Eca Kombi Nasıl Resetlenir

Not. Sıfırlama işlemi, 3 kez yaptıktan sonrasında bile bir hata kodu ile kombiniz açılmaya devam ederse, ECA Yetkili Servisini aramanızı tavsiye ederim | 444 0 322 | Türkiye’deki E.C.A. kontak numarası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.