G-HH501HMZHX

eca kombi kampanya

Makalede Neler Var

 

eca kombi kampanya kapsamında bu yılda yürütülen yeni  kombi ürünü Scot model ile kullanıcılarını yeni ürün ve teknolojik yenilikleriyle tanıştırmaya devam etmektedir.

Akıllı kombi olma özelliği ile ön plana çıkan scot kombi, ev sıcaklığını cep telefonu yada bilgisayar üzerinden ayarlanmasını ve bu özellikleri ile doğalgaz tüketiminde kullanıcısına %35 ‘e kadar tasarruf imkanı sağlamaktadır. Türkiye’de ilk yerli üretim olarak hayata geçirilen kombi modelidir. Yaklaşık 30 sene gibi uzun bir süredir ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. 

EcA akıllı oda termostatı sayesinde scot kombi , kullanıcılarına evin sıcaklığını takip edebilme , kombinin ne zaman ne kadar süre çalıştığını öğrenebilme fırsatı sunar. Gayet sessiz bir çalışma özelliğinde sahip scot kombi ürün , cep telefonundan kumanda edilebildiği gibi tüketici kullanım alışkanlıklarını da kayıt ederek otomatik olarak çalışmaya başlar. 

Bu özellik sayesinde kullanıcılar sıcak su için beklemek zorunda kalmayarak hem enerji , hem de su tasarrufu sağlamaktadır.


eca kombi kampanya
eca kombi kampanya ve satış pazarlama

Eca Kombi Kampanya

Scot kombi kapasitesi 24 Kw. güvenli yanma teknolojisi, farklı gaz tiplerine ve basınçlarına kendiliğinden adapte olma ve soft start ile sessiz yanma özelliklerine sahip.

Ayrıca, doğalgaz ve LPG kullanma olanağı, kalorifer devresi için ECO modu ve kullanım suyu temininde tüketici alışkanlıklarını kaydeden COMFORT modu gibi kolaylıklar sunar. Gelişmiş parametre menüsüne sahip E.C.A. Scot kombi, bu gelişmiş menü ile fan hızını değiştirme ve baca boyunu arttırarak yatayda 13 metreye kadar Ø60/100 konsantrik baca kullanımına imkan sağlıyor.

 

Design Turkey 2016 Yapı Bileşenleri kategorisinde tasarım ödülüne layık görülen Scot kombi, yuvarlak hatlı zarif görünümü ve ergonomik tasarımlı kumanda paneli ile sunduğu kullanım kolaylıklarına ek olarak göze de hitap etmektedir.Eğer sizde Eca kombi kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız bizi telefon ile aramanız veya bize uğramanız yeterli olacaktır. Tüm ürün kampanyalarından yararlanma fırsatını kaçırmamış olursunuz.


Eca Kombi Kampanya ve Yetkili Satış Temsilcilikleri

Ev ve iş yerleriniz için bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Kombi cihazınızın uzun seneler yüksek ısı kalitesinde ve iyi bir performans şartlarında çalışması ile enerji tasarrufu ve yaşam kalitesini önem veren ECA Kombi her yıl olduğu gibi bu yılda yine sizlere indirimli kampanyalar düzenlemiş bulunmakta dır.

ECA Kombi olarak amacımız; Kullanmakta olduğunuz cihazınızın kullanım ömrünü arttırmak, ürün veriminin fabrikadan çıktığındaki performansında kalmasını sağlamak, dolayısıyla enerji tasarrufu yaparak işletme maliyetini düşürmek suretiyle ekonomik fayda sağlamanızı ve güvenli olarak uzun yıllar kullanımınızı amaçlamaktayız. 

Geçen yıl kampanya döneminde dünya ülkelerinin de yer altığı tüm ECA yetkili satış temsilcilikleri tarafından kampanya kapsamından kombi bakım hizmetlerinin bir yıllık bakımının yapılması kararlaştırılmıştır. Her yıl farklı ürünlere istinaden kampanya indirimleri de düzenlenmektedir. Kampanya dönemlerini sitemizden takip edebilirsiniz.


Eca kombi kampanya ve  %20’ye varan indirimler

Konforun ve rahatlığın tek adresi ECA Kombi. Kampanya süresi boyunca çeşit ürünlerde %20’ye varan indirimler uygulanmaktadır. Kombi alacaklar veya kombi yenilemeyi düşünün herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Önemi olan sınırlı sayıda kampanya boyunca sürdürülen bu hizmet ve ürünleri erken almaktır.

Yılda bir kez düzenlenmesine rağmen düzenlenen kampanya sayesinde ciddi bir gelir elde edilmektedir. Tüketici almış olduğu üründen memnun kalarak ayrılırken satıcı da vermiş hizmet sayesinde başarı hedefini bir adım daha ileriye taşımanın mutluluğu ve hazını yaşamaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenecek olan kombi fırsat kampanyalarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.