G-HH501HMZHX

Eca Proteus Plus Kombi

Makalede Neler Var

 

Genel özellikleri konforlu ısıtma cihazı ve verimli çalışma kapasitesi ile  ısıtma ve banyo suyunun kalitesini çift eşanjörü sayesinde maxsimum düzeyde tutmaktadır. Eca Proteus Plus Kombi kullanılan yakıp Doğalgaz veya LPG olarak dönüştürülebiliyor.

Eca Proteus Plus Kombi ve montaj

montaj öncesinde ürünü talep ederken yetkili firma servis e bildirmeniz gerekmektedir. confeo premix Genel özellikleri konforlu ısıtma cihazı ve verimli çalışma kapasitesi ve  montaj öncesinde ürünü talep ederken yetkili servis e bildirmeniz gerekmektedir.

Eca Proteus Plus Kombi nedir
Eca Proteus Plus Kombi

Eca proteus premix   Kombi  kullanımı kolay ve montajı hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. kombiyi temin etiğinizde kombinin muhafaza eden kutunun içinde kullanma kılavuzu mevcuttur ve size tavsiyem mutlak suretle kılavuzu okuyunuz. kullanım kolaylığı olan eca kombiler sizlere kaliteli bir yaşam sunmaktadır.

Dikkat : Alev modilasyonunu gözetleme camı direk temas edilmemesi gerekir aksi durumda fiziksel yanma gerçekleşebilir.


Eca Kombi Proteus Plus  Emniyet ve Uyarılar

Belgeleri Saklayınız ileride oluşabilecek arızaların kodları veya tamirat gibi konularda yetkili servis sizden garanti belgesi ve gerekli evrakları isteyecektir örneğin ek garanti v.s. belgeleri saklayınız. E.C.A.  Proteus  Plus olan kombiler Kombi Emniyet ve Uyarılar Kombiniz ‘de gaz kaçağı olduğunu Hissettiğinizde gazı kapatınız ve yetkili servisi arayınız. tam yoğuşmalı kombi kullanımlarında gaz tüketimi azalacaktır. Ayrıca size tavsiyem gaz kaçağını algılayan ve otomatik olarak gaz vanasını kapatan sitemler piyasada mevcuttur. 

ECA yetkili servis ile görüşünüz kendilerinden çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gaz kaçağının olup olmadığını kesinlikle ateşle kontrol etmeyiniz.  Hava sürkülasyonu  sağlamak için cam ve kapıları açınız elektik şalterini mümkünse indirin ( kıvılcım alma olasılığı vardır panik yapmadan aile bireylerini temiz hava almalarını sağlayınız )

Bir apartmanda oturuyorsanız bina girişinde yer alan  vanayı kapatınız  ( bazı durumlarda gaz komşu daireden gelebiliyor her türlü önlem almakta fayda var)

 
Eca Proteus Plus Kombi nasıl kullanılmalıdır
Eca Proteus Plus Kombi

E.C.A. Proteus Plus Kombi Montajı

Eca kombiler montaj ve bakım işlemleri eca yetkili servisi tarafından yapılmalıdır  cihazınızın garanti kapsamında çıkarması için gerekli bir koşuldur. kombinizin kutusunda ve deforme edilmediğinden emin olarak alınız ve yetkili servis dışında kendi başınıza kombiyi kutusundan çıkarmayınız.

bakımları fabrikada üretim aşamasında her türlü test yapıldıktan sonra bakımları yapılmış olarak kombi , kutusundan tarif edilen kısımlarında kesilerek çıkarılmalıdır cihaz kutudan çıkarıldığında içinde garanti şartları kullanım kılavuzu vs.. kağıtların çıktığını unutmayınız. oda termostatı ile birlikte kullanılacak ise mutlaka servis tarafından destek talep edilmelidir.

Eca proteus plus kombinin montajı için montaj ayaklarında kutunun içindedir ve montaj şablonu ile duvara montajlanır burada dikkat edilecek husus ise montaj edilince duvarın temiz ve eğimli olmaması doğalgaz vanası ile belirli bir mesafesinin olması gibidir. 

eca calora kombi hakkında detaylı bilgi…

Ek garanti için yetkili servis elamanlarından ayrıca bilgi edinebilirsiniz ve garanti kapsamındaki kampanyaları sormayı unutmayınız güler yüzlü servis elamanlarının sorularınıza samimiyetle cevap vereceklerin den şüpheniz olmasın.

Diğer modellerine göre eca proteus modeli eca markasının çok tutan modellerinden biridir.

E.C.A. Proteus Plus Kombi Genel Özellikleri

Kapasite 23,3 kWBaca tipi

Hermetik Eşanjör

Çift Eşanjörlü Ekranı

LCD Yakıt tipi

Doğalgaz / LPGIsıtma

Tekniği   Konvansiyonel

E.C.A. Proteus Plus Kombi Bakım

Periyodik bakımları yapılan bir kombinin  çok uzun zaman bozulmaz ve uygun eca kombi fiyatları yanı sıra sizi yarı yolda bırakmaz ve uzun yıllar bozulmadan çalışır.  Yoğuşmalı kombi modellerinin performansındaki artış olduğu gözlemlemiştir. Piyasada yetkisiz servislerin yaptığı bakımların yetersizliği müşterinin konu hakkındaki bilgisizliğinden faydalanılarak yapılan işlemler sonraki yıllarda kombinin parçalarının deforme olmasına ısınmanın ve sıcak su aktarımındaki istenmeyen sorunlarını oluşmasına neden olacaktır. 

uygun fiyatının adresi E.C.A Yetkili Servisi tarafından kombinizin bakımları yapılmalıdır. Ayrıca parça değişimi işleminde gerekmeyen durumlarda güvenilir olmayan yetkisiz servisler maalesef para kazanabilmek için değerli E.C.A. müşterilerini kandırmaktadırlar.

En doğru tercih konusunda uzman yetkili servis ile anlaşarak işlemleri yaptırmaktır. Kombinin iç aksamlarına zarar verebilecek kimyasal maddelerin temas etmemesi gerekmektedir temizlik malzemelerine dikkat edilmesi kullanım kılavuzunun mutlaka okunmasını tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.