Eca Proteus Plus Kombi

 

Genel özellikleri konforlu ısıtma cihazı ve verimli çalışma kapasitesi ile  ısıtma ve banyo suyunun kalitesini çift eşanjörü sayesinde maxsimum düzeyde tutmaktadır. Eca Proteus Plus Kombi kullanılan yakıp Doğalgaz veya LPG olarak dönüştürülebiliyor.

Eca Proteus Plus Kombi ve montaj

montaj öncesinde ürünü talep ederken yetkili servis e bildirmeniz gerekmektedir. Genel özellikleri konforlu ısıtma cihazı ve verimli çalışma kapasitesi ve  montaj öncesinde ürünü talep ederken yetkili servis e bildirmeniz gerekmektedir.

Eca Proteus Plus Kombi nedir
Eca Proteus Plus Kombi

Eca Proteus Plus Kombi  kullanımı kolay ve montajı hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. kombiyi temin etiğinizde kombinin muhafaza eden kutunun içinde kullanma kılavuzu mevcuttur ve size tavsiyem mutlak süretle klavuzu okuyunuz.

Dikkat : Alev modilasyonunu gözetleme camı direk temas edilmemesi gerekir aksi durumda fiziksel yanma gerçekleşebilir.


Eca Proteus Plus Kombi Emniyet ve Uyarılar

Belgeleri Saklayınız ileride oluşabilecek arızaların kodları veya tamirat gibi konularda yetkili servis sizden garanti belgesi ve gerekli evrakları isteyecektir örneğin ek garanti v.s. belgeleri saklayınız. E.C.A.  Proteus  Plus Kombi Emniyet ve Uyarılar Kombiniz’de gaz kaçağı olduğunu

Hissettiğinizde gazı kapatınız ve yetkili servisi arayınız Ayrıca size tavsiyem gaz kaçağını algılayan ve otomatik olarak gaz vanasını kapatan sitemler piyasada mevcuttur.

ECA yetkili servis ile görüşünüz kendilerinden çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gaz kaçağının olup olmadığını kesinlikle ateşle kontrol etmeyiniz.  Hava sürkülasyonu sağlamak için cam ve kapıları açınız elektik şalterini mümkünse indirin ( kıvılcım alma olasılığı vardır panik yapmadan aile bireylerini temiz hava almalarını sağlayınız )

Bir apartmanda oturuyorsanız bina girişinde bulunan vanayı kapatınız  ( bazı durumlarda gaz komşu daireden gelebiliyor her türlü önlem almakta fayda var)

 
Eca Proteus Plus Kombi nasıl kullanılmalıdır
Eca Proteus Plus Kombi

E.C.A. Proteus Plus Kombi Montajı

kombinin montajını eca yetkili servisi tarafından yapılmalıdır  cihazınızın garanti kapsamında çıkarması için gerekli bir koşuldur. kombini’zin kutusunda ve deforme edilmediğinden emin olarak alınız ve yetkili servis dışında kendi başınıza kombiyi kutusundan çıkarmayınız.

kombiyi kutusundan tarif edilen kısımlarında kesilerek çıkarılmalıdır cihaz kutudan çıkarıldığında içinde garanti şartları kullanım kulavuzu v.s. kağıtların çıktığını unutmayınız

Eca proteus plus kombinin montajı için montaj ayaklarıda kutunun içindedir ve montaj şablonu ile duvara montajlanır burada dikkat eidlcek husus ise montaj edilince duvarın temiz ve eğimli olmaması doğalgaz vanası ile belirli bir mesafesinin olması gibidir. Ek garanti için yetkili servis elamanlarından ayrıca bilgi edinebilirsiniz ve garanti kapsamındaki kampanyaları sormayı unutmayınız güler yüzlü servis elamanlarının sorularınıza samimiyetle cevap verreceklerin den şüpheniz olmasın.

E.C.A. Proteus Plus Kombi Genel Özellikleri

Kapasite 23,3 kWBaca tipi

Hermetik Eşanjör

Çift Eşanjörlü Ekran

LCD Yakıt tipi

Doğalgaz / LPGIsıtma

Tekniği   Konvansiyonel

E.C.A. Proteus Plus Kombi Bakım

Periyodik bakımları yapılan bir kombinin performansındaki artış olduğu gözlemlemiştir. Piyasada yetkisiz servislerin yaptığı bakımların yetersizliği müşterinin konu hakkındaki bilgisizliğinden faydalanılarak yapılan işlemler sonraki yıllarda kombinin parçalarının deforme olmasına ısınmanın ve sıcak su aktarımındaki istenmeyen sorunlarını oluşmasına neden olacaktır.

E.C.A Yetkili Servisi tarafından kombini’zin bakımları yapılmalıdır. Ayrıca parça değişimi gerekmeyen durumlarda güvenilir olmayan yetkisiz servisler maalesef para kazanabilmek için değerli E.C.A. müşterilerini kandırmaktadırlar.

En doğru tercih konusunda uzman yetkili servis ile anlaşarak işlemleri yaptırmaktır. Kombinin iç aksamlarına zarar verebilecek kimyasal maddelerin temas etmemesi gerekmektedir temizlik malzemelerine dikkat edilmesi kullanım kılavuzunun mutlaka okunmasını tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.