G-HH501HMZHX

eca eurostar kombi

Makalede Neler Var

 

eca eurostar kombi ECA markasının en gözde kombi modellerinden bir tanesidir. Çalışmak sistemindeki ayrıntılar ve arıza kodlarını yazının devamında okuyabilirsiniz. ECA Eurostar ; 24/28 Kw ısıtma teknolojisi, yüksek enerji üretimi. Otomatik ve elektronik ateşleme seçenekleri sahip olan bu ürün hem bacalı hemde hermetik modelleri vardır. Ön alında bulunan çok bilgisayarda dijital panel mevcuttur.

Kombi sıcak su kullanımı sağlayanında eco. İçerisinde bulunan türbin yoluyla, istediğiniz su sıcaklığına ve değişken debiye anında uyumluluk. 

Kullanım suyunda sıcaklık ayarlayıcısı ve sabit sıcaklıkta kullanım suyu suyu Işıklı kumanda butonları kullanımı ile tüm elektronik çalışmakta olanlardan açılabilir kapanması işlevini yürütüyor. 3 adet ventilli gaz armatürü komple tam güvenlik sistemi.


☀ / ☁ / ☂ / ☃

eca eurostar kombi özellikleri

eca eurostar kombi Yaz konumunda başlatabilmek için; Kombi yaz modunda sadece banyo kullanımı için sıcak su vermeye ayarlanır. Kombiyi yaz moduna alabilmek için Petek ikon yönüne çevrilmiş buton saat yönünün tersi yöne ( sol tarafa) Güneş ikonuna doğru çevrilir. ikonlar anlaşılması kolay dır. eca eurostar üretilen kombinin ön panelinde suyun sıcaklığını artıra bilmek için ise ” musluk ikonu ” saat yönünde ( sağ tarafa doğru ) çevirmeniz gerekmektedir.

eca eurostar kombi Kış konumunda başlatabilmek için; Banyo suyu harici adından da anlaşılacağı üzere peteklere de sıcak su gönderilecektir. Kış aylarında fazlaca gelen doğalgaz faturalarına dikkat ediniz. En basit tasarruf yöntemi periyodik bakımların yapılmasıdır. Kış moduna alabilmek için, kombi ön yüzünde görülen petek ikonu yönüne doğru ( sağ tarafa ) düğmeyi çevirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sıcaklık ayarını 1 ile 7 arasında bir değere almak gerekir. 

Tasarruf mod olarak ise 5 ile 7 değerleri içerisine alınmalıdır.

Eca Eurostar Kombi ve Pompa Blokaj Sistemi

İçerisin de bulunan havayı otomatik olarak atan 3 aşamalı sirkülasyon pompası, genleşme ağı kurulumu üretilir. Kışın soğuk hava şartlarından donmaya karşı otomatik olarak temizliği korumaya alma özelliğine sahiptir.

Pompa blokaj önleme sistemi ve oda termostatı ile kullanıcılarına% 10’a varan yakıt tasarrufu yapar. Parazit önleyici sistem. Asin ısınma emniyeti Ettik baca tepmelerine Karşı emniyetli olması. Kombi cihaz AYARLARININ elektronik Olarak yapılabilme imkânı Ettik 3 yıl firma GARANTİSİ ile Kullanım özelliğine sahiptir. 

Bu Kadar çalışma özelliğine Sahip ürünü çok Uygun’un fiyatlara sizlerde alıp kullanabilirsiniz. Size tr Yakın Manzara araya ECA Kombi Bayisine ileri gelen Ürün yerleşik satış temsilcisi arkadaşlardan teyit ederek gönül rahatlığı ile bu kombi cihazı alıp onu.

Çalışma sistemi ve özelliklerine bakıldığında fiyat odaklı da çok daha ekonomik. Eğer kombi almadıysanız bu ürün tavsiye tavsiye ederim. Artık onu eve alacak olanlardan hangisi en iyisi olsun lütfen. Kullanıcısına hem yakıtta hem de yüksek ısı yalıtımı.

 
eca eurostar kombi

Konforlu ve güvenli teknolojiler

ECA Kombi ailesi, eurostar bacalı ve hermetik kombi modelleri ve kullanıcılarına yönelik seçenekler listesi.

Konforlu ve güvenli teknolojileri kullanarak eurostar kombi ürünleri, kullanım kılavuzu aracılığıyla ihtiyaca göre ayarlanabilme özelliğindedir. Eca eurostar hermetik ve bacalı kombi ürünleri üstün teknoloji özellikleri sağlamış olduğu özelliklerle daha az yakıt tüketiyor. Bunun yanında sıra yüksek kapasite ısıtma gücü sağlar. Bireysel ısınma odası ve sıcak su teminini aynı anda kombiler, son derece gelişmiş ısı kontrol üniteleri ve tümüyle dijital olarak yerine getirmiştir. % 30 -% 100 arasında dengeleyen kombiler kullanıcılarına ekonomik ısınma ve sıcak su konforu sunuyor.

Eca Eurostar kombiler, üstün teknoloji özellikleri sağlarlar. Eca Eurostar kullanımı ve detaylı bilgi için bilgi işlemcisi, daha detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. Kullanım kılavuzu kitapçığını inceledikten sonra ürün ile ilgili tercihinizi bilerek faydalanırlar. ECA kombi seçin rahatlık ve konforu bir arada yaşayınız …..

eca eurostar kombi
eca eurostar satış ve bakım ve onarım

ECA Eurostar Kombi arıza kodları nelerdir ( Güncel 2020 )

ECA Eurostar Kombi kendi standartlarında diğer kombi markaları ile kıyaslandığında çok daha cazip ve kalitelidir. Tek eşanjörlü kombi sistemine sahip uzun yıllar arıca yapmadan sıcak su ve ısınmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Genel Arıza Nelerdir ?

AC Arıza kodu : Bu arızayı kombinizin dijital ekranında görüyor iseniz yetkili seviş ile görüşmeniz gerekir. Kısaca değinmek gerekir ise dış ortam sıcaklığını ölçer ve kombinin ısı değerlerini otomatik ayarlayan bir parçadır. ( kesinlikle yetkisiz servis müdahale etmemeli )

AD Arıza kodu : Boyler sensörün’de oluşan arızadır. Sistemde oluşan hatadan dolayı kısa devre yaşanıyor. Bu hata kodunu cihazında görüyorsanız yetkili servisi çağırmalısınız.

A3 Arıza Kodu: Kombinizde bu hata kodu ile karşılarsanız yapılması gereken elektik şalterini ve gaz vanasını kapatmanız ve servis ile iletişime geçmenizdir. Çünkü Atık gaz sensöründe bir aksaklık oluştuğunu belirtir.

A7 Arıza Kodu:  Sıcak su aksamında ( sisteminde ) herhangi bir biriminde örneğin kabloları, aktarma boruları vs.  bir sorun oluştuğu ve servis ile iletişime geçilmesi gerektiği yönünde uyarı dır.

C1 Arıza Kodu: Bu sorun oluşu bir den fazla nedeni olabilir. Hermetik kombi modellerinde gerçekleşen presestat kontağında çalışma sırasında bir sorun ile karşılaşır ise C1 Arıza verir. Yetkili servisin müdahale etmesi gerekir.

C4 Arıza Kodu: Bu sorun oluşu bir den fazla nedeni olabilir. Hermetik kombi modellerinde gerçekleşen presestat kontağında çalışma sırasında bir sorun ile karşılaşır ( sürekli açık kalır )  ise C4 Arıza verir. Yetkili servisin müdahale etmesi gerekir. ( parça değişimi gerekebilir)

D1 Arıza Kodu:  Bu sorun ile karşılaşırsanız öncelikle ECA kombinizde ön panelde bulunan resetleme butonuna basmanız ( birde fazla 2 veya 3 kez deneyebilirsiniz )  arıza kodu kombinin dijital ekranından gitmiyor ise mutlaka yetkili servis çağrılmadır.

E0 Arıza Kodu: Kombinizin maalesef elektronik kartında bir aksaklık oluşmuş olabilir. Muhtemelen yetkili ECA servisi tarafından bir müdahale edilmelidir.

https://www.youtube.com/watch?v=6b3iXJUxOOA

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.