G-HH501HMZHX

Baymak Kombi Servisi

Makalede Neler Var

 

Baymak kombi ısı üretim sektöründe Türkiye pazarında 30 yılını doldurmuştur. Deneyimli teknik kadrosu müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılaya bilmek için hafta sonu veya resmi tatil günlerinde bile Baymak Kombi Servisi elemanları, müşterilerinin sorunlarını çözmeye odaklı çalışmaktadır.

Baymak kombi cihazlarını %100 müşteri memnuniyeti sloganını benimseyen güler yüzlü ekibi ile satış ve tamir hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Sosyal mecralarda bile baymak müşterilerinin sorunlarına en hızlı cevap veren firma olmuştur.

Baymak kombiler teknik servis

Kombinin teknolojik gelişiminin son aşaması olan yoğuşmalı kombi cihazlarının teknolojik gelişimine dünya genelinde takip etmekte ve ar-ge faaliyetlerine çok fazla yatırım yapmaktadır. Bu gelişimsel ve müşteri odaklı çalışma prensibi Türkiye’de kombi satış oranlarını tatmin edici konuma getirmiştir. Baymak kombiler teknik servis hizmetinde oluşacak değişiklikleri uzman kadrosuna toplantılar yaparak bilgilendiriyor ve kalitenin beklenenin üzerine çıkarıyor.


Baymak Kombi Servisi ve Avantajları

kış mevsimi kapıya dayandı. İnternet de özellikle arama motorları kullanılarak yapılan Baymak Kombi Servisi aramalarında yetkisiz servis elemanlarını yetkili servis elemanı gibi kendilerini tanıtıp kombinin arızalan veya ufak sorunlu cihazların parçalarını gereksiz yere değiştirip Orijinal olmayan kombi parçaları takarak hem kombininizin garanti kapsamından çıkmasını sağlıyorlar hemde kombinin performansını düşürüyor.

Baymak Kombi bakım ve montaj

Kombi bakım ve montajını mutlaka yetkili servis elemanları yapmalıdır. Baymak Müşteri hizmetleri yaşadığınız teknik sorunların çözümü için müşteri hizmetlerini  arayarak bulunduğunuz bölgedeki en yakın servise yönlendirebilirsiniz. Baymak özellikle kombi üretimde üst normlarda üretim yapmaktadır. Fakat bunu tek başına yeterli olmadığın da bilincindedir. Kurumsal prensibi gereği müşteri memnuniyeti odaklı bir vizyon edinmiştir. Kombilerin ergonomik görünümleri evinizin modern görünümüne katkı sağlamaktadır. ‘ kombi diyince aklınıza hangi marka geliyor‘ sorunun cevabını araştırma kurumları sosyal medya dan araştırdıklarında Baymak cevabının alınması kurumun samimiyetini imzası olmuştur.

Baymak konvansiyonel kombi çeşitleri

 • Baymak luna hermetik kombi
 • Baymak eco 24 fi hermetik kombiAABrötje star extra serisi konvansiyonel kombiler
 • Brötje energy digit serisi konvansiyonel bacalı kombiler
 • Dolcevıta dx serisi konvansiyonel kombiler
 • Dolcevıta 310 serisi konvansiyonel kombi
 • Lambert 310 serisi konvansiyonel kombiler
 • Lambert 24 bn bacalı kombi
 • baymak yoğuşmalı kombi çeşiteri
 • Baymak ıdee premıx yogusmalı kombi
 • Baymak duo tec premıx yoğuşmalı kombi
 • Baymak luna avant yoğuşmalı kombi
 • Baymak eco4 24 i bacalı kombi
 • Brötje novadens extra serisi premıx yoğuşmalı kombiler
 • Brötje novadens serisi premıx yoğuşmalı kombiler
 • Brötje star brıdge serisi 3 eşanjörlü yoğuşmalı kombiler
 • Brötje star brıdge extra serisi 3 eşanjörlü yoğuşmalı kombiler
 • Dolcevıta dpy serisi premix teknolojili yoğuşmalı kombiler
 • Dolcevıta dpy serisi premix teknolojili yoğuşmalı kombiler
 • Dolcevıta felıce serisi 3 eşanjörlü yoğuşmalı kombiler
 • Lambert lpy serisi premix teknolojili yoğuşmalı kombiler
 • Lambert attıvo serisi 3 eşanjörlü yoğuşmalı kombiler
 

Baymak Duotec Compact Yoğuşmalı Kombi Montajı Dikkat Edilecek Hususlar

kombinin bahlantı ekipmanları kendi kutusunun içinde yer almaktadır. Yeni aldığınız kombinin montajını ( garanti kapsamında çıkmaması için ) Yetkili Servis tarafından yapılması gerektiğini biliyormuydunuz.

Ayrıca kutunun ilk defa açılmasını yetkili servis ile beraber yapılması gerekir. ( Bazı kullanıcılar uygun fiyat olsun diye internet sitelerinden araştırıp satın almaktadır ) Dış kasası biraz daha küçültülmüştür.

Firma kombinin kalitesine güvendiğinden dolayı 7 yıl garanti kapsamında tutmaktadır.Tam yoğuşmalı kombi olmasıda devir tasarruf dervi sözünün vücut bulmuş halini yansıtmaktadır. Baymak Kombi BAYMAK DUOTEC COMPACT YOGUŞMALI modeli ön kısım ile yan tarafları birbirinden siyah conta ile şık bir şekilde bütünlük sağlamıştır. Bu durum standart tek tip kombi görüntü algısını değiştirmektedir.


Baymak Kombi Servisi ve  Ek Garanti Paketleri

Fiyat güncellemeri her yıl revize edildiğinden dolayı en doğru fiyattı yetkili servisi arıyarak ulaşılabilir. Peşin ödeme veya kredi kartına taksitlendirme seçenekleri sunulmaktadır. Ek garnati uzatması en fazla 3 yıldır. Bu paketlerin size sağladığı imkan kombi arızasında yerinde bakım ve bakım sonrası işçilik garantisi sunar.

Ayrıntılı bilgi müşteri numarasını  veya online başvuru yapılabilir.

baymak kombi bakımının önemi

kombinin ortalama ömrünün 15 yıl dır. Fakat performansında düşme olmamamsı veya kombinşin parçalarında arıza oluşmaması için periyodik bakım şarttttır. Baymak yetkili servisi ile bakım yapıldığında şunu belirmeliyimki bakım garantisi vermektedir. Arızalanan parça Orijinal parça ile değiştirilir ve değiştirlen parça garanti kapsamındadır. Ayrıca cihazınız garanti kapsamında olsa daği yıllık bakımını yaptırmaz ve aksi cihazınız arızalır ise Maalesef garanti kapsamından kombiniz çıkarılır.


Yetkili servisin eviniz veya işyerinz için uygun gördüğü kombinin periyodik bakım işleri aşağıda sıralandığı gibidir.

İlk olarak müşteriini kombi ile iligili teknik olarak sornunu olup olmadığının örenilmesi

Kombinin baca bağlatı ekipmanlarını kontrol ( bacanın açısı, sızıntıların önlemesi v.s. )

kombinin gaz bağlatı vanasının gaz kaçağına karşı kontolü ( özellikel dış mekana takılan kombilerin gaz kontorl cihazı olmadan anlaşılması zordur.)

elektirik kontrol alatleri ile kontrol edilmesi

kombinin su bacıncının bakılması ve gerekiyor ise bacınc ayarının yapılması

kombinin parçalarının temizlenmesi su tesisat filitreleri, fan, baca ve baca hava deliği v.s.

Ana eşanjör kontorl ve temizlik

oksitlenmeler karşı cihaz parçalarıın kontorlu ve temizliği

tesisatın su basınç ayarının yapılması ve ölçülmesi

gaz tesisatının kontörlü ve basınç ayarının gerekiyor ise yapılması

genel olarak çalıştırrlan kombinin aksamlarının ve çalışma sisteminin kotrolü

Arızalanan veye ömrünü tamamlamış parçaların müşterinin de onayını alarak değiştirilmesi ve değiştirildikten sonra kontrolü

Not: Arızalanan ve parça değişimi yaptırdığınız kombinin yedek parçaları Orijinal takılması kombinizin ömrünü uzatır. Cihazınızın periyodik bakımları yaptırınız. Ayrıca değiştirilen ve yerine takılan Orijinal parçaların baymak servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  Yorum Yaz

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.