G-HH501HMZHX

Baymak Kombi

Makalede Neler Var

 

Baymak kombi çevre dostu kombi modelleri üretiminde dünya genelinde ilkleri gerçekleştiren , enerji tüketimde cimri, ısıtma ve soğutma teknolojilerinde Baymak Kombi öncü kuruluştur.

Baymak Teknik servis , kombi sistemlerinin en önemli hususlarından biride  kullanıcılarına sağlamış olduğu konforun yanı sıra yakıt tasarrufu gibi çok önemli bir konuda örnek olabilecek bir kombi markasıdır. Kombide aradığınız her şeyi çok rahat ve kolay Baymak Yetkili Kombi Servisi sayesinde bulabilirsiniz. Yaklaşık iki bin üzerinde satış noktası ile hizmet vermekte olan baymak kombi  satış sonrası teknik destek ekibi ile de dikkat  çekmektedir.

Baymak Kombi bakım ve onarım

Baymak Yetkili Kombi AR-GE Faaliyetleri

Enerji piyasasında dünya genelinde fiyatların artışı kombi üreten firmaların çevre dostu kombiler üretmesine tüketicilerinde az yakıt tüketen cihazları tercih etmesine neden olmaktadır. Alternatif yani güneş enerjisi ile entegre edilen kombilerin imalatı ar-ge faaliyetlerini özellikle önem vermektedir.

Baymak Avrupa da başta olmak üzere bir çok ülkede faaliyet gösteren iklimlendirme sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Bir çok ülkede ar-ge faaliyetleri yürütmektedir. Yeni nesil kombi modelleri ile enerji tasarruflu yoğuşmalı kombi modellerini üretmektedir.


Baymak Kombi Ürünleri

Kombi , klima, radyatör , hidrofor, kazan , termosfon, şohben gibi bir çok teknoloji ürününü geliştiren,  Avrupa’da kendisinde söz ettiren en büyük üretici lider firma Baymak’ dır.

Dünya ülkelerinin % 90’na yakın ülkeye satış yaparak her geçen gün ihracatını artırmaktadır. En son çıkarmış olduğu yoğuşmalı kombi ürününü piyasa sunarak devrim niteliğinde rakip firmalarına fark atmıştır. Baymak markasının en son ürünü olan idee marka yoğuşmalı kombi diğer kullanılan kombilerden daha küçük ölçülerde olup her alana kolaylıkla sığmaktadır.

Baymak Yüksek Performanslı Kombi

Eğer sizde kombinizi yenilemeyi veya yeni almayı düşünüyorsanız bu yüksek performanslı idee marka yoğuşmalı kombi ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.  Ultra özellik  sayesinde ve hafif olduğu için taşıması da kolaydır. Hemde çalışma esnasında çıkarmış olduğu sesi hiç rahatsız etmeyecek kadar az olmasıdır.

Baymak Kombi,

Baymak İdee Marka Yoğuşmalı Kombi

Son ürün olarak üretilen idea yoğuşmalı baymak teknik kombi yüksek verimliliği artıran ve esnek kullanım özelliği sayesinde tek kişi tarafından çok kolayca kurulumu gerçekleştirilebilir.

Kurulumunu aşamasında kullanılan parçaların az olması ve sistemsel olarak da kurulum şeklinin belli olmasından dolayı rahatça zemine monte edilebilir.Bu ürünün kullanımında diğer ayrı bir özelliği ise yüksek verimle çalışan eşanjör , sessiz çalışmasını sağlayan susturucu , her aşamada ideal yanma sağlayana gaz hava grubunun bulunması , saatte sıcak su artışını kontrol eden kontrol ünitesinin olması , bununla birlikte ses ve ısı izolasyon sisteminin olması ve kolay kullanıma sahip bir ürün olmasıdır.

 

Baymak Yetkili Kombi

Tüm bu saymış olduğum özellikler sayesinde Baymak Yetkili Kombi hem uzun ömürlü hem de kolay parça değişimi yapılırken servis kolaylığı sağlar. Baymak Yetkili Kombi Servisi çok önemli ve başarılı bir şirkete sahiptir.

Bu başarısı her zaman yoğunlaşmalı kombi teknolojileri gibi sisteme dayalı erken yeni ürünlerin yeni teknolojileri erken keşfetmesi ile bir bağlantı meydana gelmiştir. Bu ürün sonrası yeni bir adımın atılması için gerekli kararların alınarak uygulamaya geçilmesi benimsenmiştir.


Baymak Yoğuşmalı Kombi

Yeni dönemde ciddi anlamda kendisinden söz ettirecek ve rakiplerini geride bırakacak yeni bir yoğuşma teknoloji ürününü Türkiye pazarına sunarak yine kendisinden bahsettirmeye devam edecektir.Siz değerli kullanıcılara tavsiyem yeni alacağınız kombinizi mutlaka iyi bir araştırma yaparak almanız olacaktır.

Baymak Kombi modelleri kombi tamirat

Baymak Yoğuşmalı Kombi Modelleri;

 • BRÖTJE STARTEC PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BAYMAK IDEE PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BAYMAK DUOTEC COMPACT PREMİX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BAYMAK DUOTEC PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BAYMAK LUNA AVANT YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BAYMAK LUNA AVANT 24 FX YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BRÖTJE NOVADENS EXTRA PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BRÖTJE NOVADENS PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BRÖTJE STAR BRIDGE EXTRA YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BRÖTJE STAR BRIDGE SERİSİ 3 EŞANJÖRLÜ YOĞUŞMALI KOMBİ
 • BRÖTJE STAR BRIDGE 24 FX 3 EŞANJÖRLÜ YOĞUŞMALI KOMBİ
 • LAMBERT LPY SERİSİ PREMİX TEKNOLOJİLİ TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • LAMBERT ATTIVO 3 EŞANJÖRLÜ YOĞUŞMALI KOMBİ
 • LAMBERT ATTIVO 24 FX 3 EŞANJÖRLÜ YOĞUŞMALI KOMBİ
 • DOLCEVITA DPY PREMİX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 • DOLCEVITA FELICE YOĞUŞMALI KOMBİ
 • DOLCEVITA FELICE 24 FX 3 EŞANJÖRLÜ YOĞUŞMALI KOMBİ

Baymak Yetkili Kombi maliyet ve teknik özellikleri

Çünkü yıl içerisinde alacağınız bir kombi ürünün kullanacağınıza yeni yılda pazara sunulacak kombi ürünü iyice araştırıp özellikleri hakkında bilgi edindikten sonra maliyet karşılaştırması yaparak almanız hem maliyet açısından hemde konfor açısında ciddi bir farkın olduğunu  sizde anlayacaksınız.

Kombiyi bir ihtiyaç olarak gören her kişi mutlaka yeni teknoloji ürünü olup olmadığı hakkında gerekli araştırmayı yaptıktan sonra alması en doğru seçim olacaktır.

Eğer kombi hakkında yeterli bir bilgiye sahip değilseniz en yakın şubemize uğrayıp hem ürünü bire bir inceleme fırsatınız olacaktır hemde maliyet bilgisine ve teknik özelliklerini öğrenme fırsatı doğacaktır. Sizleri en yakın baymak satış mağazasından alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz.


Baymak – Küçük Hesaplar

Yanlış kullanılan kombilerin fazla yakıt tükettiğini belirtmek isterim, bazı evlerde özellikle eletrikli ısıtıcıların kullanılması kombi üreten firmalarında dikkati çekmektedir. Tüketicilere  tavsiye edilmeyen bir yöntemdir çünkü gerekli koruması olmayan bina kablolarının yangın ve değerli ev aletlerinin yanmasına sebebiyet verebileceğini bilinmesi gerekir.

Doğru kullanılan bir yoğuşmalı kombinin çok dağa fazla yakıt tasarrufu sağladığı araştırmalar sonucu elde edilmiştir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.