G-HH501HMZHX

Baymak Kombi Modelleri

Makalede Neler Var

 

Baymak kombiyi kullanmak bir ayrıcalıktır. Baymak kombiyi tercih eden üyelerimiz modernize edicisi bilgi sahibi olmak ister isterler. Bu kombi ürününü alıp hangi model bilen kullanıcı sayısı çok azdır. Baymak kombi modelleri hakkında bilgi edinilmesi.Baymak kombi ürünleri kendi içlerinde birden fazla modelleri yer alıyor.

Baymak kombi modeller genel özellikli teknik özelliklere sahip ürünlerdir.

Tüm modellerin çalışma şekli hemen hemen aynıdır.Bu kez Baymak kombi modellerinden hangisi kullanılmazsa, kesinlikle sizden gelecekteki sizler olacaksınız. Tüm kombi donanımların bulunduğu sistem ve hava ısıtma suyu çeşitleri farklıdır.

Baymak modeli kombiler hızlı ve kolay bir montaj yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kombi iç aksamına önden ayarlanabilir hale getirerek rahat bir şekilde gerekli bakım işlemlerini gerçekleştirerek imkan sağlar.

Modülasyon fan sistemi ve donmaya karşı özel bir koruma sistemi mevcuttur.Ayrıca pompa ve üç yollu vana blokaj korumasında bulunur. Arıza durumlarında dijital gösterge panelinde arıza kodlarının gösterimi yer edildi. LCD kullanıcı ortamında ile kolay kullanım imkanı. Kompakt boyutlar sahip olan ısıtma, hızlı ve sabit sıcak su hazır bulundurma sistemi vardır.Bu modellerin garanti süresi 24 aydır.

Hermetik Baymak Kombi Modeli Özellikleri ve Çalışma Şekli

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen Baymak Kombi Modelleri. Çalışma Özellikleri -. Bu kombi modellerinde baca sistemi yoktur. Dışarı’nda hava akımı borusu vardır. fan ile temizlemek.

KOMBİLERMODELLER
BAYMAK IDEE TAM YOĞUŞMALI KOMBİDEE 24
 IDEE 28
 IDEE 35
 IDEE 39
BAYMAK DUOTEC COMPACT TAM YOĞUŞMALI KOMBİDUOTEC COMPACT 24
 DUOTEC COMPACT 30
BAYMAK DUOTEC TAM YOĞUŞMALI KOMBİDUOTEC 33
 DUOTEC 42
 DUOTEC 45
BAYMAK ECO CT 20 TAM YOĞUŞMALI KOMBİECO CT 20
BAYMAK LUNA AVANT 24 LN YOĞUŞMALI KOMBİLUNA AVANT 24 LN
BRÖTJE STARTEC TAM YOĞUŞMALI KOMBİSTARTEC 24
 STARTEC 30
İLETİŞİM NUMARASI 444 0 235

Fan olunca onun bekçisi olan prosestat da mutlaka bulunur. Aldık emir ile görevlerini yerine getiriyor. Baymak hermetik kombi çalışma şekli ise; Hermetik kombilerde çalışmak için temiz hava fan ile dışarıdan alınır.

Proses tat atık gaz sisteminde sorun var, kontrol panelinde yer alan fan danışmayı gerçekleştirebilir.

 

Bacalı Baymak Kombi Modeli Özellikleri ve Çalışma Şekli

Baymak bacalı kombiler, hermetik kombi modellerine göre günümüzde daha fazla tercih edilen kombi modelini seçin.Özellikleri seçtiğiniz kullanıcı tarafınan pek çok tercih edilmediği gibi çok tavaya devam edebilir.

Baymak Çünkü günümüzde mühendis inşa edilen yeni yapı binalarda baca kanalı bulunan bina sayısı çok azdır. Bakanda zamanda piyasada da bacalı kombi üretimi azaldığı hatta durma zamanında yukarı bakmakta kombi kullanımının az olduğu bahçe düzüm. Bacalı kombilerde Bacası bu kanala verilir ve cihaz bu şekilde çalıştırılır.

Baymak bacalı kombilerde temiz hava dışarıdan değil ortam içinden alınır. Bu şart her koşulda ortam havasının olması gerekir. Havasız kalır ise bacalı kombi çalışacak havayı bulamaz.

Bir de binaya bağlı olarak bağlanabiliyorsanız mutlaka bacanın iyi çekmesi gerekiyor. Baca yeterli şekilde çekmez ise atık gaz gönderimi yapabiliramaz. Atık gaz ortamını sızarak kullanıcı olarak sizlere sağlık problemleri yaşanabilir. Bu sebeple dikkat ederek yapılır. Baca temizliği sürekli yaptırılmalı kombi bakım da ihmal edilmemelidir.

Baymak Kombi Modelleri çalışma şekli 

Bina bacasına bağlantısı yapıldıktan sonra çalışmak için temiz havayı ortamdan alır. Ortamın havalandırılması ya da sürekli havadar olması şarttır. Aksiğinde çalışma olmaz. Atık gazı baca sistemi ile dışarı gönderir. Bu arada baca Aksiğinde ortama sızarsa büyük sağlık sorunu yaşarsınız. Bacalı kombilerde baca kuruluyor.

Baca tehlikesiyle ilgili gaz yönetimi denetler ve bir sorun olduğunda bunu karta bildirerek yaptığınız çalışmayı durdurur. Cihaz da atık gaz sistem sorunu verir. Ekranda modele bağlı hava akışı sorunu belirir. Bu sırada baca tıkalı ya da baca sensörüün de arıza var denilebilir. Cihazı kullanmadan servisi aramanız gerekir.

Baymak resmi sitesine girebilir. kombi modellerini ayrıca inleyebilirsiniz

Yoğuşmalı Baymak Kombi Modeli Özellikleri ve Çalışma Şekli

Artık günümüzde daha büyük dairelerde kullanılan kombi modellerinden. Baymak yoğuşmalı kombiler diğer modellere göre daha büyüktür. Kapasite sınıfı da farklıdır. Daha büyük plakalarda ısıtabilmek77 ile üretilmiştir. Genelde montaj yeri balkon ya da mutfaklar dır. Hermetik kombilerde olduğu gibi fan var ve hava akımı bu tarafta orada.

Bacalı kombiler gibi bina bacasına bağlı çalışmaz. Diğer Baymak kombi çeşitlerinden farkı yoğuşma giderinin çeşitliliği. Katar. Bunun için ekstra bir enerji harcamaz. Kullanıcı da bu sayede tasarruf yaşamış olur. 160 m2 üstünde olan dairelerde kümesi. uygun kombi  modelleri ve kalitenin öncüsü Baymak yoğuşmalı kombi çalışma şekli ise; Yoğuşmalı kombiler çalışmak için temiz havayı hava akımı borusu ve fanı ile birlikte dışarıdan alır.

Sonrasında prosestat fandan atık gaz sorunu sorun olmadığına dair pozitif basınç alıyor. Bunu karta bildirir ve cihaz başlatıyoruz. Yani ateşleme sisteminde ya da geçmişi ilk çalışmasında yetkili olan parça fan dır. Cihazların başlatılması hangi bilgisayarda getirilir ise o sistemin çalışmasına devam eder. Hermetik tip kombi çeşidine benzemesi.

Konu özeti: Yazımızda Baymak Kombi Modelleri Hakkında yerde yer verdik. Metni incelediğini konu başlayarak derinliğe ulaşılabilir ulaşılabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.