G-HH501HMZHX

baymak kombi satış

 

baymak kombi satış ve pazarlama konsun da konusundan eğitim almış kalifiye elemanları ile güler yüzlü yaklaşımları ile ısıtma sektöründe ilk sırada gelmektedir.

Baymak kombi sektöründe 2017 yılının ortalarında yapılan bir araştırmada ısıtma ve soğutma sektöründe en fazla büyüyen firma olmuştur. Avrupa ülkelerinin üzerinde üretim gerçekleştiren baymak kombi artan talep ihtiyaçlarını kaliteli kombiler üreterek ihtiyacını karşılamaktadır.

BDR Thermea şirketleri arasında İtalya , ispanya ve İngiltere nin önüne geçmiştir. Baymak kombi özellikle Türkiye de üretim fabrikaları kurarak Avrupa ve dış ülkelere ihracat yapmakta ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.
baymak yoğuşmalı kombi modellerini ar-ge faaliyetleri ile yeniden dizayn edip Türkiye de üretimi gerçekleştirmektedir. tüm dünyaya baymak markası ile satış gerçekleştirme baymak ceosu ender çolak tarafından dile getirilmiştir.

 
baymak kombi satış
baymak kombi satış kombi servis ve tamirat

baymak kombi satış ve müşteri memnuniyeti

geliştirilen bayi vizyonu ve teknik servis alt yapısı ile Türkiyenin bir çok noktasından hizmet verebilecek konumda olan baymak teknik servis elemanlarına verilen 628 saat eğitim var olan bilgilerine bilgi katarak baymak kurumsal vizyonunu doğru anlatan ve yapan ustalar yetiştirmiştir.
yıl sonu hedeflerini her yıl yakalayan sağlam bir duruş sergileyen Baymak’ın başarılarının devamını diyoruz.

Uygun kombi seçimi için doğru bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Uzun yıllar kullanılacağınız bir ürün olan kombi ekonomik olarak da aile bütçenizi etkilemektedir. Kombi türleri ( yoğuşmalı ve yoğuşmasız ) olarak 2 grubda incelenebilir.

Konvansiyonel kombi çesidi olan eski tip kombiler yeni nesil yoğuşmalı kombi modellerine geçiş sağlanmıştır. yoğuşm ateknolojisi sayesinde kombiniz den aldığınız verim çok daha fazla ve ekonomik olarak size geri dönüşü olmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.