G-HH501HMZHX

Baymak Adana Servis

 

sıcak bir iklim kuşağında bulunan adana bölgesi Türkiye nin hızla gelişen bölgelerinden biridir. Bu durum iklimlendirme sektörünün bir numaralı firması olan baymak ın ürün satış sonrası sunduğu hizmetlerden biri olan  kombi adana servis müşterilerinin memnun olması  için elinden geleni yapmaktadır.

Baymak kombi sektöründe 2017 yılının ortalarında yapılan bir araştırmada ısıtma ve soğutma sektöründe en fazla büyüyen firma olmuştur. Avrupa ülkelerinin üzerinde üretim gerçekleştiren baymak kombi artan talep ihtiyaçlarını kaliteli kombiler üreterek ihtiyacını karşılamaktadır.

BDR Thermea şirketleri arasında İtalya , ispanya ve İngiltere nin önüne geçmiştir. Baymak kombi özellikle Türkiye’de üretim fabrikaları kurarak Avrupa ve dış ülkelere ihracat yapmakta ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

baymak adana servis

Baymak yoğuşmalı kombi modellerini ar-ge faaliyetleri ile yeniden dizayn edip Türkiye de üretimi gerçekleştiren tüm Dünyaya baymak markası ile satış gerçekleştirme baymak ceosu ender çolak tarafından dile getirilmiştir.

Geliştirilen bayi vizyonu ve teknik servis alt yapısı ile Türkiye nin bir çok noktasından hizmet verebilecek konumda olan baymak teknik servis elemanlarına verilen 628 saat eğitim var olan bilgilerine bilgi katarak baymak kurumsal vizyonunu doğru anlatan ve yapan ustalar yetiştirmiştir. Yıl sonu hedeflerini her yıl yakalayan sağlam bir duruş sergileyen baymak ‘ın başarılarının devamını diyoruz.

 

Kombi Petekler Isınır Adana’da kombi Temizlik Zamanı Geldi

Isıtma, kombi sıcak su petekleri veya peteklerin alt kısmı ısıtmayabilir ve kimyasal çözeltiyi çıkarmadan temizler.

Bu işlem sırasında Petekleriniz makinenizi ve kimyasal solüsyonunuzu çıkarmadan banyodan yapmış olduğumuz işlemle tüm odalarda petekleri çıkarmadan yerinde tek tek temizleriz. ( temizlik sırasında çıkan kiri su dikkat etmek gerekir )

Kombinizin sıcak su Petek yıkamak mecburiyetinde olduğunu biliyor muydunuz?

Isıtma, kombi kombi Petek ortamında sıcak su ile sağlanan ısı ile peteklerin içerisinde temiz olmalıdır.

Petek temizleme, peteği kimyasal solüsyon ve cihazlarla çıkarmadan ve çevreye zarar vermeden kullanımdan sonra ısıtma tesisatının, boru yüzeylerinin ve Petek kanallarının temizlenmesidir. Petek temizliğine önem verilmezse, kışın ısı verimliliği azalır.

Cihaz ve kimyasal solüsyonlarla yapılan Petek temizliği uygulaması kışa başlamadan önce yapılırsa, kışa hazır hale getirilir. Peteğin temizlenmesinden sonra, kullanımdan sonra oluşan çamur ve tortu tabakası kimyasal solüsyonlar ve ekipmanlarla temizlenir.

Petekleriniz, ısıtma sistemindeki suyun neden olduğu kireçlenmeye ve korozyona maruz kalmaktadır. Kirecin özellikleri suda, kireç tabakasındaki petekler oluşur ve bu kireç tabakası ısıtma tesisatının iç yüzeyine bağlanır. Bu yapışkan kireç, borunun çapının daralmasına ve Petek kanallarının tıkanmasına neden olur. Bu mudding kalsifikasyon sonra ısınma bir sorun var neden olur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.