G-HH501HMZHX

Baymak Kombi Kampanya

Makalede Neler Var

 

Baymak Kombi Kampanya Türkiye’nin ve Dünyanın en güçlü kombi üreticilerinden biridir. Üretmiş olduğu tüm ürünler ile ilgili hazırlamış olduğu kampanyalarını sürdürmeye ve müşterilerine uygun hizmet vermeye devam etmektedir. Baymak Kombi Kampanya bu sene yeni pazara sunulan kombi modelleri de yer almaktadır.

İşte size tam istediğiniz gibi fırsat Sakın bu kampanyaları takip etmeyi unutmayınız. Kampanya süresince kullanıcısına %100 katkı sağlamaktadır. Kampanyalı kombi ürününü alırken hem kaliteyi de ucuza almış olursunuz. Her düzenli olarak belirli aylarda çeşitli kombi ürün modelleri için düzenlenmektedir.

Kampanyalı ürünler de yine birbirinden farklı özelliklere sahip kombi modelleridir. Kombilerin çalışma özellikleri ve garanti süreleri göz önünde bulundurulması önemlidir. Mutlaka kampanyalı ürün alırken de her ne olursa olsun mutlaka o ürün hakkında bilgi almayı unutmayınız.

Baymak Kombi Kampanya
Baymak Kombi Kampanya

Baymak Kombi Kampanya ve teknik servis

Baymak kombi kampanyası ile bütçenize en uygun olan cihazı alma imkanı bulabilirsiniz. İşte bu yüzden kampanya dönemlerini takip ederek kolay yoldan kombi sahibi olma fırsatını yakalamış olursunuz.

Kombi kullanıcılarına en üst düzeyde hizmet vermeyi  amaçlayan Baymak Kombi kampanya projeleri ile hem yenilikçi yönünü hem de kullanıcı dostu olduğunu açıkça göstermektedir. Kampanya döneminde belirlenen fiyatlar 1.900 tl’ den başlayarak, 12 aya varan taksit seçeneğiyle müşterilerine uygun kombi alma imkanı sağlamaktadır.

 

Tüm kampanyalı ürünlerde teknik servis , bakım , montaj işlemi ve garanti süresi vardır. Tüm ürünlerin garanti süresi 3- 7 yıl kadardır. İsterseniz garanti sürenizin bitimine yakın eğer kombinizde hala bir sorun görmüyor iseniz cihazınızın garanti süresini tekrar müşteri hizmetleri aranılarak istediğiniz süre kadar uzatabilirsiniz.

,Kombi sektörün lider markası olmanın yanında gerçekleştirdiği etkin kampanyalarla da sektöre yön vermekte ve tüketiciye hizmet etmektedir.

Baymak Kombi Kampanya ve yetkili bayi avantajları

Baymak kombi kampanya farklılıklarından biri de eski kombinizi getirip yerine yeni kombi alabilirsiniz. Böylelikle siz yoğuşmalı kombi ile daha az doğal gaz parası öderken, biz eski kombinizi çevreye zarar vermeden geri dönüştürüp ekonomiye kazandıralım isteriz.

Baymak Tüketicilerin kampanya

Kampanyaya katılmak için cihazın Baymak Yetkili bayilerinden alınması ve ilk çalıştırma işleminin Baymak Yetkili Servisleri tarafından  yapılması gerekmektedir. İlk çalıştırma esnasında tüketicilerin eski kombilerini Baymak yetkili servislerine teslim etmesi gerekmektedir.

Eski kombinin üzerindeki parçaların sökülmemiş olması ve hurda olmaması gerekmektedir. Tüketicilerin kampanyaya katılabilmesi için müşteri hizmetleri numaralarını telefon ile bilgi edininiz. Değişim kampanyasına katılan tüketicilere baymak Yetkili Bayileri tarafından satış işlemi esnasında kampanya katılım kuponu verilecektir.

Kampanya katılım kuponu tüketici tarafından doldurulup ilk çalıştırma esnasında Baymak Yetkili Servisine teslim edilmelidir. Bu işlemlerin tamamlanmasından sonra kampanya sonrası kazanılan ürünler 15 gün içinde tüketicinin adresine gönderilecektir.

Sonuç :

Kampanya koşullarına uygun olmayan başvurularda hediye ürüne hak kazanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Baymak Kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.Bu kampanya diğer Baymak kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve kampanyaya katılan Yetkili bayi/servis bilgilerine telefondan öğrenebilirsiniz. Baymak kombi fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi veya baymak kombi web adresimizden ulaşabilirsiniz…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.