Viessmann Yetkili Servis

 

Viessmann Yetkili Servis ayrıcalıklarından sizde faydalanın, Konusunda uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya çalıştıklarını hatırlatmak isterim.

Dünya’da ve Türkiye’de bir çok yenilik ile piyasaya sürdüğü üstün teknoloji cihazları uzun yıllar adından söz ettirmeye devam edeceğini benziyor.

Viessmann Garanti Şartları

Garanti kapsamındaki viessman marka kombinizin yüksek teknoloji ürünüdür. Kombinizin garantisi devam ediyor ve siz kombinizin bakımını veya parçasını Yetkisiz Servise yaptırırsanız maalesef cihazınız garanti kapsamından çıkmaktadır.

Garantisi biten ve yedek parçası değiştirilen kombi parçası, orjinal parça ile değiştirilip yetkili servis tarafından yapılır ise parça garanti kapsamına alınır.  

Ayrıntıları viesman yetkili servisinden edine bilirsiniz garanti kapsamındaki kombiniz montaj edilen yerden sökülecek ise mutlaka bu söküm ve takım işlemi Yetkili Servis tarafından yapılmalıdır. Oluşacak sorunlardan firma sorumlu tutulamaz.

Viessmann Türkiye BölgelerAdresİletişim
Merkez ( Genel Müdürlük)Şerifali Mh. Söyleşi Sk. No:39
34775 Ümraniye - İstanbul
0 216 528 46 00
Teknik ServisŞerifali Mh. Söyleşi Sk. No:39
34775 Ümraniye - İstanbul
0 216 528 46 00
İstanbul - Merter Bölge MüdürlüğüMaltepe Mh. Eski Çırpıcı Yolu Sk. No:2/2 D:3

Merter İş Merkezi

34010 Zeytinburnu - İstanbul
0212 414 89 79
Ankara Bölge MüdürlüğüEti Mh. Ali Suavi Sk. No:3/A

06570 Maltepe/Çankaya - Ankara
0312 205 19 20
Ankara Bölge MüdürlüğüEti Mh. Ali Suavi Sk. No:3/A

06570 Maltepe/Çankaya - Ankara
0312 205 19 20
Bursa Bölge MüdürlüğüKristalpark Sitesiİhsaniye Mah. Barbaros Caddesi. No:50/10

16130 Nilüfer - Bursa
0224 248 00 99
İzmir Bölge MüdürlüğüKaracaoğlan Mh. Bornova Cd. Öztim İş Merkezi F Blok No:9/7A

35070 Bornova - İzmir
0232 492 09 09
Antalya Bölge MüdürlüğüYenigün Mah. Kızılırmak Cad.

Ali Peçen Plaza No: 22/2 D:11

07310 Muratpaşa-Antalya
0242 311 83 93
Konya Bölge MüdürlüğüMelikşah Mah. Akkonak Sok. No: 4A

42090 Meram-Konya
0332 324 77 43
Adana Bölge MüdürlüğüYurt Mh. PTT Cd. Yükseller Park Plaza No:75/B

01170 Çukurova - Adana
0 322 230 00 95
Kayseri Bölge MüdürlüğüGültepe Mh. M.Kemalpaþa Bulvarı No .24/A

38030 Melikgazi-Kayseri
0 352 223 18 14
Samsun Bölge MüdürlüğüGüzelyalı Mah. Atatürk Bulvarı.

No:144-146 A/2

55270 Atakum / Samsun
0 362 315 06 01

Servis elemanları kombinizi tamir edecek ise mutlaka kombinizin faturası ve garanti belgelerini ibraz etmeniz gerekiyor.


Viessmann Kullanım Klavuzu

Cihazın ilk kurulumunda kutunun içinden çıkan kullanım klavuzu tüketici tarafından okunması tavsiye edilir. Arızalanan cihazınızın bakım ve onarım işlemleri yetkili servis ile yapılması tavsiye edilir. Susuz çalıştırmaya zorlanan kombiler arıza verebilir.

Su vanası kontrol edilmeli arıza tespit ikonları kontrol edilmeli tesisatın arızasından kaynaklana cihaz sorunları maalesef garanti kapsamından çıkmasını sağlar ( bu durum başınıza gelmesin diye elektrik sisteminizde topraklama olmalıdır.)

Viessmann Yetkili Servis

Bir çok konuda bilgi veren kullanım kılavuzunu okuyunuz , LPG ile çalışan kombinizin  özellikle uygun olmayan yakıt ile çalıştırma sorunları kombinin garanti kapsamından çıkmasını sağlar bazı müşteriler doğal gaz su tesisatına Antifiriz koyduruyor bundan dolayı oluşacak kombi arızası garanti kapsamından cihazını çıkarır bilginize !


Viessmann Yetkili Servis ve Bakım

TSE standarların da üretilen wiesman kombi uzun ömürlü çalışabilmesi için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Yıllık bakımları yaptırılan kombilerin yüksek performans ile çalıştığı araştırmalar sonucunda elde edilmiştir.

Periyodik bakımları yapılan wiessmann kombilerin konusunda uzman yetkili servise yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Teknik ekip kazanın içinde oluşan ısının performansını teknik aletler ile ölçer bacanın içinde biriken kurumu temizler ve başka gereken işlemler yapar.ürünle ilgili gerekli açıklamalar müşteriye iletilir gerekir ise miladını doldurmuş parçaların değiştirilmesi gerektiği müşteriye anlatılır.

Kombiye yapılan bakımın önemi

Son olarak da performansı bakımdan sonra tekrar değerlendirilir bu bilgiler kayır altına alınması gerekir. gerekli periyodik zamanlarda yapılan bakım ve onarım işlemleri arıza oluşmadan tespit edilir ise dağa doğru olur.

Çünkü zamanında yani yaz ayları bitmeden yapılan bakım ve onarım işlemler kışın yoğunlukla kullanılan cihazının performansının yükseltir parça değişikliği yapılacak ise de kışın değiştirmek yerine yaz ayları doğru bir tercih olacaktır.


Viessmann kombinin ilk çalıştırma

montaj ekibinin teknik olarak düzgün bir eğitim alması kurum tarafından sağlanmıştır. Viesman kombiniz yetkili servis tarafından kayıt altına alınır sonra yeni cihazının montajını.

Kombinizin kullanımı yetkili servis tarafından titizlikle müşteriye anlatılır. Ayrıca kullanım kılavuzu’da kombinin kutusunun içinde mevcuttur. Cihazınız için aldığınız hizmetler dijital ortama kayıt altına tıklayın.

Viessmann gaz kaçağı

Gaz kokusu tespit ettirmeye yaran gaz detektörü piyasada bir çok noktada ulaşabilirsiniz. Gaz kaçağı tespit ettiniz ve ne yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsunuz ;

Viessmann Yetkili Servis ve bakım ve tamirat işeri yetkili servsi taraafından yapılmalı
☑ Viessmann Yetkili Servis
☑ Yetkili Servisi Müşteri İletişim

Merkez ( Genel Müdürlük) / ☏ Tel.: 0 216 528 46 00

İstanbul – Merter Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 212 414 89 79

Ankara Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 312 205 19 20

Bursa Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 224 248 00 99

İzmir Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 232 492 09 09

Antalya Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 242 311 83 93

Konya Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 332 324 77 43

 

Adana Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 322 230 00 95

Samsun Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 362 315 06 01

Kayseri Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 352 223 18 14

  1. Cihazın yanında sigara veya başka yanıcı madde yaklaşmayın
  2. Ortamı havalandırın.
  3. Otomatik gaz vanası için gerekli sistemler gaz kaçağında otomatik gaz vanasını kapatır. kombinizin kurulumunu yapan servis elemanlarına
    sorunuz.
  4. Binanın elektriğini kapatınız belki başka daireden koku yayılmış olabilir.
  5. Evi boşaltınız ve 187 acil gaz kaçağı servisini arayınız.
İGDAŞ187153, 0212 153 0000 (İstanbul dışından ulaşmak için)
BAŞKENT GAZ187444 6 429
İZMİR GAZ187444 33 35
BURSA GAZ187444 11 33
Viessmann Yetkili Servis

Tüketiciler dikkat etmesi gereke hususlar

Yetkili mühendislik firmaları ile çalışılmalı; bulunduğunuz bölgede gaz dağıtımdan sorumlu kurumun sitesinde kendisi ile anlaşmalı olan firmaların listesi vardır. Herhangi bir sorunda daha dikkatli hareket eden firmalar ile çalışınız. TSE belge içeren koşullar altında bir tesisat ve ürün talep edin. Yetkili ilk kurulum yetkili servis tarafından yapılmalı viessmann teknik servis veya viesman yetkili servis dışında yetkisiz servislerin içindir.

Viessmann kombide orjinal parça kullanmanın önemi

Cihazınızı yetkili teknik servis elemanları periyodik bakımlarını yaptırın kombinin baca çıkışlarında mutlaka orjinal parça kullanılmalı değişim gerekiyor ise yine orjinal parça ile değiştirilmeli Kışın belli süreliğine bir yere gidiyor iseniz kesinlikle elektrik sistemi kapatılmamalı aksi taktirde sitem içindeki su donar ve cihaz çalışmaz.

Tesisatın içine antifiriz koymayın bu tespit edilir ise garanti kapsamından cihaz çıkartılır.

Değişim gereken hususlarda orjinal parça ile değiştirmeniz  gerekmektedir. yerden ısıtmalı tesisat türü evinize döşeli ise okjisen korumalı tesisat borusu kullanılmalı voltaj düşüklüğü veya dalgalanmalarında kombinizi korumak için regülatör kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kombinin bağlanacağı elektrik tesisatının topraklaması olması gerekiyor.

viesman kampanyası için hazırlanmış görsel  Viessmann'dan Kış ayları için büyük kampanya

Viessmann’dan Kış ayları için büyük kampanya

Eski kombinizi getirip yeni kombinizi viesmandan alır iseniz anında 400 tl lik bir indirim elde etmiş olacaksınız. kampanya zamanı 2019 içinde 1 kasım ile 31 aralık arasındadır.

Teknolojik olarak eskimiş bir kombiye sahipseniz ısınmak için cebinizden fazladan para çıktığını samimiyetle belirtmek isterim. son teknoloji Avrupa nın en iyi kombi modelli viesmanın kampanyasından faydalanmanızı tavsiye ederim. Bu fırsatı kaçırmamak için güncel kampanya zamanlarını resmi sitesinden takip edebilirsiniz

viesmanın kombiye sahip olmanın tam zamanı güncel kampayalar dan yararlanmak için viesmanın resmi sitesini takip etmenizde fayda var.

Eski ve her an arıza olabilecek bir kombiye sahip olmanız demek Kış aylarında aniden bozulabileceğini hatırlatır. Kampanyayı kaçırmamanızı temenni ederim.

Ayrıca kampanya dahilinde kablosuz oda termostatı hediye edilecektir.

kaçırılmayacak bir kampanya

Özet : Viessmann Yetkili Servis kaliteli ürünleri ile dünya genelinde kendini ispatlamış bir iklimlendirme sektörü firmasıdır. Teknik özellikleri üst seviye ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını gideren ürünler üretmektedir.

Resmi sitesinde yayınlanan Kombi programını Resetleme ile alakalı videoyu seyredebilirsiniz

Viessmann Yetkili Servis

Viessmann ürünlerinin tamiratı için Viessmann tarafından onaylanan  ( yetkili servis ) iş yerleri tercih edilmelidir. Viesmans servisi size yardımcı olmak için çalışır, kombinizde oluşan problemler de yetkili servisin sizde  avantajlarından faydalanın

Açıkça servis ler arasında fiyat farkı vardır, örneğin, yetkili servis dışındaki görevler için parça değişilerinde kombinizde oluşacak farklı arızalar neticesinde kombiniz garanti kapsamında ise maalesef garanti kapsamında çıkar.

Viessmann servisi

Aşağıda sırası ile birbiri ardına kaydedilen Viessmann idare listesini keşfedebilirsiniz.

Viessmann idareleri ile cihazlarınızı destekleyebilir ve sabitleyebilirsiniz, örneğin matkap, kırma, ayırma, çim kesme, akülü vidalama.

Kalifiye uzmanlar tarafınca düzeltme

Benzersiz extra parçaların kullanımı

Her düzeltmeden sonra öğenin güvenlik soruşturması

Dgvu kılavuzuna nazaran 3 test

Viessmann Servis

Viessmann işaretli bir öğeyi seçerek, en yüksek kalibreyi satın alıyorsunuz. Her durumda, herhangi bir itirazınız olması niteliğinde, Viessmann idare odağı size hızlı ve sağlam bir yardım sağlayacaktır.

Geçerli bütün verileri Viessmann’un sitesinden edinebilirsiniz.

Viessmann güvence süresi, garanti uzat andimi ve güvence şartlari

Tüm Viessmann ürünlerinin iş kullanımı için bir yıl (1 sene) ve tekil kullanım için iki sene (2 yıl) güvence süresi vardır.

Yetkin serisi (mavi gölgeleme) makineleri Viessmann’un çerçevesini 3 yıla kadar bir kenara bırakarak sağlayabilir. Piller ve şarj cihazları için güvence uçurumım senedir.

Güvence faaliyetleri, düzeltme bakım düzeltme idareleri onaylanmış idareler tarafından bariz bir şekilde verilir. Satıcılar yada konfor mağazaları makineyi tamir edecek konuma sahip değildir.

ürünün garanti altında olup olmadığı ve başka bir ürün tarafından desteklenip desteklenmeyeceği tarzı onaylanmış idareler ve Viessmann tarafından yapılır. Satıcılar yada geliştirme pazarları bu şekilde yapacak güce haiz değildir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.