G-HH501HMZHX

Viessmann Yetkili Servis

Makalede Neler Var

 

Viessmann Yetkili Servis ayrıcalıklarından sizde faydalanın, Konusunda uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya çalıştıklarını hatırlatmak isterim.

Dünya’da ve Türkiye’de bir çok yenilik ile piyasaya sürdüğü üstün teknoloji cihazları uzun yıllar adından söz ettirmeye devam edeceğini benziyor.

Viessmann Garanti Şartları

Garanti kapsamındaki viessman marka kombinizin yüksek teknoloji ürünüdür. Kombinizin garantisi devam ediyor ve siz kombinizin bakımını veya parçasını Yetkisiz Servise yaptırırsanız maalesef cihazınız garanti kapsamından çıkmaktadır.

Garantisi biten ve yedek parçası değiştirilen kombi parçası, orjinal parça ile değiştirilip yetkili servis tarafından yapılır ise parça garanti kapsamına alınır.  

Viessmann Yetkili Servis

Bir çok konuda bilgi veren kullanım kılavuzunu okuyunuz , LPG ile çalışan kombinizin  özellikle uygun olmayan yakıt ile çalıştırma sorunları kombinin garanti kapsamından çıkmasını sağlar bazı müşteriler doğal gaz su tesisatına Antifiriz koyduruyor bundan dolayı oluşacak kombi arızası garanti kapsamından cihazını çıkarır bilginize !


Viessmann Yetkili Servis ve Bakım

TSE standarların da üretilen wiesman kombi uzun ömürlü çalışabilmesi için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Yıllık bakımları yaptırılan kombilerin yüksek performans ile çalıştığı araştırmalar sonucunda elde edilmiştir.

Periyodik bakımları yapılan wiessmann kombilerin konusunda uzman yetkili servise yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Teknik ekip kazanın içinde oluşan ısının performansını teknik aletler ile ölçer bacanın içinde biriken kurumu temizler ve başka gereken işlemler yapar.ürünle ilgili gerekli açıklamalar müşteriye iletilir gerekir ise miladını doldurmuş parçaların değiştirilmesi gerektiği müşteriye anlatılır.

Kombiye yapılan bakımın önemi

Son olarak da performansı bakımdan sonra tekrar değerlendirilir bu bilgiler kayır altına alınması gerekir. gerekli periyodik zamanlarda yapılan bakım ve onarım işlemleri arıza oluşmadan tespit edilir ise dağa doğru olur.

Çünkü zamanında yani yaz ayları bitmeden yapılan bakım ve onarım işlemler kışın yoğunlukla kullanılan cihazının performansının yükseltir parça değişikliği yapılacak ise de kışın değiştirmek yerine yaz ayları doğru bir tercih olacaktır.


Viessmann kombinin ilk çalıştırma

montaj ekibinin teknik olarak düzgün bir eğitim alması kurum tarafından sağlanmıştır. Viesman kombiniz yetkili servis tarafından kayıt altına alınır sonra yeni cihazının montajını.

Kombinizin kullanımı yetkili servis tarafından titizlikle müşteriye anlatılır. Ayrıca kullanım kılavuzu’da kombinin kutusunun içinde mevcuttur. Cihazınız için aldığınız hizmetler dijital ortama kayıt altına tıklayın.

Viessmann gaz kaçağı

Gaz kokusu tespit ettirmeye yaran gaz detektörü piyasada bir çok noktada ulaşabilirsiniz. Gaz kaçağı tespit ettiniz ve ne yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsunuz ;

Viessmann Yetkili Servis ve bakım ve tamirat işeri yetkili servsi taraafından yapılmalı
☑ Viessmann Yetkili Servis
☑ Yetkili Servisi Müşteri İletişim

Merkez ( Genel Müdürlük) / ☏ Tel.: 0 216 528 46 00

İstanbul – Merter Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 212 414 89 79

Ankara Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 312 205 19 20

 

Bursa Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 224 248 00 99

İzmir Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 232 492 09 09

Antalya Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 242 311 83 93

Konya Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 332 324 77 43

Adana Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 322 230 00 95

Samsun Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 362 315 06 01

Kayseri Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 352 223 18 14

  1. Cihazın yanında sigara veya başka yanıcı madde yaklaşmayın
  2. Ortamı havalandırın.
  3. Otomatik gaz vanası için gerekli sistemler gaz kaçağında otomatik gaz vanasını kapatır. kombinizin kurulumunu yapan servis elemanlarına
    sorunuz.
  4. Binanın elektriğini kapatınız belki başka daireden koku yayılmış olabilir.
  5. Evi boşaltınız ve 187 acil gaz kaçağı servisini arayınız.
İGDAŞ187153, 0212 153 0000 (İstanbul dışından ulaşmak için)
BAŞKENT GAZ187444 6 429
İZMİR GAZ187444 33 35
BURSA GAZ187444 11 33
Viessmann Yetkili Servis

Tüketiciler dikkat etmesi gereke hususlar

Yetkili mühendislik firmaları ile çalışılmalı; bulunduğunuz bölgede gaz dağıtımdan sorumlu kurumun sitesinde kendisi ile anlaşmalı olan firmaların listesi vardır. Herhangi bir sorunda daha dikkatli hareket eden firmalar ile çalışınız. TSE belge içeren koşullar altında bir tesisat ve ürün talep edin. Yetkili ilk kurulum yetkili servis tarafından yapılmalı viessmann teknik servis veya viesman yetkili servis dışında yetkisiz servislerin içindir.

Viessmann kombide orjinal parça kullanmanın önemi

Cihazınızı yetkili teknik servis elemanları periyodik bakımlarını yaptırın kombinin baca çıkışlarında mutlaka orjinal parça kullanılmalı değişim gerekiyor ise yine orjinal parça ile değiştirilmeli Kışın belli süreliğine bir yere gidiyor iseniz kesinlikle elektrik sistemi kapatılmamalı aksi taktirde sitem içindeki su donar ve cihaz çalışmaz.

viesman kampanyası için hazırlanmış görsel  Viessmann'dan Kış ayları için büyük kampanya

Viessmann’dan Kış ayları için büyük kampanya

Eski kombinizi getirip yeni kombinizi viesmandan alır iseniz anında 400 tl lik bir indirim elde etmiş olacaksınız. kampanya zamanı 2019 içinde 1 kasım ile 31 aralık arasındadır.

Teknolojik olarak eskimiş bir kombiye sahipseniz ısınmak için cebinizden fazladan para çıktığını samimiyetle belirtmek isterim. son teknoloji Avrupa nın en iyi kombi modelli viesmanın kampanyasından faydalanmanızı tavsiye ederim. Bu fırsatı kaçırmamak için güncel kampanya zamanlarını resmi sitesinden takip edebilirsiniz

viesmanın kombiye sahip olmanın tam zamanı güncel kampayalar dan yararlanmak için viesmanın resmi sitesini takip etmenizde fayda var.

Eski ve her an arıza olabilecek bir kombiye sahip olmanız demek Kış aylarında aniden bozulabileceğini hatırlatır. Kampanyayı kaçırmamanızı temenni ederim.

Ayrıca kampanya dahilinde kablosuz oda termostatı hediye edilecektir.

kaçırılmayacak bir kampanya

Özet : Viessmann Yetkili Servis kaliteli ürünleri ile dünya genelinde kendini ispatlamış bir iklimlendirme sektörü firmasıdır. Teknik özellikleri üst seviye ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını gideren ürünler üretmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.