G-HH501HMZHX

Viessmann Kombi Servisi

Makalede Neler Var

 

Özellikle Avrupa’da sıcak su ve ısıtma sektörünün öncü bir kuruluşu olduğunu belirtmek isterim. Viessmann kombi servisi çevreye zarar vermeyecek ısı teknolojileri geliştirmekte günümüzün en büyük problemlerin doğalgaz , elektrik ve su gibi sarfiyatların tamamını bir potada kullanan kombilerin marka gözetmeksizin tasarruf sağlamasına dikkat edilmektedir.

Viessman kombiler sıcak su dengesizliği vs. sorunlar yaşamadan müşterilerinin memnuniyeti için ar-ge bölümüne önem vermektedir. Evinizde veya iş yerlerinizde kullanılacak kombi cihazlarında çeşitlik yönünden de müşterileri memnun edici çözümler sunmaktadır.

Viessmann, kombi güvenliğini çok ciddiye alır. Viessmann kombi tercih edenler için kesintisiz ve güvenli ısıtma sağlamak için birçok yenilik geliştirilmiş ve kombilere entegre edilmiştir.

Kombi çok güvenilir bir ürün olabilir. Ancak, yetkili bir servis tesisi tarafından yıllık bakım yapılmasını öneririz. Yeni Viessmann kombinizin tüm parçaları ve onarımları garanti kapsamındadır. Bu garanti süresi satın aldığınız ürün ve satış temsilcisi tarafından tarafınıza bildirilecektir.

Viessmann ekipmanınız, enerji tüketimi verimliliğini optimize etmek için brülör bazında ısı beslemesini kontrol etmek için bir kontrol yöntemi kullanır.

Viessmann Yetkili Kombi Servisi ve Hizmet Sunduğu Cihazlar

 • Fotovoltaik ve Termik güneş enerjisi sistemleri
 • Güç-ısı kojenerasyon sistemleri, dünyadaki ilk yakıt hücresi ısıtma cihazı
 • Gaz ve sıvı yakıtlı yoğuşmalı Kombiler
 • Isı pompaları ve buz deposu
 • Odun ısıtma sistemleri (paletler, talaş, kesme odun)
 • Depo, sistem tekniği ve aksesuar
 • Hibrit cihazlar
 • Viessmann Kombi Servisi İstanbul KOMBİ SERVİSİ hakkında yazının görseli

Viessmann Kombi Servisi İstanbul

Viessmann Kombi Servisi İstanbul – Ümraniye’de  ( Genel Müdürlük ) bulunmaktadır. Altta ayrıca belirtilen telefon numarasını buradan da belirmek gerekir ise 0 216 528 46 00 dir. 

Verilen hizmetler Kombi satış bakım ve onarım işleri ┆ Duvar tipi yoğuşmalı kombi ┆ Yer tipi kombileri ┆Klima ┆Yenilebilir enerji sistemleri

☑ Viessmann Yetkili Servis
☑ Yetkili Servisi Müşteri İletişim

Merkez ( Genel Müdürlük) / ☏ Tel.: 0 216 528 46 00

İstanbul – Merter Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 212 414 89 79

Ankara Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 312 205 19 20

Bursa Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 224 248 00 99

 

İzmir Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 232 492 09 09

Antalya Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 242 311 83 93

Konya Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 332 324 77 43

Adana Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 322 230 00 95

Samsun Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 362 315 06 01

Kayseri Bölge Müdürlüğü / ☏ Tel.: 0 352 223 18 14


Viessmann Kombi Servisi ve Güneş Enerji Sistemleri

kombinin öncü kuruluşlarında olan wiessmann günümüz teknolojisine ayak uydurabilmek için çeşitli çözümler sunmaktadır. Örneğin ülkelerin de teşvik ettiği güneş enerjisi sistemlerine uyumlu teknolojik kombiler üretmektedir.

kombinin yan etkilerinde olan zararlı emisyonların atımını minumum seviye çekmeye çalışmaktadır. cihazlar hassas ölçüler ile kontrol edilmektedir. Bu durumda kombide enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Isıtma ve sıcak su üretmek için yapılan kombilerin montaj ve bakımlarının da deneyimli ve güler yüzlü yetkili kombi teknik servis elemanları tarafından yaptırılması tavsiye edilmekte, cihazların üretimdeki hassasiyet ürünlerin dizanylarındaki dikkat çekici görünüm wiessmanın rakiplerin den bir adım önde olmasını sağlıyor.

viessmann kombi servisi ve kombi tamirat

Viessmann Yetkili Kombi Servisi

Yoğuşmalı Kombiler

 • Vitodens 100-W Vitodens
 • 050-W Vitodens 050-T
 • Vitodens 111-W
 • Vitodens 222-F
 • Vitodens 242-F
 • Vitodens 200-W

Konvansiyonel Kombiler

Vitopend 100-W

viessmann kombi servisi den alınan kombi hizmetleri konsunda anlatılan konunun görselidir

Viessman Kombi Montajı

Bacalı kombiler için montaj yapılacak ise toz alabileceği ortamlarda takılmamalıdır. Koruyu bir kabin içine kombi montajı yapılır ise güneşe direk maruz kalması sağlanır

işiniz gereği ( matbaa,reklam firması ,berber) kombinin seçimin de önemlidir ve Viessmann Yetkili Servis elemanı sormanız önem arz etmektedir.

Hermetik kombi modellerinin önerilmesi uygun olacaktır. kombinin kutusunun içinde çıkan montaj şablonu kullanılarak kombi yerine takılmalıdır.

Gaz talimatı sadece yetkili gaz dağıtım şirketi tarafından yapılmalıdır. Elektrik bağlantı yerine wiessman kombinin tesisat anahtarı takılmalı woltajın kombiye gelişi stabil hale getirilmedir.

Doğalgaz tesisatını döşeyen firma kombinin markasına uygun şalter vb. cihazları temin etmesini isteyiniz. kombini takılacağı yer kazan dairesi ise donmaya karşı önlem alınması gerekir

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.