G-HH501HMZHX

Alarko Kombi

Makalede Neler Var

 

Alarko kombi 1998 yılında kombi üretimine başlamıştır. Üretime başlamış olduğu yılda dünya markası olan Carrier ile ortak çalışmaya imza atmıştır.

Alarko model kombiler yaklaşık 15 senelik üretim deneyimi ve bilgi birikimi ile alanında en iyisi olmayı hedeflemektedir. Hedeflerini bu doğrultu da gerçekleştirerek kombi sektöründe de çeşitli kampanyalar düzenleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Servis hizmetleri konusunda Türkiye’de yaklaşık 300 yetkili servisi ile en geniş servis ağına sahip olan markadır. Üretilen ürün belgeleri ile CE ve TSE belgeleri, en son teknoloji donanımı ile kombi üretim tesislerinde her talebe hitap eden kombi ürün modellerini üretmektedir.

Alarko Kombi Yeni nesil kombiler

Çeşitli şekilde üretilen kombi ürünlerini piyasaya en uygun şekilde pazarlamaktadır.Diğer marka ürünlere göre bir karşılaştırma yapıldığında belki üretim yılı olarak fark olsa dahi üretime konulan kombi modellerinde geliştirmiş olduğu özellikler bakımından bu arada üretim yılı farkını çok kısa bir sürede diğer firmalar ile aynı seviyeye getirme başarısı göstermiştir. Bununla da yetinmeyerek her yıl yeni Alarko Kombi ürünü geliştirerek pazar payının büyümesine büyük bir katkıda bulunmaktadır.

Alarko Kombi Tasarruflu Kombiler

Alarko kombi modeli ürün kullanmakta olan tüm tüketiciler büyük bir memnuniyet içerisinde kombi ürünlerini kullanmaktadır. Alarko cihazlar modellerinin üretimi en son güvenlik sistemleri ve son teknolojilerle tasarlanarak tamamen kendisini yenilemiştir. daha çok ısı verimi yüksek ve daha az elektrik tüketimi harcaması sağlamaktadır.

Bu modellerin tercih edilmesinde en başlıca sebep bu yatmaktadır.Kullanıcı içinde en önemli olan kriter yüksek ısı ve elektrik tasarrufu sağlamasıdır. Kullanıcısına sağlamış olduğu imkanlar sayesinde kendisini hep bir adım önde tutarak başarı grafiğini artırmaktadır.  Alarko markası Avrupa normlarına uygun yüksek ısı verimi kapasitesi ile çevre dostu ürünlerin yanında Ergonomik kontrol paneli ile kullanım rahatlığı sunan cihazlar üretmektedir.

 

Alarko Kombi Özellikleri

Alarko kombi özellikleri , 3 yıldız enerji verimliliği sınıfına mensup cihazlarda bulunan digitec elektronik devre kartı , basit ve şık bir şekilde LCD ekranda çalışma modlarının, çalışma sıcaklığının, dış hava sıcaklığının, uyarı ile arıza kodlarının görüntülenmesine ve parametrelerin ayarlanmasına imkan sağlamakta , rahat , güvenli ve yüksek çalışma kapasitesi için kombiyi sürekli olarak denetim altında tutmaktadır.

Kombi de Yetkili Bayi Avantajları

Alarko kombi kullanımı hakkında sizlere bir kaç tavsiyelerde bulunmak isterim.Kombi kullanırken ve enerji harcamasında dikkat edilmesi gereken bilgiler arasında , kullanılmış olduğunuz veya yeni kullanmak için almış olduğunuz ürünün yurt içi ve yurt dışı kalite belgesine sahip olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bir diğer husus ise , yetkili bayi firmaların vermiş oldukları garanti ve sigortalarına dikkat edilmelidir.Kombi seçiminde mümkün olduğu süre yakıt tasarruflu cihaz seçmeye dikkat  edilmelidir. Kombinin çalışır halde teslim edilmesi.

Alarko Kombi Montaj

Cihazın özellikle sistemde su eksilmesine karşı gaz sistemini durduran bir emniyet sistemi olması gerekir. Kombi cihazınızın montajını yetkili bayii firma tarafından yapılmasına özen gösterilmesi ve montaj esnasında cihaz sağlıklı bir şekilde çalışmıyor ise tekrar çalışması için gerekli önlemlerin alınmasını talep etmek. Montaj esnasında sizlere verilen tavsiye ve önerilerine kesinlikle uymalısınız.

Kombi Müşteri Hizmetleri

Son bir husus ise , gaz ve baca kaçakları için alarm veren ve gaz akımını durduran uyarıcı sistemlerin kurulmasını sağlanmalıdır. Değerli Alarko cihazlar kullanıcıları üretmiş olduğumuz kombi ürün modelleri ile daima sizlere en iyi hizmeti sunmak temel amacımızdır.

Gerek müşteri hizmetlerimiz gerek ise yetkili bayii temsilciliklerimiz aracılığı ile her türlü sorunlarınızı ve tavsiyelerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Sizlerin öneri ve tavsiyelerini dikkate alarak hedeflerimizi gerçekleştirmedeki adımlarımızı daha hızlı ve sağlam atmaktayız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

    Yorum Yaz

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.