G-HH501HMZHX

alarko kombi modelleri

Makalede Neler Var

 

Günümüzde sıklıkla kullanılan alarko kombi modelleri en son teknoloji ile üretilmiş kombi modelleri hakkında sizlere bilgi vermek isterim.

Alarko kombinin kendisini dünya genelinde kanıtlamış, üstün teknoloji ürünleri ürettiğini ve Türkiye’de güzel yatırımlar yaptığını ve gelecek yıllarda sık sık adından söz ettireceğini  belirtmek isterim.

Her kombi kullanıcısı gibi sizlerde alacağınız ürünün hem ekonomik hem de yüksek ısı sistemi çalışma özelliklerinde olmasını istersiniz.İşte tam da bu şekilde sizleri düşünen Alarko Kombi ailesi her yıl olduğu gibi bu yılda en son teknoloji ile üretilmiş ürünlerini sizlere sunmaya devam etmektedir. Alarko kombi modelleri arasında en çok tercih edilen kombi ürünlerin teknik özellikleri ve çalışma bilgisi hakkında bahsedecek olur isek ,

Serana / Alarko Kombi Modelleri

Isıtma kapasitesi 25,8 kW, 13,5 lt/dk Kullanım suyu debisi, Alarko’nun efsanevi kombisi Serena, teknolojinin son özellikleriyle donatılarak yenilenmiştir.

Serena hermetik kombi, monotermik ısı eşanjörlü, kontrol paneli çevresindeki LED ışıklandırma ile modern ve estetik görünüme sahip bir modeldir. Üstün ergonomik  yapı, Tüm iç boru tesisatı ve bileşenler servis yetkilisinin kolaylıkla ulaşıp üzerinde çalışabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek teknolojiyle gelen güvenlik, son teknoloji ürünü ana elektronik entegre devre bütün güvenliğe dair ve fonksiyonel işlemleri kontrol eder. Gaz kesildiğinde, alev söndüğünde alev sönme emniyeti gaz valfin den cihazı kapatır. Yakıcının ateşlenmesi elektronik ateşleme sistemi ile sağlanır. Kullanıcı dostu kontrol paneli. Cihazın ön kısmında bulunan kontrol paneli, kombinin çalışma konumunu ve hataları mavi bir LCD ekran yardımıyla kullanıcıya bildirir. Donmaya karşı özel koruma sistem suyu sıcaklığı 6°C’ye düştüğünde yanma başlar ve 15°C sıcaklığa ulaşıldığında durur.

Serana kombinin yapay zeka teknolojisi

Bu kontrol  fonksiyonu cihazın donmasını engeller. Buna ek olarak, kullanım suyu devresinde su sıcaklığı 5°C’nin altına düştüğünde donmayı engellemek için yanma başlar ve sıcaklık 8°C’ye gelene kadar çalışmaya devam eder. 

Bu kontrol fonksiyonları kazanın donmasını engeller. Yapay zeka hizmetinizde 24 saat içerisinde bir ısınma ihtiyacı olmadığında elektronik kontrol ünitesi pompayı çalışmamasından dolayı oluşabilecek sıkışmaya karşı 30 saniye süreyle çalıştırır. Garanti süresi 2 yıldır.

 
alarko kombi modelleri
alarko kombi modelleri

Harmony-D  / alarko kombi modelleri

Alarko’nun Kombide yeni tasarım vizyonunun son Örneği kontrol paneli çevresinde modern LED ışıklandırma ile kombinin yanıp yanmadığı uzaktan bile anlaşılabilir. Küçük boyutları ve şık görüntüsü, çok çeşitli yerlere montajına olanak sağlar.

Harmony-D hermetik kombi, monotermik ısı eşanjörlü, toplamda 24.3 kW’lık ısıtma ve sıcak kullanım suyu üretim kapasitesine sahip bir modeldir. Ürün garanti süresi 3 yıldır.

Alarko Seradens Super Plus Tam Yoğuşmalı Kombi Modeli

 • Estetik ve modern dizayn,
 • Her açıdan mükemmel
 • İddialı
 • Kuvvetli ve öncü
 • Uzun ömürlü
 • Yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör 20, 28 ve 36 kW kapasiteler (50/30°C’da)
 • Premiks sistem ile ideal gaz-hava karışımı
 • Yüksek verim
 • Düşük ses seviyesi
 • Düşük baca gazı sıcaklığı ve düşük emisyon oranı
 • Çevre dostu ürün
 • Türkiye’de ilk defa hem ısıtmada, hem de kullanım suyunda yoğuşma teknolojisi ile % 100’un üzerinde verim
 • % 17,3-100 aralığına kadar çıkan çok  geniş ısıtma modülasyon aralığı ile minimum dur-kalk
 • Maksimum yakıt tasarrufu
 • Eco modu ile hem ısıtma, hem kullanım suyunda pratik ve ekonomik ayarlama.
 • Garanti süresi 2 yıldır.
Alarko Seradens Super Plus Çift Yoğuşmalı Kombi Modeli

Türkiye’de ilk defa hem ısıtmada, hem de kullanım suyunda yoğuşma teknolojisi ile % 100’un üzerinde verim. Estetik ve modern dizayn, her açıdan mükemmel, iddialı, kuvvetli ve öncü.

Uzun ömürlü, yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör. 20, 24, 28 ve 36 kW kapasiteler (50/30°C’da) Premiks sistem ile ideal gaz-hava karışımı, yüksek verim, düşük ses seviyesi, düşük baca gazı sıcaklığı ve düşük emisyon oranı, çevre dostu ürün % 17,3-100 aralığına kadar çıkan çok geniş ısıtma modülasyon aralığı ile minimum dur-kalk, maksimum yakıt tasarrufu eco modu ile hem ısıtma, hem kullanım suyunda pratik ve ekonomik ayarlama.

Mobil soğutma sistemleri enerji tasarrufu için sistemde çalışırken filtrelerin temizlenmesi ve zaman değiştiğinde, radyatör havalandırma cihazlarının akışından temiz tutulması için radyatör dışındaki ısı kaybını önlemek için, radyatörün oluşumunun oluşması film içine yerleştirilmelidir

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.