G-HH501HMZHX

İmmergas eolo star kombi

Makalede Neler Var

 

İmmergas eolo star kombi 23,8 kW ısıl gücünde, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, duvar tipi, bitermik eşanjörlü, hermetik kombiler dir. Son derece kompakt boyutlara sahip olan bu ürün, modern ve zarif bir tasarıma sunuyor. Eolo Star 24 3 E kombiler, ayar düğmeleri, açık panelini ve kontrol panelini ve kombinin tüm çalışma modlarının planlandığını ve kontrol edilmesini ayarlamanızı sağlayan bir dijital ekrana sahiptir.

Bitermik ana eşanjörü ile sıcak kullanım suyu ve kalorifer ısıtması. Basit ve kompakt hidrolik tasarımı kombinin kullanım ömrünü arttırmakta, bakımını kolaylaştırmaktadır.


Çift mikron işlemcisi sayesinde daha akıllı , güvenli , konforlu ve daha verimli çalışmaktadır. Üzerinde bulunan otomatik fan hızı sayesinde düşük ısıda ideal olarak odanızı veya iş yerinizi ısıtmaktadır. Bu özellikler dışında Solar Ntc özelliği sayesinde güneş enerjisi ile çalışan sistemlere çok kolay bağlanmaktadır.


IMMERGAS İLETİŞİM
444 88 22 den ulaşabilirsiniz.

İmmergas eolo star kombi 23,8 kW ısıl gücünde, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, duvar tipi, bitermik eşanjörlü, hermetik kombiler dir. Son derece kompakt boyutlara sahip olan bu ürün, modern ve zarif bir tasarıma sunar.

Eolo Star 24 3 E kombiler, ayar düğmeleri, açık panelini ve kontrol panelini ve kombinin tüm çalışma modlarının planlandığını ve kontrol edilmesini ayarlamanızı sağlayan bir dijital ekrana sahiptir. Bitermik ana eşanjörü ile sıcak kullanım suyu ve kalorifer ısıtması. Basit ve kompakt hidrolik tasarımı kombinin kullanım ömrünü arttırmakta, bakımını sağlamaktadır.

Gelişmiş elektronik kontrol kartı kombinin modülasyonlu ve güvenli çalışmasını istiyorsa birlikte opsiyonel konfor ve tasarruf çalışmasını sağlar. EOLO Yıldız 24 3 E kombiler IPX5D elektriksel koruma sınıfına sahiptir. Kombi -5 ° C’ye kadar donma yapabilmektedir. Yeni üretim yapan immergas eolo yıldız kombiler sadece 24 cm derinliğe sahip ürünlerdir. Kolay montaj yapma özelliği ile birlikte kompak hidrolik tasarımı kombinin kullanım ömrünü birleştirerek birlikte bakımında birleştiriliyor.

İmmergas eolo star kombi ‘lerin  kullanıcısına daha fazla konfor ve tasarrufsaglamaktadir. Yeni ülkelerde bu kombi ürünler de gelişmiş gelişmiş elektronik kontrol kartı ve yeni elektronik gaz valfi ile kombinin geniş modülasyon aralığı ile ve güvenli çalışmasını sağlıyor. Eni Kontrol Kartı Opsiyonel Konfor ve Tasarrufumuzda Konağınıza Ulaşın, Daha Fazla Konfor ve Tasarruf Garantisi. Yeni eolo yıldız kombilerinde en yüksek elektriksel koruma sınıfına sahip -5 ° C’ye kadar donma koruması yapabiliyor.

İmmergas eolo star kombi

İmmergas Eolo Star Kombi Genel Özellikleri

Immergas’tan Kombilerde 10 yıl Garanti: Dünya markası şimdi de Türkiye’de bir ilk gerçekleştiriyor, Periyodik bakım için standart 2 senelik fabrika garantisi üzerine + sekiz yıl ek garanti yaptırılabiliyor.

Evinizde ve İş yerinizde Sıcak Su Konforu: Elektronik kart, sıcak su kullanımında meydana gelen akış dalgalanmalarında kombinin kesintisiz çalışmasını sağlayarak sürekli sıcak su konforu sağlar. Böylece ihtiyaç  banyoda ve mutfakta sıcaklık dalgalanmaları olmadan sıcak su kullanmak mümkündür. Bu sistem 2020 yılının teknolojik alt yapısını ile Türkiye’de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akıllı Mikro işlemci Kart ile Yakıt Tasarrufu: Çalışma suyu sıcaklığını ve ısıtma sisteminin gerektirdiği uygun ısıtma çıkışını İmmergas eolo star kombi  tam olarak elotronik devreler ile doğru ayarlayarak maksimum konfor, yakıt tasarrufu ve maksimum  konfor sağlar. Kombinin tüm fonksiyon ve Güvenlik Sistemleri özel olarak geliştirilmiş bir mikro işlemci ile kontrol edilir.

Soğuk Havalarda Kombi Otomatik Koruma sistemine Geçer: Kurulumda su sıcaklığı 50c’ye düştüğünde, Pompa önce sistemdeki suyu harekete geçirir ve dolaşır. Elektronik kart hala brülörünü donma riski görürse  çalıştırarak sistemdeki suyu ısıtır ve donmaya karşı koruma sağlar

Su basıncı Düştüğünde Sistemi Korur: Isıtma sisteminde (0.sekiz bar) yeterli su yoksa, kazanı korur. Sistem basıncı yükseldiğinde kombi otomatik olarak devreye girer.

Bitermik Isı Eşanjörü: İç içe bakır borulardan oluşan yapısıyla bitermik ısı eşanjörü hızlı ve bol sıcak su kullanımı sağlar. Ayrıca elektronik ve mekanik  ısı eşanjörünün ömrü olarak tasarlanan kireç koruma özellikleri ile uzatılmıştır. Kış pozisyonunda çalışırken hazır olan sıcak su sayesinde anında talepler  daha hızlı buluşacaklar.

Kompakt Boyutlar (24 cm Derinlik): Estetik tasarımı ve 24 cm derinliğe kadar küçük boyutları ile Star modeli, evinizde kolay kurulum ve şık bir görünüm sağlar.

Termal Güneş Sistemi Entegrasyonu: STAR combi Combi, gelişmiş yazılımı sayesinde güneş panelleri ile entegre edilmiştir.

 

Geniş Modülasyon Aralığı: Tankless 24 kW 6,sekiz – star güç aralığında modülasyon yaparak evinize en ideal çalışma seçer. Bu şekilde, yakıt tasarrufu yaparken eviniz homojen olarak ısıtılır  sağlıyor.

Yeni dijital kontrol paneli ile kolay kullanım: Dijital kontrol ve LCD ekran ile kombinin kontrolü kolayca yapılır. Sıcaklık ayarları ile kontrol tuşları ± 1°C hassas seçimi ve operasyon fonksiyonları hızlı ve bütünüyle ayarlanabilir. Ekranda görünen kolay anlaşılır simgeler ve değişen ekran ile, kombi size çalışma durumu hakkında sürekli bilgi verir.

SIFIRLAMA DÜĞMESİ

 • Konum düğmesi / bekleme durumu / yaz / kış
 • Su sıcaklığı artışı ( + ) düğmesini kullanın
 • Su sıcaklığı azaltma ( – ) düğmesini kullanın
 • Isıtma suyu sıcaklık artışı ( + ) düğmesi
 • Isıtma suyu sıcaklık azaltma ( – ) düğmesi
 • Manometre
İmmergas Eolo Star Kombi Genel Özellikleri neledir

İmmergas eolo star kombi bitermik ısı enerjörü

İmmergas eolo yıldız kombiler 2 yıl garantili ürünlerdir. Standart garanti sonrası her yıl yaptırılacak periyodik ücretli bakım ile 10 yıl’a kadar uzatılır. İmmergas eolo yıldızı kombi ile baca seti ücretsiz olarak verilir. İmmergas, Dünyada 35 ülkeden sonra TÜRKİYE’de yatırımlarına devam etti. İmmergas’ın 2007 yılında da İtalya’da pazar liderliği sürerken, uluslararası pazardaki gücü ve yıllarını artarak devam ediyor.

İmmergas eolo yıldız kombi yeni dizayn edilmiş modern ve şık görünümüyle, dekorasyon stili ne olursa olsun, onu eve uyum içerisinde. Kurulum aşamasında kolay montaj şekli ile küçük ölçülerde olmasında montajlı montajı çok rahat bir şekilde yapılır.

Hızlı sıcak su üretimi, bitermik ısı enerjisiörü,, duyulan kullanımı sıcak suyunu, bol ve ani olarak yapılır. Bu tür kombilerde otomotik by-pass standart olarak kullanılır. Her türlük kalorifer sistemi ile çalışmaktadır.

Dijital teknoloji avantajı elektronik yanış modülasyonu ile kalorifer ve kullanma suyunu mükemmel bir kontrol altında ayarlarken, aynı zamanda havalandıran ve konfor artışını garantiliyor. İmmergas eolo star kombiler dijital dijital ekran ve ayarları yapabilir. kombinin kullanımı son derece kolaylaşıldı. Kolayca basılabilen bileşenlerle ısı ayarı ve diğer tümleşik işlemler.

Kolay aranıyor şekil ve numaralar ile çalışma yeri okunabiliyor. Ayrıca bu ekran ilerde odada kaldılar da doğru ve doğru olarak teşhisini gösteriyor. Opsiyonel olarak bilgisayarda uzaktan kumanda sistemi kombinizi,


İmmergas eolo yıldızı kombi kullanımında dikkat edilecek hususlar

 1. Donmaya Karşı Otomatik Koruma Tesisattaki su sıcaklığı 5 ° C’ye düştüğünden önce pompadaki girerek sistemdeki su sirküle eder. Eğer hala elektronik kart hala donma riski görüyorsa kombiyi çalıştırıyor sistemdeki suyu ısıtıyor ve donmaya karşı koruma yapıyor.
 2. Kesintisiz Sıcak Su Konforu Sıcak su kullanımında oluşan debi dalgalanmalarında, elektronik kart kombinin minimum güçte çalışmasını sağlayarak sürekli sıcak su konforunu sunar. Böylelikle gerek banyoda gerekse mutfakta sıcaklık dalgalanmaları olmalı sıcak su kullanımı mümkün olur.
 3. Akıllı Mikroişlemcili Elektronik Kart ile minimum yakıt maksimum konfor Kombinin tüm fonksiyon ve emniyet sistemleri özel olarak yönlendirilir mikroişlemci ile kontrol edilir.
 4. Bitermik Isı Eşanjörü İç ithalat bakır hattı dan gelen yapıyla bitermik ısı eşanjörü ile hızlı ve bol odada sıcak kullanım suyu girişi. Ayrıca elektronik ve mekanik olarak tasarımı kireç koruma özelliği ile eşanjörün ömrü uzatıldı. Kışa hazırlanırken hazırda bekleyen sıcak kullanımınız için.
 5. Kompakt Ölçüler (25 cm derinlik) Yıldız modeli estetik tasarımı ve 25 cm derinliğinde küçük boyutlu ile evinizin her yerine kolay montaj imkanı ve şık bir görünüm sunar.
 6. Yeni Dijital Kontrol Paneli ile Kolay Kullanım Dijital kontrol ve LCD gösterge ile kombinin kontrolleri ayarladığınız. Kontrol tuşları ile sıcaklık ayarları ± 1 ° C ayarlanabilir ise, seçilip, çalışmaya göre hızlı ve tam olarak ayarlanır. Ekranda beliren kolay anlaşılır simgeler ve çevrim içi ekran görüntüsü ile de kombiniz çalışma durumu hakkında sürekli bilgi verir.
 7. Kalorifer Sistemi Düşük Basınçlı Emniyeti Kalorifer Sisteminde gerekli olduğunda su bulunmaması durumunda (0.3 bar) kombiyi bloke ederek emniyete alıyor. Sistem basıncı yükselişi kombi otomatik olarak kapatıldı.

Kombiyi Sıfırlama İşlemi

İmmergas eolo Star kombi oluşacak herhangi bir arıza sonucunda kombini dijital ekranında hata kodu görülecektir. , 1 numaralı “Sıfırla” düğmesine bir kez basmanız yeterlidir. Cihazı arızadan çıkmıyor ise mutlaka yetkili servisi çağrılmalıdır. ( en fazla 3 kere sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz. )

kombinizde oluşacak arızaların İmmergas Eolo Star arıza kodları bağlantısını tıklayarak bilgi alabilirsiniz. İmmergas Star model kombi için arıza kodunun öğrendikten sonra müşteri temsilcisinden veya kullanma klavuzundan kodun açıklamasına bakabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.