G-HH501HMZHX

immergas elona mini

Makalede Neler Var

 

immergas elona mini kombi en iyi sıcaklık İmmergas’ta uyumlu entegre sistem maksimum oda konforunun garantisi.

Yoğuşmalı kombi, ısı pompası, güneş panelleri ve fotomontaik paneller akıllı bir kontrol ünitesi ile ısıtarak ısıtma, sıcak su, temiz hava talepleriniz aslında zaman olarak aktive edilir. Maksimum verimlilik sağlar. Kolay montaj ve kolay kullanım. Genel merkezi Kuzey İtalya’da bulunur.Böylece tüm birimlere bur dan bilgi aktarımı tıklayın. 400.000 üzerindedir.

Dört hat ve 130 çeşit modeli için İmmergas ile global bir yapıya sahiptir. Yoğuşmalı kombi ürünleri kendi sınıfında en iyi katogorisinde yer alıyor. İmmergas kurduğu tarih 1994 yılı bu yana sahip olan kaliteli belge sistemi, güvenirliği, mükemmel durumda ve çevreye saygı ifade edilmiştir. Üretim hatlarımız montajın her aşamasından sonra kontrol etmeyi esas alan workeng sistemi ile çalışmaktadır.


immergas elona mini
immergas elona mini

immergas elona kombi mini ve avantajlı çözümler

İmmergas’da gelecek yarım sabah asırdır, gelecek, sabah araştırma geliştirme aşaması daima kendinin mühendisliği en avantajlı çözümlerine adanmış olarak başladı.

Sekiz şubesiyle birlikte biriyle birlikte olmak üzere 30 ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. 1998’den beri İtalya’da evsel olarak kullanılan gaz yakıtlı kombilerde pazar lideridir bu güne kadar 4 milyondan fazla aile tercihini İmmergas’dan yana kullanıldı. Bu başarının esas kaynağı araştırmamaya ve geliştirmeye devam eden bir şirkette devam ediyor.1992 yılından beri bu yana faaliyet göstermekte olan İmmergas doğalgazın bağlantısınığı hemen hemen ilde yetkili bayii ve servis organizasyonlarını gerçekleştirirler. Konvasiyonel ve yoğuşmalı kombiler karkas sitemler, baca sistemleri, radyatörler, termostat vanaları, ve ortam kontrollü kumandaları. İmmergas Türkiye binalarına ihtiyacınız olanadı çözümlerini sizlere sunmak için çalışmaktadır. İmmergas periyodik olarak eğitim devam ediyor, onu devam ediyor.

 

immergas elona mini ve yedek parça

Genel merkezde bulunan toplantı odaları mevcut bayi temsilcilerine ve yeni bayii temsilciğine bağlı kişilere teorik ve daha sonra çalışan personelin çalıştığı pratik eğitimler yapıyor.Özel olarak dizayn edilmiş İmmergas servis odaları ile uzaktan servis ve montaj, satış sorumlusu hizmet merkezindeki kuruluşumuzun kurulmasını sağlama .Uzman kadrosu ve 10 yıl garanti süresi ile İmmergas sizleri asla yalnız bırakmadan.

immergas elona kombi Mini Yaz Konumunda Çalıştırma şeklinden bahsedecek olur isek; cihaz üzerinde bulunan 2 numaralı düğmeyi gösteren odaklı konum seçmelisiniz.

Kombi yazıcılığı yani sadece sıcak sulandırılması. Düğmeye çıkan “şemsiye” resmi görünene kadar kaldı. Bu simge kombide yazmayı ifade ediyor. Bu menüden geçerken sıcak su ayarlamasından ayarladığınız. Bu işlem de 3 ve 4 numaralı müşteri ile yapılır. 3 (+) sıcak su derecesini arttırma 4 (-) sıcak su derecesini düşürüyor yardımcı olur. Ekranda ise bağlandığınız sıcak su derecesi görüntülenecektir. Beklentinize göre sıcaklık ayarlaması yapılır.

immergas elona mini

immergas elona mini kombi ayarları

Eolo Mini Kombiyi Kış Konumunda Çalıştırma özelliği; cihaz 2 numaralı konum bilgisini seçin. “kardan adam” resmi görünene kadar bassiniz. Bu kışıldığında ifade eder. Yani kombi hem petek hem de
sıcak su güvenliği aktif olur. Kışlık aldığını kalorifer sıcaklık ayarladığını söylüyor. Bunun için de 5 ve 6’da hazırlandığı. 5 (+) düğmesi kalorifer sıcaklığını artırır, 6 (-) düğmesi kalorifer sıcaklığını düşürür. Ekranda ayarladığınız sıcaklık derecesi. Beklentiniz olan ısıtma ayarını bu şekilde ayarla.

Eolo Mini Kombiyi Resetleme işlemi; 1 numaralı “  RESET  ” butonu bir kez basmanız halinde cihaz resetlemiş olursunuz. Sıfırlama işlemi başarısız oldu. Arızada düzelme yapılmasında en fazla 3 kez yapılmalıdır.

Eolo Mini model kombilerde ekran açık durum durumlara göre değişiyor.Bunlar; Ekran led ekran ışığı yeşil ise; normal çalışmadır.Ekran led ekran ışığı turuncu ise; resetlenecek arıza durumudur. Cihaza 1 numaralı reset butonu ile sıfırlayın.Ekran led ekran ışığı kırmızı ise; ikaz durumudur. Cihaz sıfırlama den ve operatör etmeden servis çağırıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.