G-HH501HMZHX

Vaillant Kombi Nasıl Ayarlanır

Makalede Neler Var

 

Yeni almış olduğunuz Vaillant kombi ürününüzün kurulumunu vailant yetkili kombi servisi tarafından yapılmaktadır. Bu hizmet ücretsiz olarak yapılmaktadır. Vaillant kombi nasıl Ayarlanır.

Sorununu cevabını  konunun ilerleyen kısımlarına okuyacaksınız kombi Sektörde sık sorulan sorulardan biridir ve Bende bu konuyla alakalı kapsamlı bir içerik hazırlamak istedim.

Vaillant Kombi Nasıl Ayarlanır
Vaillant Kombi Nasıl Ayarlanır – Vaillant Kombi Isı Ayar Düğmesi

Kombi kurulum  aşaması teknik personel tarafından gerçekleştirilir. Kombi kurulumu doğalgaz firması tarafında yapılan projede belirtilen yere montaj edilir.

Zaten tüm kombi cihazlar genellikle dairelerin balkon kısmında yer alırken. İş yerlerinde kimi zaman iç mekanda cam kenarlarına yakın kısımlara montaj edilir.

Vaillant Kombi Nasıl Ayarlanır

Projede belirtilmemiş alanlara kombi cihazların montaj edilmesi yasaktır. Teknik servis tarafında kurulan Vaillant kombi cihazın tüm çalışma sistemi yüzeysel olarak kullanıcıya teknik servis yetkilisi  tarafından anlatılır.

Bu bilgi aktarımı ile birlikte yine kombi kullanım kitapçığı kullanıcıya verilir. Kombi kurulum işlemi sonrası cihazın çalışıp çalışmadığına bakılarak kullanıcıya ona göre teslim edilir.

Eğer bir sorun var ise teknik servis tarafından anlaşılmamış ise bu durum karşısında kombi cihazının değişimi söz konusu olabilir.

Genellikle 1000/1 rastlanan bir hadisedir. Çünkü yeni kombi cihazların kurulum sonrası genellikle % 99’u sorunsuz bir şekilde aktif olarak çalışmaktadır.

Vaillant kombi prensipleri

Vaillant kombi prensip gereği kombi cihazın montajının eksiksiz ve aktif bir şekilde teslim edilmesi gerekir. Kurulum aşamasında hava filtresi çıkış borusu kontrol edilir. Daha  sonra ise peteklere gidecek borular ve su tesisatı gözden geçirilir.

Herhangi arıza ve kaçak akım durumu olup olmadığından emin olunur. Eğer kaçak bir akım durumumu söz konusu ise ona göre tedbir alınarak sorun giderildikten sonra bağlantı yapılır. Cihaz kurulum sonrası çalıştırıldıktan sonra gaz vanasının, su tesisatının, petek borularına giden suyun kontrolü yapılır.

Kombi cihazı kurulum işlemlerinin tamamı yapıldıktan sonra ana girişte bulunan gaz vanası açılır. Cihaz gaz vanası akımının ulaşmadığına bakılır. Gaz ana vanadan kombiye geldikten sonra cihaz çalıştırılmaya başlanır.

 
Vaillant Kombi Nasıl Ayarlanır – Vaillant Kombi Isı Ayar Düğmesi

Vaillant kombi kurulum

Vaillant kombi kurulum işlemlerinde mutlaka teknik servis hizmetlerinden destek alarak yaptırmanız gerekir.

Çünkü bu konuda her ne kadar deneyime sahip olsanız bile  teknik servis haricinde kurulum yapılan kombi cihazların kullanıma açılması proje firması tarafından kabul edilemez.

Çünkü gerçekte ve resmi bir belge dayanağı yoktur.

” Bu yüzden yapılan montaj işlemlerinden kaynaklı mağduriyet yaşamamanız için mutlaka teknik servis hizmetlerinden yardım almanız gerekir.”


Vaillant Kombi Nasıl Ayarlanır
Vaillant Kombi Nasıl Ayarlanır

Vaillant kombi Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini

Kombi kurulum işlemleri eksiksiz olarak Vaillant kombi firmamız tarafından yapılmaktadır.Sizde kombinizi Vaillant marka seçin tüm hizmetlerden yararlanın.

Tüm dünya ülkelerinin kullanımında olan bu marka ürünler kullanıcıları tarafından büyük takdir toplamıştır. Tüm Vaillant marka ürünler kullanımı ile birlikte sağlamış olduğu avantajlar sayesinde de kullanıcılar tarafından en çok  tercih edilen cihazlardır.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini önemseyen ve her zaman yeni fikirlere açık olan ve kendisine sunulan önerileri dikkate alarak yeni sunacağı ürünlerde gerekli görülen yenilikleri yaparak dünya markası adı altında yine her zaman ki gibi ürün zenginliği açısından kendisinden bahsettirmeye devam etmektedir.

Kombinizi Vaillant’tan alın kafanız rahat olsun. Hiç bir şeyle sizin uğraşmanıza gerek yok. Siz ürününüzü seçin biz sizin adınıza her türlü hizmeti eksiksiz olarak yapalım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.