G-HH501HMZHX

kombi tamirinde doğru servisi seçmenin yolları

 

Evinizde Kombiniz arıza verdi ve servis çağırmanız gerekli, Doğru kombi servis şirketini seçtiğinizden emin olmanız gerekir.  Kombiniz den ziyade tesisatta sorunlar yaşıyorsunuz Yerel bir tesisatçı veya tesisatçı bulmak için İnternet’e veya sarı sayfalara bakma seçeneği vardır. Ayrıca kombi tamirinde doğru servisi seçmenin yolları adlı yazımızda size bilgiler verilmektedir.

kombi tamirinde doğru servisi seçmenin yolları nelerdir ne yapılmalı

Kurulumu gerçekleştirmek için seçtiğiniz şirketin deneyimli olduğundan ve yasal olarak izin verdiğinden emin olmanız gerekir. Her yıl insanlar yanlış kurulmuş ve bakımı yapılmış kombi cihazlarının neden olduğu Karbon Monoksit zehirlenmektedir, bu yüzden doğru şirketi seçmek çok önemlidir.

Kombinizi İnternet den satın aldıysanız, Kombi Montajı için unutulmaması gereken en önemli husus aldığınız markanın Yetkili servisinin kurulumu yapması gerektiğidir. Aksi taktirde kombi kutusunun içinden çıkan garanti kağıtlarını okursanız ki sakın kutuyu açmayın yetkili servis eşiliğinde açılması gerekiyor. Kombinizin garanti kapsamından çıkmasını istemiyorsanız tavsiyem Yetkili servis ile kombi montajını yaptırmanızdır.

 

kombi tamirinde doğru servisi seçmenin yolları

Daha iyi bilinen büyük bir kombi şirketi seçmenin çok daha pahalıya mal olabileceğini düşünebilirsiniz, ancak bu düşünce genellikle doğru değildir. Kurumsal firma Türkiye’nin ekonomik ortalaması alınarak servis fiyatlarını belirler, Ayrıca elemanlarına her yıl aldırdıkları eğitimler sayesinde müşteri yaklaşımları da düzgündür. Kılık Kıyafetleri tek tip olmaktadır. Evlerinize kombi tamiri için çağırdıınız yetkili servis elemanları, işlerini kurumsal presedüler çerçevesince gerçekleştirir.

Şirketin işe uygun olup olmadığını görmenin bir yolu, ödül kazanıp kazanmadıklarını öğrenmektir. Sıhhi tesisat ve ısıtmada mükemmellik hizmetini ödüllendiren birçok organizasyon var.

Müşteri hizmetlerine, güvenlik sorunlarına ve çevresel sorumluluğa bakarlar ve başarıları için bunları tanımak ve ödüllendirmek isterler.

Kombi servisi çağırdınızda yetkinlik belgesi olup olmadığı sorabilirsiniz. Ayrıca internetden Yetkili servis diye aradığınız iletişim numarası farklı bir firmaya ait olabilir. Gelen firma elemanarına belgeleri sormanız kadar doğal bir durum olamaz, Ayrıca yukarıda bahsettiğim gibi Kombinizden ziyade tesisatınızdada sorunlar olumuş olabilir. Mühendislik firmasından gelen elemanlara sertifikalarını sormanız hizmet bedeli karşılında fatura talep etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Bir çok kişi yanlış bakım ve tamirat sorunları yaşamaktadır. Su kacağı sebebi ile evine çağrıdığı eleman teknolojiden bir haber olması sebebi ile evi köstebek gibi kazmış halbuki kaçak su bulma teknolojisinden artık çok gelişti. herhang bir tarafı kırmadan teknolojik makinalardan yararlanılyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.