G-HH501HMZHX

gebze kombi servisi

 

İstanbul ‘a yakın oluşu sanayinin de  gelişmesi ile çok hızlı bir şekilde göç almıştır. Bu soğuk havalarda bozulan veya yeni alınacak kombinizi internet den gebze kombi servisi  aramaları yaparak bilgi edinmek istiyorsunuz. aldığınız ürünün yetkili servis olmasının avantajları, Gebze civarında evinize yakın oluşu, kombinize hızlı bir şekilde müdahale edilmesi, kombi servis ücreti ne kadar, gibi soruları kombi yetkili servislerden bilgi edinebilirsiniz.

Gebze’de bulabileceğiniz kombi servisleri

■ Alarko carrier kombi servisi
■ Arçelik kombi servisi
■ Ariston kombi servisi
■ Baymak kombi servisi
■ Bosch kombi servisi
■ Buderus kombi servisi
■ Demirdöküm kombi servisi
■ Eca kombi servisi
■ Ferroli kombi servisi
■ Immergas kombi servisi
■ Protherm kombi servisi
■ Vaillant kombi servisi
■ Vıessmann kombi servisi
■ Alpha kombi servisi

Kombi Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

havalar mevsimsel olarak soğumaya başladı ısınmak için kombilerin markalara göre özellikleri araştırılıyor. evin doğru ve uygun kombi şeçilerek ısıtılması mühim bir konudur. Farklı ısınma materyalleri kombi kadar temiz ve tüm evi aynı şekilde ısıtmaz.

 

Tabi birçok kombi modeli var Avrupa menşeli olanların kalite standartları da olmaktadır. Yedek parça, yetkili servis, garanti kapsamı gibi önemli konuları mutlaka kombi satışı yapan kişilere sorulmalıdır. Özellikle internet den alınan ürünleri tercih eden bir kısım tüketici yetkili servise taktırmadı kombilerin arızalandığında garanti kapsamından çıkarıldığı bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyorum. kombilerin üzerinde patentlerin alındığı etiket veya kaç yıl garantisi var gibi soruları sormayı unutmayınız. evinizde kullandığınız radyatörlerin de kalitesi ısınmanın performansını etkiliyor. malum kombi seçerken öncelik sıranız TSE belgesi cihazda var mı ? bir çok önem arz eden durum vardır bunlardan bir başkası ise teknik servis hizmetinin başarılı yapılıp yapılmadığıdır.

gebze kombi servisi ve kombide tasarruf

Kombinizde dikkat edilecek başka bir husu ise bozulma veya teknik aksaklık dan dolayı yedek parçanın temin edilmesidir. başka bir hususu ise yakıt tüketimidir.

Günümüz şartlarında özellikle kış aylarında ısınmak için doğalgaza yükleniyoruz. evimiz ısınırken cebimiz hafifliyor. Isınırken tasarruf sağlayan doğru bir kombi modeli seçmenizi tavsiye ediyorum.evinizin veya iş yerinizin ısınma sorununu çözmek için bulunduğu konum çoğrafi yapının şekli gibi unsurlarda nem arz etmektedir.

Evin büyüklüğü de önemlidir örneğin yoğuşmalı kombi metre karesi büyük evler için özellikle tavsiye ediliyor. Bu durum da enerji tasarrufu sağlıyor yıllık olarak yüzde 40 a kadar tasarruf sağlanıyor. odanın metre kare büyüklüğüne göre peteklerin seçimi de önemlidir. kullanılan kombi ile petek arasındaki boruların seçimi bile enerjiden tasarruf sağlamanız sağlar peki bu kadar ayrıntı içeren konuları aklınızda mı tutacaksınız benim tavsiyem seçim yaptığınız mühendislik firması yetkilisine sormanız aslında en önemlisi kombide seçmiş olduğunuz markanın yetkililerini de ücretsiz keşif ile evinizin veya iş yerinize davet etmenizdir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.