G-HH501HMZHX

Daikin Teknik Servis

Makalede Neler Var

 

Daikin Teknik Servis hizmeti olarak kombi arıza bildirimleriniz de ücretsiz olarak keşif yapmaktayız. Daikin ürünleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz, konu veya servis talepleriniz için ister mail yolu ile isterseniz çağrı merkezimizi arayıp bilgi verebilirsiniz.

Bize ulaşan tüm çağrılarınız için en kısa sürede talepleriniz değerlendirilerek çözüm üretilmektedir. Her bölgede bulunan satış noktalarımızın bağlı olduğu bölgesel teknik hizmet veren bölge sorumlulukları bulunmaktadır.

Örneğin ; Marmara bölgesin içerisine bulunan tüm illerimiz için konumlarına göre teknik servis görevlendirmesi yapılmıştır. Teknik servis hizmetleri kendi içerisinde birden fazla bölümlere ayrılmaktadır. İş yeri veya evlere bakacak teknik servis birimi birbirinden ayrı hizmet vermektedir. Her iş koluna göre teknik hizmet görevlendirmesi ayrı ayrı yapılmaktadır. Teknik servis hizmetimizden memnun olup olmadığınızı bize mail veya müşteri hizmetleri aracılığı ile iletebilirsiniz.

Daikin Teknik Servis ve yetkili servis

Daikin Teknik Servis ve Ürünleri

Bende bir Daikin Kombi kullanıcısı olarak yaşadığım bir problem sonrası, teknik servis hizmeti ile ilgili olarak yaşadığım sorunu, müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşme neticesinde çözüme kavuşturulduğunu biliyorum. Her ne olursa olsun mutlaka dilek ve şikayetlerinizi bize göndermeniz bizim için önemlidir.

Daikin kombi ürünlerinden Kullanmakta olduğunuz klimanızın periyodik klima bakım işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde, süreç içerisinde karşılaşma ihtimaliniz olan sağlık problemlerine önem almış olursunuz.

Tam verim ve performansla çalışan klimaların mekanın havasındaki sağlığa zararlı mikroorganizmaları, pis havayı, toz parçacıklarını temizleme özelliğinden ötürü, bakımı yapılmamış klimanın çalıştığı mekanlar sağlık problemi oluşma açısından daha riskli alanlardır.Klima Bakım yaptırmadığınız takdirde; Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci,alerji ve lejyoner gibi hastalıklarla karşılaşabilirsiniz.

Sizin için her şeyden önce dikkat edilmesi gereken konu alan sağlık mevzusunda problem çıkma ihtimalini minimuma indirmek için Klima Bakım Servisi hizmeti almanız gerekmektedir.

 
Daikin Teknik Servis

Daikin Teknik Servis ve Bakımı

Kombinizin sağlıklı çalışması için düzenli bir peryodik bakım yapılmalı, bu bakımlar beş ay boyunca aralıksız çalışacağından kışa girerken yaptıracak olursanız hem gazdan tasarruf, hemde zamansız arızayı önleme açısından daha iyi olacaktır.

Binanız yada dairenizin yerden yüksekliğini dikkate alarak toz olma olasılığına göre her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırmalısınız. Kombiler özellikle hermatik olanlar dışarıdan havayı emip yaktıktan sonra tekrar dışarı verdiği için içine toz dolmakta algılayıcıları (sensörleri) kirletmekte ve arıza siyaline neden olmaktadır. Bu toz miktarı giriş kat ve birinci katlardan yukarı üst katlara doğru çıktıkca azalmaktadır.

Daikin Isıtma Hamlesi

Özellikle soğutma sektöründe adında haylice bahsettirmiş olan daikin kombi tasarımları ve ergonomik kombi tasarımları ile ısıtma sektöründe adından iyi şekilde söz ettireceğe benziyor. Avrupa tasarımları gerçekleştirilen kombinin kompak yapısı en küçük tasarlanmış kombinin oluşumunu gerçekleştirmiştir. Daikin premix markası ile piyasaya sürdüğü ürün doğalgaz ile çalışan daikin markasını ilk ürünü olmuştur. olağan üstü yatırımlar ile yıllar içinde yine ilkleri gerçekleştirecek ürünler ile ısıtma piyasasında uzun yıllar adından söz ettirecektir.


Daikin kombi Avrupa ve Türkiye

Avrupanın köklü kombi markaları karşısında ürünlerinin kalitesine güvenen firma en kısa sürede ısıtma piyasasının öncü kuruluşlarından biri olacak gibi görünüyor. Ayrıca Türkiye gibi gelişmekte olan bir ülkenin iç piyasasına hızlı bir giriş yapan Daikin yatırımlarının Türkiye doğru kaydırmaktadır.

Kombi üretimini Türkiye gerçekleştirmek için Airfel markasını bünyesine katmıştır.

Tabi bu durum da Türkiye piyasasında çok iyi izlenimler bırakan Airfel markasınında desteği ile Daikin marka kombi ve klimalarını satış ve teknik servis ekiplerinin kalitesinin bir iz düşümü olmuştur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.