G-HH501HMZHX

Daikin Kombi

Makalede Neler Var

 

Daikin Kombi neden tercih etmeliyiz ? sorusunun teknik özellikleri müşterilerin isteklerini karşılayacak ve uygun fiyat avantajı ile kombi pazarında faaliyet gösteren rakip firmaları geride bıraktı.

Daikin Kombi montaj ve bakım

Tam yoğuşmalı premix marka özelliği ile yine kendi Eviniz için küçük olabilir  ama özellikle kışın soğuk havalar için büyük bir çözüm içeren tek ürün olmasıdır.Küçük ebatlara sahip çok kolay ve taşınabilir özellikte olması bir çok  kullanıcı için cazip gelmektedir.

Kombi sektöründe en küçük ölçülere sahip olma özelliği ile 0,06 metreküp yer kaplamaktadır. Görünen ön panelinin kolay söküm işlemi yapılabilmesi ve kompak ölçüler sayesinde banyo , kiler , mutfak gibi dar kesim yerlerde de kolay montaj ve bakım işlemi yapılabilir.

Daikin Kombi
Daikin Yetkili Kombi Servis İletişim
Tüm işlemleriniz için 444 999 0 den ulaşabilirsiniz.

Daikin kombi scot kontrol sistemi

Daikin kombi yıllardır pazara sunmuş olduğu ürün kalitesi sayesinde dünya da sayılı firmalar arasına adını duyurmuş ve bir rekabet içerisinde yenilikçi pazar hareketlerini devam ettirmektedir.

Daikin Kombi Estetiğin ve Güzellik

konfor ve ileri teknoloji ile buluştuğu son noktayı kapsamaktadır. Bir den  farklı tasarım örnekleri ve şık görünümlü ön panel kullanım özelliğine sahiptir. Avrupa Standartlarına uygun A Enerji sınıfı özelliklerinde, Özel olarak tasarlanmış ısı eşanjör’ü ile performansınız kat ve kat artmaktadır. Kendi bünyesindeki Ar-ge Bölümü sayesinde bir çok ürün özelliğini geliştirmede ve  pazar sunmada önemli rol oynar.

 
Daikin Kombi
Daikin Kombi

Daikin Cihaz Modülasyon

Brülör grubu metal ve fiber alaşımlı ürün sayesinde kombi sürekli olarak 3 KW minimum kapasitede çalışmaktadır. Gaz valfisi ise güvenli yanma özelliği olan scot kontrol sistemi sıfır hava ve gaz karışımı ile yanma kontrolü sağlar.

Diğer farklı gaz tiplerine hızlı ve otomatik adaptasyon ve yüksek kullanım ömrü sunarak cihazdaki yanma tutarsızlıklarının önüne geçer. Fan ise yüksek sezonsal verimlilik frekans kontrolü ve yapısı sayesinde 1/8 oranında modülasyon oranına sahiptir.


Daikin Kombinin avantajları

Bu özelliklerin yanı sıra hidrolik grup özelliği ; prinç lehimli, yüksek ısı transferi ve yüksek korozyon direncine sahip paslanmaz esanjöre sahiptir.

Prinç hidrolik grup ve Daikin özel tasarım sifon ile yüksek malzeme kalitesi hizmeti sunar.Yüksek verimli frekans kontrolü sayesinde sirkülasyon pompası  ile elektrik enerjisi tasarrufu sağlar.

Tam yoğuşmalı premix teknoloji ile kullanıcısına % 109 avantaj sağlar.Yüksek modülasyon özelliği sayesinde yanmayı daha kısa aralıklarla kontrol ederek kullanıcısına tasarruf sağlar.1:8 Modülasyon oranı ile istediğiniz odayı istediğiniz ısıda tutabilirsiniz.

Daikin kombiyi tercih etmenizdeki tek amaç yüksek enerji sınıfı, yüksek ısıda verim sağlaması ,tam yoğuşmalı sistem , modülasyon oran özelliği , frekans  kontrollü pompa , otomatik gaz adaptasyonu , sessiz çalışma sistemi , kolay bakım ve en iyi çevre dostu olması tek tercihimizdir.

Daikin Yetkili Kombi Servis neden tercih etmeliyiz ?

Sizde bu kadar özelliği bünyesinde tutan ve avantajları ile kendisinden bahsettiren ürünü kullanmak istemez misiniz ? Elbetteki cevabınız evet olacaktır. Öyleyse kombinizi yenilerken rahatlığınız ve konforunuz için Daikin Kombiyi seçiniz. Dilersiniz daikin markasını  web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Daikin Kombinizin bakım ve onarım işlerini Yetkili servis tercih edilmelidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.