G-HH501HMZHX

Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza

Makalede Neler Var

 

Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza, 1953 yılında Avrupa’da buderus markası doğmuştur. köklü bir firmanın üretim tecrübesi teknolojinin son ısıtma ürünleri kombi üretiminde almanya merkezli olarak tüm dünyaya yayılmıştır.

Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza hizmetleri Avrupanın önde gelen markasına yakışan şekilde müşteriler ile ilgilenir. Hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılayarak Buderus çağrı merkezinin çalışanlarının bilgiyi doğru aktaran öz güveni yüksek elemanlara sahiptir.

Yetkili Servisİletişim
Buderus Yetkili Servisleri  | 444 5 474 |
Buderus kombi yetkili servis

Buderus kombi yetkili servis Türkiye ısıtma ihtiyaçlarının karşılanması için kombide çözüm arayışında olan müşterilerinin ekonomik olarak düşük yakıt tüketen ve sessiz çalışan modellerini piyasaya sunmuştur.

 

buderus kombi servisi
Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza – Buderus kombi yetkili servis

Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza hakkında bilgi

Mevcut buderus kombisi olan müşterilerimiz 24 KW geçmeyen kombileri için garantiyi uzatabilirler.

Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza hakkında bilgi ; Kombinin garanti kapsamı her modele göre farklılık göstere bilir

Buderus kombi yetkili servis telefon ile aranarak bilgileri edinmenizi tavsiye ederim ayrıca garanti hizmeti sunulan garanti paketlerinde 7 yıla kadar garantiyi yükseltme yapılabiliyor.

Ayrıca kombin bakımları da garanti kapsamına alınan kombide ücretsiz yapılıyor buderus çağrı merkezi haftanın her günü müşterilerinin sorunlarına çözmek için çalışmaktadır.

Güler yüzlü ekibi çözüm odaklı olaylara yaklaşım sergilemekte ve aldıkları eğitimler ile tam destekli çözüm sunmaktadırlar.

Türkiyenin bir çok noktasında kaliteli hizmet sunabilmek için nöbetçi yetkili servis hizmetine de sunmaktadır. Telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Firmanın almanya da 300 yıla yakındır demir üretimi ile başlayan buderus markası günümüz teknolojisini özümseyerek varlığını kombi üzerinde yoğunlaştırarak sürdürmektedir. Özellikle Avrupa da ısıtma sektöründe gelişiminde büyük katkılar sağlamıştır.

‘ısıtma bizim işimizdir ‘ slogan olarak kullanmaktadır. termoteknik teknoloji alanında kaliteli ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerini üretmektedir. İhtiyaç duyulan buderus kombi servisi hizmetlerini müşterilerin ihtiyaşlarına göre dizayn etmektedir.

 
buderus kombi servisi
Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza

Buderus Kombi Servisi Bakım ve Arıza montajı

kombiniz size yani son kullanıcının eline geçene kadar bir çok taşınma işleminde geçer. Bu taşıma işlemlerinde taşıyan personelin dikkat etmesi gereken noktalar vardır.

Taşımanın kurallarına göre yapılaması sonucu kombide deformasyon ve taşıyan da fiziksel rahatsızlıklar neden olabilir. ayrıca taşınma esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar kombi kutusunun üzerinde belirtilmektedir. Kombi taşındı ve montajlanacağı alana ulaştıktan sonra ilk yapılacak işlem kombinin muhafaza eden kutusundan çıkarmaktadır.

Cihazın kutudan çıkarılması yine uyarı ve ikaz talimatları izlenerek yapılmalıdır. Karton kutu ve muhafaza straforlar çıkarıldıktan sonra kombin içinde olması gereken garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve sablon gibi aksesuarlara bakılmalı dır.

Montaj kılavuzun dan sizde inceleyebilir ve kutusunda olması gereken eşyalara bakabilirsiniz. Buderus kombi yetkili servis montaj şekli itibari ile zemine nasıl ve hangi şartlarda yapılması gerektiği kullanım kılavuzunda belirtilmiştir. Detaycı bir araştırmacı yönünüz var ise başka ayrıntılarında kullanım kılavuzunda yer aldığını belirtmek isterim.

Buderus Genleşme Tankı

  • Pompa basma yükseliği kontrol edilmelidir. kombi montaj tesisat şeması kontroll edilmelidir. Vanaların renkleri sıcak soğuk takılacak vananara göre ayarlanmıştır.
  • Duvar yüzeyin de eğim veya bombe olmamalıdır. bu durumlar kombinin düzgün çalışmasını önler hatta enerji sarfiyatını fazlalaştırır.
  • kombi motaj şablonu sabit sabitlenir.
  • Bacanın deliği şablon üzerinde delindikten sonra doğru bir montajın önemi buderus yetkili servis elemanı uzmanlığı burada önem arz ediyor.
  • Çünkü yalnış montaj gaz sızmalarına neden olacaktır.
  • Baca limitleri kullanılan baça borusunun yetkili servis onaylı olması gibi hususlarına da dikkat edilmelidir. Baca borusu uzun tutulacak ise baca destek atılarak sabitlenmelidir.

buderus yoğuşmalı kombi bacası ile buderus konvansiyonel baca borularının birbirine karıştırılmaması gerekir çünkü sistemleri farklıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.