G-HH501HMZHX

Arçelik Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

Makalede Neler Var

 

Arçelik marka kombiye kullanıyorsanız ” Arçelik Kombi Resetleme Nasıl Yapılır ” sorusuna cevap arıyorsanız konunun ilerleyen bölümlerinde bilgilendirileceksiniz. Öncelikle arçelik kombi markasının hangi modeline sahip olduğunuzu bilemediğimiz için bir kaç modeli hakkında ayrı ayrı bilgi vermek istiyorum.

Her markanın altına iletişim numarası Türkiye Yetkili Servisin iletişim numarasıdır. sorunu çözemediyseniz Arçelik Kombi Resetleme Nasıl Yapılır hususunda müşteri temsilcisinden de yardım talep edebilirsiniz.

Arçelik Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

Arçelik Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

Arçelik DGK 20 HR Marka Kombinin Resetlenmesi Nasıl Yapılır.
kombinin ön tarafında ısı değerlerinin göründüğü dijital ekranıın alt kısmında”R ”düğmeyi ( RESET ) kısa bir süreliğine bastıktan sonra, işlemi gerçekleştirdiğinizde ” Arçelik DGK 20 HR Marka Kombinin Resetlenmesi” işlemini tamamlamış bulunmaktasınız.

Not: Resetleme işlemi yaptığınız halde hata kodunuzu görmeye devam ediyor ise Arçelik Yetkili Servisi aramanızı öneriyorum | 444 0 888 | arçelik Türkiye İletişim Numarası

Arçelik DGK 26 KB Marka Kombinin Sıfırlama Nasıl Yapılır
kombinin ön tarafında ısı değerlerinin göründüğü dijital görüntülemeın alt tarafında bir den fazla buon görünmektedir. orta sayfada ” R ” düğmeyi (RESET) kısa bir süreliğine bastıktan sonra, işlemi gerçekleştirdiğinizde ” Arçelik DGK 26 KB Marka Kombinin Sıfırlama ” altında tamamlandı bulunmaktasınız.

Not: Resetleme işlemi 3 kez yaptığınız halde hata kodu kullanarak görünmeye devam ediyor ise Arçelik Yetkili Servisi aramanızı öneriyorum | 444 0 888 | arçelik Türkiye İletişim Numarası

Arçelik DGK Y 20 Marka Kombinin Sıfırlama Nasıl Yapılır Kombinin
ön tarafı su basınç ayarının göründüğü kısımda sağ konfor eko konfor düğmesinde hemen altında güneş ve kar ikonlarının olduğu (RESET) kısama bastıktan sonra, işlemden önce ” Arçelik DGK Y 20 tamamlamış bulunmaktasınız.

Not: Resetleme işlemi 3 kez yaptığınız halde hata kodu kullanarak görünmeye devam ediyor ise Arçelik Yetkili Servisi aramanızı öneriyorum | 444 0 888 | arçelik Türkiye İletişim Numarası

Arçelik DGK 20 BI Marka Kombinin Sıfırlama Nasıl Yapılır
ombinin Ön ekranda ısı değerlerinin göründüğü dijital ekranın alt ” R ” düğmeyi (RESET) kısama bastıktan sonra, işlemin çalıştığıde ” Arçelik DGK 20 BI Marka Kombinin Sıfırla’yı nasıl Yapılır ” .

 

Not: Resetleme işlemi 3 kez yaptığınız halde hata kodu kullanarak görünmeye devam ediyor ise arçelik Yetkili Servisi aramanızı öneriyorum | 444 0 888 | arçelik Türkiye İletişim Numarası

Arçelik DGK 20 HP Marka Kombinin Sıfırlama Nasıl Yapılır Kombinin Ön ekran
ısı değerlerinin göründüğü dijital ekranın alt mevcuttur”Reset ” kullanarak bastıktan sonra, işlem gerçekleştirdiğinizde ” Arçelik DGK 20 HP Marka Kombinin Sıfırlama ”

Not: Resetleme işlemi 3 kez yaptığınız halde hata kodu kullanarak görünmeye devam ediyor ise Arçelik Yetkili Servisi aramanızı öneriyorum | 444 0 888 | arçelik Türkiye İletişim Numarası

Arçelik Kombi Resetleme Yapmıyor

arçelik Kombi Sıfırlama Yapmıyor ise kombinizin tuş (resetleme) takımı bozulmuş olabilir. Bu durumun çözümü için servis çağırmanız gerekiyor.

Tuş takmının değiştirdikten sonra ” arçelik Kombi Resetleme Yapmıyor ” sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Hatırlatmak isterim aksi taktirde (yetkisiz servis) müdahalesinde kombiniz garanti kapsamındadır.

Tuş takımı haricinde elektronik devrelerinde bir arıza da olabilir. teknik servis kombinize baktığında anlaşılacaktır.

Arçelik Yoğuşmalı Kombi Resetleme

Arçelik Yoğuşmalı Kombi Sıfırlama hususunda nelerdir.

Ayrıca bir arçelik markası dır.

üstün teknoloji ürünleri ile üretimine tabi olmak. özellikle Yaygın teknik servisi, anında çağrılara cevap veren müşteri temsilcilerinin olduğunu bir kez daha belirtmek isterim.

Seçenekler resetleme tuşu kombinin ön panelinde ” RESET ” diye tıklayın tuş dur dur.

3 kez üst üste yapmalı sonra arıza durumundan kombiniz çıkmıyor ise sorun giderilmemiş demektir.

Kombinizin gerek hata kodunu 444 0 888 numarasından öğrenebilir. (elle kullanma klavuzu olmayanlar için) Böylelikle en doğru kullanımı direk üretici firmadan alınmıştır olursunuz.

Kombiler dayanıklı ürünlerdir. uzun yıllar çalışır özellikle kışın 7/24 saat hizmet verir. Fakat bakım ları dışında kombilerin yakıt sarfiyatında fazla yaptığını düşünüyorum. Ayrıca kıymetli çok fazladır. bu durum filtrelerin tıkanmasına sebebiyet verir.

Elektrik de dalgalanmalara, ev komşuları gibi elektirik, su, gaz gibi birden fazla bileşenden oluşan araçlar bozabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

    Yorum Yaz

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.