G-HH501HMZHX

Arçelik Kombi Kampanyası

 

Kombilerini yeniletmek isteyen tüketicilere dünya markası Arçelik Kombi büyük indirim imkanına sahip Arçelik Kombi Kampanyası ile yine sizleri düşünmeye devam etmektedir.

Üretmiş olduğu kombi ürün modellerinde kampanya dönemine özgü olarak fiyatlarını tüketicisi için aşağı çekmiştir. Arçelik ‘in kombi ürünler için sunduğu bu muhteşem indirim fırsatlarını sakın kaçırmayınız. Kampanya süresinde almış olduğunuz kombi modellerinin yıllık bakımını ücretsiz olarak sizlere hediye eder.

Kombi modellerinin ön plana çıkmasındaki en büyük etkenlerden birincisi ; Arçelik marka ürün olması , bir diğer ikincil etken olarak ; her modelin yakıt tasarrufu sağlaması, yüksek emiş gücü ve servislerinin akti olması gibi etkenler kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Sizler için edinmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda kapsamında satış işlemi yapılan ürün modelleri ve fiyatları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Kampanya sonrası fiyatlar tekrar güncellenmektedir. Güncel kombi fiyatları hakkında ise sitemizi veya satış noktalarımız ile yapacağınız görüşmeler neticesinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arçelik Kombi Kampanyası ve Fiyatları

Modeli Normal Fiyatı Kampanya Fiyatı 2018

  • DGK 17 H LCD  1.212 TL yerine sadece 1.087 TL
  • DGK 20 BI         1.248 TL yerine sadece 1.098 TL
  • DGK 26 KB        1.602 TL yerine sadece 1.477 TL
  • DGK Y 20 DB    1.668 TL yerine sadece 1.543 TL
  • DGK Y 20 LCD  1.791 TL yerine sadece 1.666 TL
  • DGK Y 24 DB     1.791 TL yerine sadece 1.666 TL
 

”Yukarıda belirtilen  fiyatlar arçelik kombilerin 2017 ortalama fiyatıdır. Net ve doğru fiyatlar Arçelik firmasının resmi sitesinden takip etmenizi tavsiye ediyorum”

Arçelik Kombi Kampanyası

Bu yazıdaki fiyatlar güncel değildir. 

Türkiye ve Dünyanın her bir bölgesinde bulunan üretim tesisleri ve binlerce çalışanı ile 1955 yılından bu güne daima hizmet vermektedir. Arçelik üretim ve pazarlama noktasında her gün bir yenisini kendi bünyesine katarak pazar payında büyük bir ivme kazanmıştır. Türkiye pazarındaki 574 satış noktası ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Kampanya döneminde özellikle yeni satışa sunulan ürün modellerinin daha çok tercih edildiği gözlemlenmektedir. Satış sonrası en çok yeni kombi ürünlerin talep görmesi nedeni ile cari rakamlarda artış söz konusudur. Müşterilerine kampanya süresi boyunca hizmetlerini aksatmadan yerine getirmektedir. Kampanya süresi boyunca müşterilerine mevcut ürünler hakkında bilgi verirken yeni yılda pazara sunulacak kombi ürünleri hakkında da bir takım ipuçlarını sizlerle paylaşarak yenilikçi kimliğini ortaya koyar.

Arçelik Kombi Kampanya dönemi bitmeden sizlerde hemen kombinizi bütçenize uygun seçerek bu kış rahat ve sıcak bir konforu kaçırmayınız. Arçelik kombi kampanyalarını resmi iletişim telefonları veya resmi web adresinden ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.